Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Her zamanki gibi kendime bir sorun buluyorum

2 posters
YazarMesaj
Clara Thompson
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Clara Thompson

Her zamanki gibi kendime bir sorun buluyorum Empty
MesajKonu: Her zamanki gibi kendime bir sorun buluyorum   Her zamanki gibi kendime bir sorun buluyorum Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 3:38 am

Biraz dolaştıktan sonra Arenadakileri izlemeye koyuldum. Çoğunlukla Ares çocukları burdaydı. Öyle vahşi savaşıyorlardı ki içime kötü bir his doğdu. O arada bir Ares kızı bana sırıttı.Bu iyi bir niyetle değildi. Daha çok Beni fena halde benzetecekmiş gibi gülümsüyordu. Arkama bakmadan Arenadan çıktım. Sevgi dolu yuvam Demeter kulübesine baktım. Onunla aramda çok mesafe vardı.Koşmaya devam ettim. Tam tuvaletlerin yanından geçerken,bana gülümseyen Ares kızının sesini duydum.

''Hey,çaylak!''
Hermia Aigian Cocteau
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Hermia Aigian Cocteau

MesajKonu: Geri: Her zamanki gibi kendime bir sorun buluyorum   Her zamanki gibi kendime bir sorun buluyorum Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 2:13 am

Vay demeter kızı kolay yem fakat 1 saattir gelen geçen yok dedim kendi kendime

''Hey,çaylak!'' kız beni görünce olduğu yerde kaldı bende bunu fırsat bilip olabildiğince hızlı yanına gittim. Sesi titreyerek

''Efendimmm??''

''Korkma tatlım bitkilerim için şu su uygun mu dye soracaktım. Hadi gelde gösteriyim'' Hayır demeden kolumun altına aldım. Ve Tuvaletin yolunu tuttuk.
Clara Thompson
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Her zamanki gibi kendime bir sorun buluyorum   Her zamanki gibi kendime bir sorun buluyorum Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 2:36 am

Bitkilerim için su mu?
Gerçekten de kulübede birkaç bitkim vardı. Anna,Elizabeth ve Kevin.
Tamam biraz garip bir hobi bitkilere isim takmak ama heyy,ben bir Demeter kızıyım!

Ares kızı Hermia beni elimden çekiştirirken Ares çocuklarının en son ne zaman bu kadar duyarlı olduğunu düşündüm. Cevap belliydi. Hiç! Beni tuvaletlere doğru sürüklerken olayı çaktım.

''Hey! Bunu bana yapamazsın!'' diye bağırdım Hermia'ya onun bir anlık şaşkınlığıyla elinden kurtulmayı becermiştim.
Hermia Aigian Cocteau
Hermia Aigian Cocteau

MesajKonu: Geri: Her zamanki gibi kendime bir sorun buluyorum   Her zamanki gibi kendime bir sorun buluyorum Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 3:39 am

''Ah hadi ama Gerçekten benden kaçabileveğini düşünmüyorsun ya !!'' sonra Digory'i Mızrağa dönüştürdüm. Gözlerimi kapatıp etrafı hissettim ve dinledim. Artık öyle konsantre olmuştum ki gözlerim kapalı herşeyi görüyordum. Mızrağımı düşünüp onu ilerlettim kızın ayağının önüne durdurdum. Kız mızrağımın sopasına takılıp düştü bende onun yanına gidip mızrağımı aldım sonrada kızı kolundan tutup

''Gerçekten kaçıcağınımı düşündün??'' Sonrası malum....

''Yeter lütfen bir daha kafamı o pis şeyin içine sokma lütfen''

''Peki peki bu kadar yeter git ve duşal tatlım yemek haneye böyle gelme''
Clara Thompson
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Her zamanki gibi kendime bir sorun buluyorum   Her zamanki gibi kendime bir sorun buluyorum Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 5:32 am

Morelim bozuk bir şekilde -ve üstümden sular damlayarak- kulübeye girdim. Mitch beni gördü ama yorum yapmadı bunun için minnettardım.
Bir Demeter çocuğu olarak barış yanlısıydım,bana mızrağını doğrulttuğunda kılıcımı çekebilirdim ama yapmadım. Şimdi de bunun bedelini ödemiştim.
Sinirli bir şekilde duşa doğru ilerledim.

Rp Bitmiştir

Her zamanki gibi kendime bir sorun buluyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yanlışlıkla kendime silah buluyorum
» Cephanelikte kendime bir kılıç seçiyorum
» Pegasus'umu buluyorum
» Pegasus'umu buluyorum
» Gücümü buluyorum