Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ben, Stev ve Bulaşık Yığını...

2 posters
YazarMesaj
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

Ben, Stev ve Bulaşık Yığını... Empty
MesajKonu: Ben, Stev ve Bulaşık Yığını...   Ben, Stev ve Bulaşık Yığını... Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 3:03 am

İçeri girdiğimde pis kokudan burnumu buruşturdum.Stev ise işe koyulmak ve arta kalan zamanı değerlendirmek için işe koyuldu.Benim yıkamam ve onun durulaması konusunda hemfikir olduktan sonra başladık yıkamaya.Bir,iki,üç...derken elimden biri kaydı ve eyyvahhh...Kırıldı.Toplamaya çalıştım.Stev dokunmamam konusunda ısrar etti.Off sakarlıkta sınır tanımıyordum.Athenanın kulağına gitmesin diye dua etmeye başlamıştım bile.Off offf bu bulaşık işinden nefret ediyordum..Ne beceriksiz ve sakardım böyle...
Steward Thurstan
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Steward Thurstan

MesajKonu: Geri: Ben, Stev ve Bulaşık Yığını...   Ben, Stev ve Bulaşık Yığını... Icon_minitimeÇarş. Ekim 27, 2010 3:21 am

Bulaşık daha önce karşılaşmadığım bir yabancıydı. Ancak bu sefer onunla zorunlu olrak tanışmak kaçınılmaz bir gerçekti orta duran. Hem ne kadar zor olabilirdi ki? Crist'le onun yıkayıp benim durumam konusunda anlaşmıştık. İşi hemen bitirmek için can atarcasına bulaşıklara birlikte daldık. Bir iki kirli tabaktan sonra kulağıma gelen bir kırılma sesi Crist'in elinden kaçmış bir tabağın yerle buluşmuş olduğunu bana anlattı. Bu çıkarımım elbette ki doğruydu. Crist nedense bundan ötürü biraz endişeli görünüyordu ancak bunda anormal birşey yoktu. Hemen yere eğildim ve kırıkları tek tek toplamaya başladım. Ancak aklıma gelmeyen birşey oldu. Parmağıma batan ince bir cisim canımın yanmasına sebep olmuştu fakat ben bu kadarı küçük bir acı için bir tepki vermedim. Fakat parmağımdan damlayan kan hemen Crist'in dikkatini çekmişti bile...
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

MesajKonu: Geri: Ben, Stev ve Bulaşık Yığını...   Ben, Stev ve Bulaşık Yığını... Icon_minitimeÇarş. Ekim 27, 2010 8:50 pm

"Ah hep benim yüzümden üzgünüm aşkım,"dedim .Ben ve sakarlık abidesi olan huylarım işte..Hemen kendimi toplayıp onu sandalyeye oturttum ve yoğunlaştım.Gözlerimi kapayıp karşısına oturdum.Ona bu kadar kıyamamamın nedeni aşktı.Onun her hareketi beni ona bağlıyordu.Genelde ares çocukları bir pislik gibi davranırdı ama o öyle değildi.En azından bana karşı yoğunlaştım,yoğunlaştım ve yoğunlaştım.Ve...
Steward Thurstan
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Steward Thurstan

MesajKonu: Geri: Ben, Stev ve Bulaşık Yığını...   Ben, Stev ve Bulaşık Yığını... Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 7:05 am

Canım zerre acımadı. Dayanıklı yapım için küçük bir cam parçası, okyanusa düşen bir toprak parçası kadar tehtitgar görünüyordu. Crist' in bazı yetenekleri olduğunu biliyordum. Şimdide birden yoğunlaşmaya ve kendini sorumlu tuttuğu ama hiç de öyle olmayan bu olayı ortadan kaldırmak için uğraşmaya koyuldu. Gözleri kapanmıştı sanki nefes bile almıyordu. Birden hiç birşeyin olmadığını gördüm ancak saniyenin onda biri kadarlık bir süre zarfında camın battığı noktada bir yanma hissi uyandı. Bu giddikçe acı vermeye başlıyordu sanki. Parmağım karıncalaşmaya başlıyordu. Birden pamağımı hareket ettirmekten yoksun kaldım ancak sonra aniden herşey durdu. Tek farkettiğimse parmağımdaki kan çıkma noktasının artık olmamasıydı. İşte tam bunu farkettiğimde Crist birden kendini salıverdi. Sanırım henüz gücünde usta değildi ve kendini fazla zorlamıştı. Refleks olarak onu yere doğru süzürken yakaladım. O kadar narin ve güzeldi ki. Kollarımın arasında adeta bir pamuk yığını duruyor sanmıştım.
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

MesajKonu: Geri: Ben, Stev ve Bulaşık Yığını...   Ben, Stev ve Bulaşık Yığını... Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 7:18 am

Rüyamda Stevle çok fena kavga ediyorduk.Bana birşeyler söylüyor ve ağlamama neden oluyordu.Bier anda çıkıp gitti ve ağlamaya devam ettim.Uyandım birden.Elleri bei sarmıştı.Nefes alamıyordum.Burnum ağlamaktan tıkanmıştı ki elindeki peçeteyi uzattı.Yanında bu işi yapamazdım.Kalkcakken kulaklarını tıkayıp gülümsedi.Aman ne hoş bir durum.Burnumu hafifçe temizledim ve teşekkür etim.Ona sarıldım ve:
"Beni bırakma!"dedim
Steward Thurstan
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Steward Thurstan

MesajKonu: Geri: Ben, Stev ve Bulaşık Yığını...   Ben, Stev ve Bulaşık Yığını... Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 7:23 am

Çok kısa süreliğine kendinden geçmiş olan Crist, denizler kadar engin, güzel ve ulaşılmaz gözlerini bu iğrenç dünyaya açtığında ağlamaklı bir hali olduğu gözden kaçmayan bir ayrıntıydı. Tezgaha uzanıp bir mendil aldım. Crsit mendili alınca burnunu temizledi. Arada ne kadarda espiri yapmaya çalışsamda yüzünde sanki birden banakarşı oluşmuş bir kin tavrı belirmişti. Ancak sonrasında hala anlam veremdiğim olaylar zincirlemesi devam etti. Crsit sanki az önce çok kısa süreliğine kötü birşey görmüş gibi bana sarıldı ve bana "Beni bırakma" dedi. Bu duruma nalam veremedim ancak kucaklamsını karşılıksızda bırakmadım. Kendisini hisstemek bir kılıcı kavrayıp gücü hissetmekle aynı kalitedeydi.
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

MesajKonu: Geri: Ben, Stev ve Bulaşık Yığını...   Ben, Stev ve Bulaşık Yığını... Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 7:34 am

Devam etmek için ayağa kalktım ama hepsi hallolmuştu.Ona ne diyeceğimi.Bilemedim.Ona bir cezamıydım,ödül mü?Kalbine sahip olacak kadar değerlimiydim yoksa sadece uzaktan mı baka bilirdim?O benim için bu kadar uğraşırken ben ne yapmalıydım.Ona daha sıkı sarıldım ve:
"Seninle ben ne yapıcam yaa"diyerek tekrar duygu patlaması yaşamıştım.Geldiğimden beri ilk defa bu kadar ağlamıştım.Hemde onun omzunda...
Steward Thurstan
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Steward Thurstan

MesajKonu: Geri: Ben, Stev ve Bulaşık Yığını...   Ben, Stev ve Bulaşık Yığını... Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 7:40 am

Crist kendinden geçmişken geriye kalan az miktarda bulaşığı bir Ares çocuğu olarak diğerlerini şaşırtacak kıvraklıkta yıkamıştım. Umarım bundan fazla kimsenin haberi olamazdı. Hele babamın. Nede olsa Ares çocuğu olrak bir otoritemin olması gerekti. Ancak işin içinde Crist olunca sanki Atlas yerküreyi omuzlarından atıveriyordu. Crist'e gelince kendisi bayılmadan sonra aşırı duygusallık yaşıyordu. Bu kadar melankoli ne içindi benim için mi? Kalpsiz ve yalnız bir Ares oğlu için mi bu kulağa duyulunca biraz inanılması zor gelen birşeydi. O ise bir Apollon kızıydı. O zevk, sefa ve güzel şeyler için vardı. Benim içinse en güzel şey oturup kılıçlarımı bilemek ya da düello etmekti. Acaba Crist'i mutlu edebiklecek niteliklere sahip miydim? Acaba Crist eski sevgilisi olan Afrodit oğluyla daha mı mutluydu? Bunlar içinden çıkılamayacak sorulardı.
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

MesajKonu: Geri: Ben, Stev ve Bulaşık Yığını...   Ben, Stev ve Bulaşık Yığını... Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 7:47 am

Kafam karışık bir halde kulübeye gitmeyi tavsiye ettim beni kulübeme bıraktı ve yatağıma uzandım.Uyumuak istiyordum.Yüzüne bakılırsa stevinde kafası bir hayli karışıktı.Artık birşey düşünmek istemiyordum.Sadece stevin yanımda olması baan mutluluk veriyordu.Onun yanında dünyanın en mutlu ve huzurlu insanı bendim.Ona her bakışımda karşımda duvar gibi ares oğlu değil bana hep gülümseyerk bakan ve hep bana destek olan bir melez duruyordu.Bu duygu benim için çok yeniydi.Acaba onun için nasıl derken uykuya daldım...
Steward Thurstan
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Steward Thurstan

MesajKonu: Geri: Ben, Stev ve Bulaşık Yığını...   Ben, Stev ve Bulaşık Yığını... Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 8:01 am

Zaman çok hızlı geçiyordu. İşimzi bitirmiştik. Crist'i kulbesinee bıraktım. Yüzünde garip duygular karmaşası var gibiydi. Kapısını da kapattıktan sonra rahat bir nefes alıp kulübeme doğru yöneldim. Düşündüğüm tek şey her zamanki gibi Crist'i. Gökyüzünde yıldızlar parlıyordu. Snki hepsi biir araya gelmiştide Crist'in yüzünü oluşturmuştu. Ama yok Crist bir taneydi. O benim sevgilimdi...
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

MesajKonu: Geri: Ben, Stev ve Bulaşık Yığını...   Ben, Stev ve Bulaşık Yığını... Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 8:03 am

(rp bitmiştir görevlere ekle) Smile

Ben, Stev ve Bulaşık Yığını...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Satellite---Bulaşık Cezası
» Bulaşık yıkama derdi :/
» Bulaşık Cezası
» Bulaşık Cezamız.
» Bulaşık Cezası