Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Babamla Görüşmeye gidiyorum.

2 posters
YazarMesaj
Matheas Moonlion

Matheas Moonlion

Babamla Görüşmeye gidiyorum. Empty
MesajKonu: Babamla Görüşmeye gidiyorum.   Babamla Görüşmeye gidiyorum. Icon_minitimeCuma Ekim 22, 2010 10:07 pm

Babamla konuşmak için Empire State’e gittim. Güvenlik görevlisi beni durdurmaya çalıştı ama en klasik numarayı yaptım.’Bak uçak geçiyor.’ dedim ve koşmaya başladım adam benim kaçtığımı fark edene kadar asansöre bindim ve yukarı çıkmaya başladım. 600 katın epey yüksek olduğunu ve çıkmamın uzun süreceğini düşünüyordum fakat çok kısa sürede yukarı çıktım. Yukarı çıktığımda babamı orda bulamadım ve:

- Babaaaaaaaa!diye bağırdım.

O sırada bir ışık huzmesi fark ettim ve içinden yakışıklı olduğu belli olan fakat üstü kir pas içinde olan yapılı bir adam çıktı. Bu babam mıydı ?

Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

MesajKonu: Geri: Babamla Görüşmeye gidiyorum.   Babamla Görüşmeye gidiyorum. Icon_minitimeCuma Ekim 22, 2010 10:09 pm

Oğlumu gördüğüme şaşırmıştım. Fakat yine de onu görmek hoşuma gidiyordu. İnsan şeklime döndüm ve oğluma doğru yürüyerek ona sarıldım. Onu kendi odama götürdüm ve yanıma oturttum. Ona bir hediye vermek için yanına gidecektim ama onun benim yanıma gelmesi iyi olmuştu. Oğluma:

-Oğlum ben de tam senin yanına gelecektim. Bu yüzden gelmen iyi oldu. Al bu kılıç benden sana hediyedir. Adı Ejder Kılıcı’dır. Eskiden Ejder avlarken kullanırdım ama artık bu senin olsun istiyorum. Kılıç kendini yakabilir ancak bu onu tutan hariç temas ettiği tüm cisim ve kişileri etkiler. Bunu dikkatli kullan, alev yeteneğini onun üzerinde ustalaşana kadar kullanma yoksa birkaç kişiyi yaralayabilir hatta öldürebilirsin, deyip kılıcı ona uzattım ve onu sırtına bağlamasını öğütledim.
Matheas Moonlion

Matheas Moonlion

MesajKonu: Geri: Babamla Görüşmeye gidiyorum.   Babamla Görüşmeye gidiyorum. Icon_minitimeCuma Ekim 22, 2010 10:11 pm

Babam bana kılıçla alakalı çektiği nutuktan sonra kılıcı bana uzattı ve kılıcı sırtıma bağlamamı aksi takdirde onu taşıyamayabileceğimi söyledi. Onu elime aldığımda fark ettim ki gerçekten ağırdı. Babama:

-Sağ ol baba. Bana verdiğin bu hediye gerçekten güzel hele üzerindeki ejder şekli beni çok memnun etti, dedikten sonra yavaşça asansöre doğru yürümeye başladım.

Babamın son günlerde epey meşgul olduğunu bildiğimden dolayı onu fazla oyalamak istemiyordum. Babam bana asansöre kadar eşlik etti ve gitmeden önce son bir kez sarılıp:

-Yine görüşeceğiz, bundan emin olabilirsin, dedi.

RP SONU

Babamla Görüşmeye gidiyorum.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Görüşmeye Giden Uzun Yolculuk
» Eve Gidiyorum
» Markete gidiyorum
» New York'a gidiyorum
» Babamın yanına gidiyorum!!