Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Konsey Toplantısı-6

+7
Apollon.
Hestia
Demeter
Artemis
Afrodit.
Ares
Athena
11 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
Afrodit.

Afrodit.

Konsey Toplantısı-6 - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-6   Konsey Toplantısı-6 - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 6:13 am

Lütfen şu tartışmaya son verin ares birinin tarafını illa tuttacaksan benim tarafımda ol ve benim evime gel.(rp yi başlat) apollon yersiz bir tartışma ikinizde iyisiniz
Apollon.

Apollon.

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-6   Konsey Toplantısı-6 - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 6:14 am

tanrıçam emret sen yeter herşey senin için yaratılmış... Smile
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-6   Konsey Toplantısı-6 - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 6:14 am

Apollon şunu bil o davranışım sadece Afrodit'e karşıdır. Başka bir Tanrı veya Titan karşıma çıkarsa acımam. Davranışlarına çeki düzen ver yoksa ben veririm.
Apollon.

Apollon.

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-6   Konsey Toplantısı-6 - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 6:18 am

seninle tartışmaktan daha önemli işlerim var ares benim fikrimce önünüzde 1000 sene var sonra yine afrodit sensiz devam eder ben sana söyliyim belki hepaistos belkide.... neyse gö rüşmek üzere nerde athena adam akıllı biriyle konuşmalıyım....
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-6   Konsey Toplantısı-6 - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 6:22 am

Hahaha. Apollon, ben ve arkadaşlarım zamanında Olimpos'u yendik ve şunu bil bunu tekrar yapmama tek engel Afrodit'dir. Eğer canın kavga istiyorsa hazır tırpanı kırıkken git Kronos ile dövüş. Belki birkaç çizik atabilirsin.
Apollon.

Apollon.

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-6   Konsey Toplantısı-6 - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 6:26 am

aman ne komik ares bence sen kendini fazla övme kibirli babam bize izin verseydi bizde gelirdik heralde ama o yenilmez zeus ya karşı çıktı herneyse al olimposu tepe tepe kullan ne yapayım bana afroditin kalbinde br yer yeter yada demeterin yada hestianın tmam mı hadi işiniee
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-6   Konsey Toplantısı-6 - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 6:31 am

Apollon seninle muhatap olduğuma inanamıyorum. Ne kadar alçaklarda olduğunu unuttum. Kusura bakma bu tekrar olmayacak.
Apollon.

Apollon.

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-6   Konsey Toplantısı-6 - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 6:37 am

sana acıyorum ares afrodit temenni ederimki en yakın zamanda sen onu terketmeden seni terkeder ve mutlu hayatına devam eder hırsların seni mafetmiş ares buradan bakılınca anlaşılıyor inşallah saf ve muhteşem tanrıçamda bunu anlar
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-6   Konsey Toplantısı-6 - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 6:59 am

Benim Afrodit'i terk edeceğim gün dünyanın yok edileceği gündür. Tabi sen bunu kavrayamazsın çünkü yeterince zeki değilsin. Sen rakibim değilsin Apollon. Hiçbir zaman da olmadın, olamazsın da!
Afrodit.

Afrodit.

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-6   Konsey Toplantısı-6 - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 7:03 am

bu konu sürmese burdan herkese söylüyorum ilişkilerimin olması size yorum hakkı vermez (athena hera ve demeter )
Artemis
Tanrıça/GM/Bayrak Kapmaca Koordinatörü
Artemis

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-6   Konsey Toplantısı-6 - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 7:04 am

(Artemis iç çeker ve sinirli bir şekilde konuşmaya başlar)

Şu saçma tartışmayı keser misiniz?! Gidin kavga mı ediyorsunuz her ne yapıyorsanız başka yerde yapın, toplantıda değil

-bu arada av-im için teşekkür, Amanda yaptı Smile-
Hera
Tanrıça
Tanrıça
Hera

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-6   Konsey Toplantısı-6 - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 12:10 am

Canım Zeus büyük ihtimalle kampı yerle bir eder.O yüzden siz melezlerinizle vedalaşın en iyisi Wink
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-6   Konsey Toplantısı-6 - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 12:46 am

Ben daha önce de dedim şimdi de diyorum.

''ZEUS KAMPA HİÇBİR ŞEY YAPAMAZ!!!''
Artemis
Artemis

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-6   Konsey Toplantısı-6 - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 1:23 am

yapmasın da zaten, sanki başka işimiz yokmuş gibi bir de onun kampı yıkıp yıkmamasıyla mı uğraşacağız
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-6   Konsey Toplantısı-6 - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 4:57 am

Ufff. Savaş ne zaman başlıyacak, bilen yokmu? Böyle giderse kılıçlarım kınlarında paslanıcak.
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-6   Konsey Toplantısı-6 - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 5:30 am

Sessizlik.

(Athena'nın otoriter sesi üzerine konseyde sessizlik hakim olur - en azından Athena öyle olmasını hayal eder.)

Apollon ve Ares, tartışmalarınızı konsey dışında yapın. Ares, sen ve Afrodit hiçbirimizi zerre kadar alakadar etmiyorsunuz, farkındaysan Hera da ben de hakkınızda tek bir yorum yapmadık ne zamandır. Apollon, Hestia ile geçmişte yaşadıklarınız ders almana yetmemiş sanırım, ama benden söylemesi, ondan sana hayır yok. Demeter'e gelince, bilemem o ne der ama kendisinin birkaç bin yıl kimseyle bir ilişki yaşamayı düşündüğünü sanmıyorum. Bu arada kızınla ne yapacaksın ben de bilmiyorum, cezaları yüzünden mutfaktan çıkamıyor ama hala sevgili derdinde. Bence çözüm Afrodit'i bir dolaba kilitlemekte.

Ve Artemis senden daha iyi bir okçu Wink

Savaş kararıma gelince... Bilgelik ve Medeniyet Tanrıçası olarak, savaşçı kimliğimi bu sefer geride bırakıyorum. Siz Kronos ile karşılaşırken ben dünyayı ve Zeus'un insanlarını hasarlardan koruyacağım. Melez çocuklarınızı etkilemek gibi bir niyetim yok, en başta benim çocuklarım hala savaşa dahil. Yani sizin için bir tehdit yaratmıyor bu durum. Sadece stratejilerimden ve engin bilgilerimden mahrum kalacaksınız, bu da Ares yanınızda olduğu sürece büyük bir problem olmasa gerek. Wink
http://olimpos.my-rpg.com
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-6   Konsey Toplantısı-6 - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 6:07 am

Bir insan evladı çıkıp durumu açıkladı sonunda. Saol Athena.
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-6   Konsey Toplantısı-6 - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 6:09 am

Oradan bakınca insan evladına mı benziyorum? Suspect Annem Metis babam Zeus, litfen ama Razz
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-6   Konsey Toplantısı-6 - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 6:28 am

Athena komik görünmeye çalışma. Dediğimin bir deyim olduğunu gayet iyi biliyorsun.
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-6   Konsey Toplantısı-6 - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 7:02 am

Ares sana espri yapanda kabahat, boşversene Mad

Bu arada o da ne, konsey salonunda Poseidon'u mu gördüm sanki?!
Persephone
Tanrıça/GM
Tanrıça/GM
Persephone

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-6   Konsey Toplantısı-6 - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 7:09 am

Arkadaşlar siz bir gün tartışmadan duramaz mısınız? Smile
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-6   Konsey Toplantısı-6 - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 7:18 am

Teşrif etti sonunda ihtiyar.
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-6   Konsey Toplantısı-6 - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 7:59 am

Poseidon ihtiyar, sen yeni yetmesin sanki!
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-6   Konsey Toplantısı-6 - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 8:16 am

Ben yeni yetmeyim demedim ki. Sadece ''Teşrif etti sonunda ihtiyar.'' dedim.
Artemis
Artemis

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-6   Konsey Toplantısı-6 - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 8:18 am

Tüm Tanrı ve Tanrıçalara duyuru Smile

Ben bu kavgalardan da olaylardan da sıkıldım. Canavar avlamayı seviyorum. Ama bir yere kadar. Sırf melezlere yardım olsun diye öldürdüğüm de oluyor. Peki bunun karşılığında bir teşekkür alıyor muyum?! Hayır! Kronosla dövüşeceğim ama birilerini ikna etmek de bana teşekkür bile etmeyenler için canavarları avlamaktan sıkıldım, en azından adak adasınlar bir şey yapsınlar nerdee? Avcılarımın lideri bile aşık olup bana ihanet ediyor! Üstelik Afrodit oğluna! Ben bir süre gökyüzünde takılacağım. Dünyadakiler Ay'ı göremeyebilirler bir süre, karanlıkta kalmasınlar diye arasıra gözükebilirim ama Kronos Olimpos'a saldırana kadar kimse benden yardım beklemesin |:
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-6   Konsey Toplantısı-6 - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 8:19 am

Sen de mi Artemis? Sad
Artemis
Artemis

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-6   Konsey Toplantısı-6 - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 8:20 am

Ben de Hermes, haber yollarsam seninle yollarım haberlerimi, görüşürüz yani ara sıra Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-6   Konsey Toplantısı-6 - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 8:22 am

Bu gidişle Kronos Olimpos'a geldiğinde savaşacak tanrı bulamayacak Razz
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-6   Konsey Toplantısı-6 - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 8:22 am

Tamam Artemis. Sen de git. Bi sen eksiktin zaten.
Artemis
Artemis

MesajKonu: Geri: Konsey Toplantısı-6   Konsey Toplantısı-6 - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 8:23 am

Of Ares konuşmuştuk seninle Kronos Olimposa saldırdığında yardıma geleceğim, ama o ana kadar benden kimse yardım beklemesin

Konsey Toplantısı-6
2 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
 Similar topics
-
» Konsey Toplantısı-1
» Konsey Toplantısı-2
» Konsey toplantısı - 3
» Konsey Toplantısı-4
» Konsey Toplantısı-5