Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Arthur Dragomir

+21
Hermia Aigian Cocteau
Clara Thompson
Jacquenetta Solielle
Lucianna Fackrell
Alan Sean Knıght
Ares
Serena Su Hanzadeoğlu
Afrodit.
Cristina Black
Steward Thurstan
Rose Denise Harris
A. Anna Bianca Sentius
Edward Kevin Hawke
Cornelia Fackrell
Alexandra Bethany Daniels
Ange Morgan Lamartine
Mitchie Carter
Cassandra Masen
Lara Adams
Satellite Morgan
Arthur Dragomir
25 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Sonraki
YazarMesaj
Arthur Dragomir
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Arthur Dragomir

Arthur Dragomir Empty
MesajKonu: Arthur Dragomir   Arthur Dragomir Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 8:12 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Arthur Dragomir
16
Melez
Afrodit Oğlu

Arthur 14 Kasımda, Manhattanda doğdu. Babası o zamanların en yakışıklı sörfçüsüydü. Her kızla birlikte olduğunu ama Arthur'un annesinin farklı olduğunu söylüyordu. Arthur 4 yaşına gelene kadar babası ona annesinin olmadığını onları bıraktığını söyledi durdu. Ama 4 yaşına geldiğinde ona gerçeği anlattı. Arthur canavarlarla karşılaşana kadar bunun bir masal olduğunu düşündü. Ama bu en sevdiği masaldı zaten. Onu ilk ziyarete(!) gelen canavar bir cehennem tazısıydı. 10 yaşında gelmişti. Arthur ilk kez o zaman çarpıştı. Bir şekilde başarılı oldu. Bir süre canavarlar gözükmedi. Bu sırada Arthur bir sürü okula gitti. İsmi yüzünden okuldaki çoğu kişi ona King Arthur diyordu. Gittiği her okulda kızlar ona aşık oluyordu. O da bundan yararlanıp gittiği her okulda çıkacak bir kız buluyordu. 16 yaşına geldiğinde daha kötü bir canavar geldi. Dört tane furia. Babası ona çekmecede sakladığı bir kılıç verdi. Arthur bu kılıcı gördüğü anda ona excalibur adını verdi. Lakabına uyduğunu düşünüyordu. Ardından babasının da yardımıyla yolda karşılaştığı bir satir sayesinde kampa geldi.

Pegasusunun ismi Océan, yelesi, kanatlarının ucu ve toynakları mavi renkte ama kuyruğu gri renkte. Başını sürekli dik tutmasından çok gururlu bir pegasus olduğu anlaşılıyor. Aynı zamanda çok da cesur. Arthur'a bir çok kez yardımı dokundu.

Kılıcını biraz betimlersek.. Excalibur.. Bileklik şeklinde görülür, bileğinden çıkardığı anda kılıca dönüşür ilahi bronzdan yapılmıştır.. Kabzası lacivertir ve elmaslarla süslenmiştir. Kılıcın üstünde antik yunan dilinde King Arthur yazmaktadır.

Arthur nasıl biridir?.. Kızlardan çok hoşlanır ve kaybetmeyi sevmez. Kesinlikle çapkındır ama yakınlarına da çok değer verir ve onlara zarar gelmesini istemez. Kendini kanıtlamassa olmaz. Haksızlıklara ya da görünüşünün bozulmasına dayanamaz. Zeki biridir, çabuk düşünüp plan yapar ama bazen beceremez. Bazen sakarlığı tutar ve düz yolda bile yürümeyi beceremez.. Aslında komik bir çocuktur ve nadiren ciddi olur. Ciddi olduğundaysa gerçekten kötü bir durum vardır.

Özel güç olarak kendini geliştirmek için idmanlar yapmaktadır. Şu anlık kendini duygularla oynamak konusunda geliştirmeye çalışmaktadır.

İlişkiler

Satellite Morgan: Güzel mi güzel bir avcı.. Aslında onunla hemen sevgili olurdum ama ne yazık ki ettiği şu yemin bize engel... Üstelik Artemis de beni geyiğe çevirmekle tehtid edince onunla olmam iyice zorlaştı. Neyse ki kışın aynı yerdeyiz

Selly Emily Greene: Tatlı kardeşim benim. Benden bir yaş küçük olmasına karşın çok iyi anlaşıyoruz.. Tıpkı diğer iki kardeşim gibi çok seviyorum ben onu..

Alexandra Regina Daniels: Benim tatlı mı tatlı deli kardeşim. Güzel bir kız olduğu gerçek.. Üstelik ilk tanıştığım kardeşim de o oldu. Benim için ayrı bir yeri var

Annalynne Johnsson: Bir tatlı kardeş daha.. Zaten benim kardeşlerimin hepsi doğal olarak tatlı ve güzel.. Anna ikinci tanıştığım kardeşimdi. Çok iyi anlaşıyoruz ve kampı anlamamda yardım ediyor.

Jessica Adams: Kankam bu benim. Onu üzen karşısında beni bulur. Kampa geldiğim ilk andan beri arkadaşız. Üstelik o su perisi olayını hiç mi hiç unutmayacağım

Mitchie Heinz: Tatlı Demeter kızı.. Onu pek tanımıyorum ama komik ve tatlı bir kıza benziyor.. Arkadaş olunacak tiplerden. En kısa zamanda tanışmam lazım onunla

Ange Spike Russo: Çılgın Apollon kızı.. Güzel kız ve tam benim kafadan. Tam dost olunacak tiplerden. Onunla güzel maceralar yaşanabilir. En kısa zamanda onunla göreve çıkmalı..

Edward Kevin Assasin: Bir Apollon çocuğu daha.. Aslında kampa geldikten bir kaç gün sonra tanıştık ve hemen kanka olduk. Suikastçı olmasını yok sayarsak onunla iyi anlaşıyorum. Ne yapalım ben dövüşmekten çok görünüşüme değer veriyorum.

Cristina Black: Apollon kızı.. Ama öyle sıradan bir kız değil benim için. Eski sevgilim. Belki de Satelliteden önce gerçekten sevdiğim ilk kız. Ve onu şimdi kampa buldum. Tek sorun Ares'in oğluyla çıkıyor olması. Bir bu eksikti!

Cornelia Scarlett: Melez kızların hepsi neden bu kadar güzel oluyor ki.. Poseidon kızı Lia da onlardan biri. Hem güçlü hem de güzel bir kız. İyi biri olduğu belli. Aslında ikimiz de aynı anda kampa geldik bile denebilir. Arkadaş olunacaklardan..

Rosamarie Sea: İyi bir kıza benziyor, üstelik güçlü de Poseidon'un kızı sonuçta. Güzel bir kız da, kendine dikkat ettiği belli.. Arkadaş olabilirim onunla

Anna Maria Perrez: Satellitenin ve Jess'in çok yakın dostu.. İyi bir kız ve onunla konuşmak zevkli oluyor. Üstelik büyü yapabiliyor ve bu çok havalı

Steward Thurstan: Mia başımı tuvalete soktuğundan beri Ares çocuklarını pek sevmiyorum. Üstelik eski sevgilim olan Cristle çıkıyorsun. Bundan hoşlandığım söylenemez.

Serena Melanie Holls: Çılgın bu kız! Kankam benim. Üstelik çok da zeki, onunla laf dalaşına girmek istemezsiniz! Seviyorum ben bu kızı yaa

Lucianna Fackrell: Kız kesinlikle çok çılgın. Athena kızı olmasına şaşıyorum. Onu pek tanımasam da iyi anlaşacağımızı biliyorum

Jacquenetta Solielle: Tanrıça Hera'nın tatlı ve güzel kızı.. Çok iyi anlaşabilirim onunla.. Zeus onlar yüzünden kampı yıkabilir ama, hey! Bu kimin umrunda ki

En son Arthur Dragomir tarafından Ptsi Ekim 25, 2010 4:22 am tarihinde değiştirildi, toplamda 16 kere değiştirildi
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

Arthur Dragomir Empty
MesajKonu: Geri: Arthur Dragomir   Arthur Dragomir Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 8:15 am

İlk ben yazıcam ilk ben!
Merhaba Very Happy
http://www.platis.forummum.net
Arthur Dragomir
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Arthur Dragomir

Arthur Dragomir Empty
MesajKonu: Geri: Arthur Dragomir   Arthur Dragomir Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 8:16 am

merhaba Very Happy

ve tebrikler ilk sen yazdın Razz

ekliyorum seni bu arada
Lara Adams
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Lara Adams

Arthur Dragomir Empty
MesajKonu: Geri: Arthur Dragomir   Arthur Dragomir Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 8:16 am

Selam kardeşim!

1. yazan olmayı ben planlıyordum ama neyse 2.likte bana uyar Razz

Lejantını çok beğendim Smile
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com
Arthur Dragomir
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Arthur Dragomir

Arthur Dragomir Empty
MesajKonu: Geri: Arthur Dragomir   Arthur Dragomir Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 8:18 am

saol kardeş..

olsun ilk 3e girdin ya Razz Very Happy

seni de ekliyorum
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

Arthur Dragomir Empty
MesajKonu: Geri: Arthur Dragomir   Arthur Dragomir Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 8:20 am

üçüncü de benim o zaman

güzel bir lejant olmuş Arthur Very Happy

neyse beni de ekle
http://camelot.hareketforum.org/
Arthur Dragomir
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Arthur Dragomir

Arthur Dragomir Empty
MesajKonu: Geri: Arthur Dragomir   Arthur Dragomir Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 8:21 am

evet öyle Very Happy

ilk üç kapanmıştır şimdi sıra ilk beşe girmekte Razz

ekliyorum seni
Satellite Morgan
Satellite Morgan

Arthur Dragomir Empty
MesajKonu: Geri: Arthur Dragomir   Arthur Dragomir Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 8:27 am

İkon lazım mı?
Arthur Dragomir
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Arthur Dragomir

Arthur Dragomir Empty
MesajKonu: Geri: Arthur Dragomir   Arthur Dragomir Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 8:27 am

yok icon uğraştırıyo Very Happy
Lara Adams
Lara Adams

Arthur Dragomir Empty
MesajKonu: Geri: Arthur Dragomir   Arthur Dragomir Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 8:32 am

Evet bende iconlu yapmadım kim uğraşcak şimdi! Razz
Arthur Dragomir
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Arthur Dragomir

Arthur Dragomir Empty
MesajKonu: Geri: Arthur Dragomir   Arthur Dragomir Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 8:35 am

kesinlikle Cool
Mitchie Carter
Demeter'in Çocuğu
Demeter'in Çocuğu
Mitchie Carter

Arthur Dragomir Empty
MesajKonu: Geri: Arthur Dragomir   Arthur Dragomir Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 8:49 am

O zaman daha tanışmadık ama tanışalım ve ben de 4.olayım Very Happy
Mitchie Heinz,Demeter çocuğu.Memnun oldum Wink
Arthur Dragomir
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Arthur Dragomir

Arthur Dragomir Empty
MesajKonu: Geri: Arthur Dragomir   Arthur Dragomir Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 8:51 am

tanışalım

Arthur Dragomir, Afrodit oğlu, ben de memnun oldum Smile

seni de ekliyim o zaman ekledikten sonra bakarsın beğenmediğin bir yer olursa söylersin
Arthur Dragomir
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Arthur Dragomir

Arthur Dragomir Empty
MesajKonu: Geri: Arthur Dragomir   Arthur Dragomir Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 8:54 am

ekledim
Mitchie Carter
Demeter'in Çocuğu
Demeter'in Çocuğu
Mitchie Carter

Arthur Dragomir Empty
MesajKonu: Geri: Arthur Dragomir   Arthur Dragomir Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 8:55 am

İyi olmuş,teşekkürler Very Happy
Arthur Dragomir
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Arthur Dragomir

Arthur Dragomir Empty
MesajKonu: Geri: Arthur Dragomir   Arthur Dragomir Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 8:56 am

tamam, bişi deil Smile
Ange Morgan Lamartine
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Denetleyicisi
Ange Morgan Lamartine

Arthur Dragomir Empty
MesajKonu: Geri: Arthur Dragomir   Arthur Dragomir Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 9:09 am

Vuhhu!Ben kaçıncıyım 5 mi?Neyse canım idare etcez artık Razz

Geçiyordum damlıyım dedim eksik kalmayın benden Razz

Eee Arthur beni ekliyivercen mi?? Very Happy
http://yadigarlarrpg.yetkin-forum.com/forum.htm
Satellite Morgan
Satellite Morgan

Arthur Dragomir Empty
MesajKonu: Geri: Arthur Dragomir   Arthur Dragomir Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 9:10 am

İlk 5 de kız,kutlarım Very Happy
Arthur Dragomir
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Arthur Dragomir

Arthur Dragomir Empty
MesajKonu: Geri: Arthur Dragomir   Arthur Dragomir Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 9:10 am

İvit beşinci oldunuz ifindim tibrikler Razz

kahve faln da ister misin?? Şekerşi şekersiz Razz

bilmem buluruz bişiler Very Happy
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

Arthur Dragomir Empty
MesajKonu: Geri: Arthur Dragomir   Arthur Dragomir Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 9:12 am

Kahve sevmem bağazımı yakıyo yha! Razz

Kurguyuda yap güzel bişiler Razz

Sat Afrodit oğlundan bahsediyoruz?? Razz
Arthur Dragomir
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Arthur Dragomir

Arthur Dragomir Empty
MesajKonu: Geri: Arthur Dragomir   Arthur Dragomir Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 9:12 am

o zman çay verimm Razz

şöyle güzel bişiler bulurum ben şimdi sana
Arthur Dragomir
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Arthur Dragomir

Arthur Dragomir Empty
MesajKonu: Geri: Arthur Dragomir   Arthur Dragomir Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 9:16 am

eklediniz ifindim
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

Arthur Dragomir Empty
MesajKonu: Geri: Arthur Dragomir   Arthur Dragomir Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 10:59 pm

üff! güzel olmuş güzel Razz

Evet çay fena olmaz şekersiz ve açık olsın lütfen Razz
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

Arthur Dragomir Empty
MesajKonu: Geri: Arthur Dragomir   Arthur Dragomir Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 12:53 am

Kardeşini eklemedin mi? Ayıp ama yaaa
Cornelia Fackrell
Poseidon'un Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Poseidon'un Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Cornelia Fackrell

Arthur Dragomir Empty
MesajKonu: Geri: Arthur Dragomir   Arthur Dragomir Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 1:22 am

Arthur beni de ekle yaa kurguya bulursun sen güzel bişeyler de zaten dimi ?? Razz Very Happy
Arthur Dragomir
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Arthur Dragomir

Arthur Dragomir Empty
MesajKonu: Geri: Arthur Dragomir   Arthur Dragomir Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 1:40 am

çay geliyooor Razz

kardeş hemen ekliyorum seni, seni de Lia Smile
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

Arthur Dragomir Empty
MesajKonu: Geri: Arthur Dragomir   Arthur Dragomir Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 1:43 am

Hey ya ben bende eklenmek isterimmm (ve kola istiyorum buzlu olsun Smile )
Lara Adams
Lara Adams

Arthur Dragomir Empty
MesajKonu: Geri: Arthur Dragomir   Arthur Dragomir Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 1:44 am

Immmm hadi idare ederr Razz

Çaydan bende alıyım yakışıklım Razz
Arthur Dragomir
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Arthur Dragomir

Arthur Dragomir Empty
MesajKonu: Geri: Arthur Dragomir   Arthur Dragomir Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 1:45 am

tamam buzlu kola ve çay geliyor (bu son sipariş alışımdır, ben garson değilim)

ekliyorum
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

Arthur Dragomir Empty
MesajKonu: Geri: Arthur Dragomir   Arthur Dragomir Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 1:47 am

ne istiyorum biliyormusun büyük güzel bir dilim pizza , peperonni ve baharat ohhhh süper olurdu yhaaa

Arthur Dragomir
1 sayfadaki 13 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Sonraki
 Similar topics
-
» Arthur Dragomir
» Arthur Dragomir Görevler
» Afroditin özel görevi\Cristina Black,Arthur Dragomir
» Arthur ve ben
» Arthur ve Sat