Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Arthur ve ben

2 posters
YazarMesaj
Miley Bieber
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Miley Bieber

Arthur ve ben Empty
MesajKonu: Arthur ve ben   Arthur ve ben Icon_minitimePtsi Ocak 03, 2011 7:40 am

Bu gün canım çık sıkılıyordu ve ne yapacağımı bilemiyordum.Aklıma plaja gitme fikri geldi.Hemen çantamı alıp plaja doğru yürüdüm.Yolda birçok melezle selamlaştım.Ve sonunda plaja gelmiştim.Bir şezlonga oturup güneşlenmeyi planlıyordum.Derken bir çocuk bana doğru gelmeye başladı.Oldukça yakışıklıydı.Ve şöyle söyledi``Selam ben Hades'in oğlu Arthur!´´Ben önce gülmüş sonrada şunları söyleyebilmiştim.``Selam bende Artemis avcısı hephaistos kızı Julia!tanıştığıma sevindim Arthur´´ Uzun bir süre ben ona o bana baktı ve birden gözlerimi devirdim.ve şunları``Ah sanırım benim gitmem gerekiyor!´´dedim.Gülmüştüm.O bana ``Gerçekten gitmen gerekiyormu tabii gideceksen sonra görüşürüz´´[color=white]dedi.Ben ona ``Sat ile ava çıkacağız ama Sat bekleyebilir.Burada kalmak daha iyi olur.´´dedim.Kıpkırmızı olmuştum.NEdenini bende bilmiyordum.Ama çok garip olmuştum.Midem falan bulanmaya başlamıştı...Acaba bunu nedeni ne idi??
Arthur Murray

Arthur Murray

Arthur ve ben Empty
MesajKonu: Geri: Arthur ve ben   Arthur ve ben Icon_minitimeSalı Ocak 04, 2011 8:34 am

Bugün plaja inmek istiyordum.Hemen malzemelerimi alıp klübemden çıktım.Plaja geldiğimde tak başına jenzlongun yanında duran bir kız gördüm.Onunla tanışmak için yanına gittim ve:

''Selam ben Hades'in oğlu Arthur!'' dedim.Bana hemen cevap verdi:

''Selam bende Artemis avcısı hephaistos kızı Julia!tanıştığıma sevindim Arthur!'' dedi.Demek bir Artemis Avcısı'ydı.Neden bir oğlanla yakınlık urmak istediğini anlamamıştım.Bunu ona sormam gerekiyordu ama bana:

''Ah sanırım benim gitmem gerekiyor!'' dedi ve gülümsedi.Onun gitmesini istemediğim için ona:

''Gerçekten gitmen gerekiyormu tabii gideceksen sonra görüşürüz'' dedim.Ardından bana neşeyle cevap verdi:

''Sat ile ava çıkacağız ama Sat bekleyebilir.Burada kalmak daha iyi olur.'' dedi.Beklediğim cevabımı almıştım.''Neden bu cevabı bekliyordun?'' diye soracak olursanız çünkü onun ideal bir arkadaş olacağını anlamıştım.Çok iyi bir kıza benziyordu.Ardından ona:

''Burada kalmak istediğin için teşekkürler, çünkü sen kampta tanıştığım birkaç kızdan birisin ve hiçbiriyle daha iyi bir konuşmam olmadı.Ama bir şey soracağım sen bir Artemis Avcısı'sın neden bir oğlanla arkadaş olmayı seçtin?'' diye sordum ve vereceği cevabı beklemeye başladım...
Miley Bieber
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Miley Bieber

Arthur ve ben Empty
MesajKonu: Geri: Arthur ve ben   Arthur ve ben Icon_minitimeSalı Ocak 04, 2011 8:42 am

Bu soruda donakalmıştım.Birden buz kestim.``Bilmem daha önce bu soruyu hiç düşünmedim.Ama sen bana düşünme zamanı bile vermiyorsun Art´´dedim.Gülmüştük.Sonra bana dönerek``Ben daha önce bir kızla uzunca sohbet etmemiştim.´´dedi.Ben gülmüştüm.Bu kadar iyi bir oğlan neden başka bir kızla konuşmamıştı anlam veremedim.Ama bunu merak etmemiştim.Demekki kızlarla konuşmak hoşuna gitmiyor dedim kendi kendime.Oysa neden benle konuşmuştu??...

Arthur ve ben
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Arthur ve Sat
» Hamster Arthur! :)
» Arthur Codes RP
» Arthur Codes RP
» Arthur Knight