Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Doğa Sevgisi Eksik

2 posters
YazarMesaj
Alexandra Bethany Daniels
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

Doğa Sevgisi Eksik Empty
MesajKonu: Doğa Sevgisi Eksik   Doğa Sevgisi Eksik Icon_minitimePerş. Ekim 14, 2010 2:33 am

45- Bir Tanrı/Tanrıça ile rp yaz.
Mekan: Empire State Binası/Olimpos
Katılacaklar: Sen ve isteğin üzerine seninle rp yapmayı kabul eden Tanrı/Tanrıça.
(Açıklama: bu kişi ebeveyninden farklı biri olmak zorundadır!!)

Kaliforniya da canım sıkılmıştı. Sürekli olarak kendimi eksik hissediyordum. Belkide kendimden şüphe duyuyordum. Ya da eskiden Kaliforniya da geçiridiğim günleri buraya gelince hatırlamıştım. Bir şeyi sevmeyi unutmuştum. Bunu anlamak için herhangi bir Olimpos Tanrı/Tanrıçası ile görüşmek istiyordum. Annem olursa bu güzel olurdu ama Artemis ya da Demeter ya da Athena gibi güzel Tanrıçalar da olabilirdi.

Gece vakti, her ne kadar tehlikeli olduğunu bilsemde ilk uçakla New york'a gittim. Ben gidene kadar bayağı bir zaman geçmişti ama olsun. Bir şekilde onlara ulaşırdım.

Bir taksi yardımı ile Empre State Binasına gittim ve içeride azıcık bir sorun yaşadım. Adam ya da şahsiyet ya da her neyse o beni Olimpos'a göndermek istemedi ve ben en hassas anda adama bir yumruk atım asansöre bindim.

Asansörün kapıları açılınca indim fakat karşımda güzelliği muhteşem olan Olimpos vardı. Hayal ettiğimden de güzeldi. Hatta benden bile.

Bir saraya girdim ve karşımda, tahtında duan Tanrıça'nın karşısında eğildim. Eksik hissettiğim ve özlemini çektiğim şey bir anda yok oldu ama gelme nedenimi hatırlayınca tekrar bir garip oldum.

"Tanrıça Demeter." dedim sakin tavırla. Tanrıça'nın saçları çok güzel bir şekilde örülmüştü. Sonra aklıma Homesros'un destanlarında Tanrıça Demeter'e "güzel saçlı kraliçe" ya da "güzel örgülü Demeter" dendiğini hatırladım.

"Bir konu hakkında size danışmak istiyorum" dedim.
Demeter
Tanrıça
Tanrıça
Demeter

Doğa Sevgisi Eksik Empty
MesajKonu: Geri: Doğa Sevgisi Eksik   Doğa Sevgisi Eksik Icon_minitimePerş. Ekim 14, 2010 4:14 am

Bir melez..Aniden karşıma çıkmıştı..Şaşırmıştım;buraya kolay kolay gelemezlerdi.Kim bilir buraya kadar ne tür zorluklarla gelmişti.

Daha çok genç bir melezdi.Afrodit kızı olduğu hemen farkediliyordu.Süslü ve güzel çıtı pıtı bir gençti.Onu daha fazla bekletmek istemedim ve bana danışacak ne konusu olabilir diye düşündüm.Bir an benim kızım olabileceğini bile düşündüm.

-Evet melez.Önce senden bana kendini tanıtmanı arzuluyorum.Ardından ne danışacaksan danışabilirsin.Kapım her zaman açık.

Bunları söyledikten sonra karşımda duran aynaya baktım ve saçlarımın örgülerini okşadım.Sonra kıza dönerek cevabını bekledim.
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

Doğa Sevgisi Eksik Empty
MesajKonu: Geri: Doğa Sevgisi Eksik   Doğa Sevgisi Eksik Icon_minitimePerş. Ekim 14, 2010 4:26 am

Tanrıça'nın huzurunda tekrar eğildim ve konuşmaya başladım.
"Tanrıça Demeter, ben Afrodit'in kızı Alexandra Regina Daniels. Size danışmak istediğim şey ise, içimde bir boşluk hissediyorum. Kaliforniya'ya geldiğimde fark ettim. Çok güzel bir yerdir. Çiçeklidir. Fakat uzun zamandır içimde bir duygu yokmuş gibi... Bu merakta içimi yiyor."

dedim ve karşımda duran Tanrıça Demeter'e bir daha baktım. Saçları... Homesros'un destanlarında geçtiği kadar güzeldi. Adeta büyülenmiştim.

Tanrıça ne diyecek diye merak ediyordum. Belkide durup dururken gelmiştim buraya. Anlamsızdı ama yine de Tanrıça Demeter ile tanışmıştım. Tabii onu güzelliğiyle.
Demeter
Tanrıça
Tanrıça
Demeter

Doğa Sevgisi Eksik Empty
MesajKonu: Geri: Doğa Sevgisi Eksik   Doğa Sevgisi Eksik Icon_minitimePerş. Ekim 14, 2010 4:39 am

Hmm..California..Bayılırım,oralara;kokusu,çiçekleri her şeyiyle.Ama melez memnun görünmüyordu.Ona baktım ve yerimden kalktım.Yardım etmek isteyen melezin yardımına izin verdim ve tam karşımda duran haritaya göz gezdirdim.California'yı bulunca işaretledim ve California'nın görünüşü haritada çıktı.Yakınlaştırdım ve çiçeklere baktım.Halleri içler acısıydı.Biraz uzaklaştırdım,ağaçlara baktım.Ağaç falan kalmamıştı cennet gibi eyalette.Sinirlendim;elime geçirdiğim ilk şeyi fırlattım.Ama melezin korktuğunu görünce biraz yumuşayarak tahtıma geçtim.

-Haklısın melez.Burada bir şeyler eksik.Bunu halletmeliyim.

Düşündüm,düşündüm.Ardından birkaç uşak çağırarak onları pegasuslarla California'ya yolladım.Bir kaç değişiklik yeterdi sanırım.Regin'ya baktım ve gülümsedim.

-Evet melez.Haberlerin için teşekkürler.Bu eksikler giderilmeye çalışacaktır.
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

Doğa Sevgisi Eksik Empty
MesajKonu: Geri: Doğa Sevgisi Eksik   Doğa Sevgisi Eksik Icon_minitimePerş. Ekim 14, 2010 4:45 am

"Teşekkür ederim Tanrıçam." dedim ve gülümseyerek odadan çıkmaya başladım. Sonra arkama döndüm ve "Size minnettarım Tanrıçam." dedim ve yoluma devam etmeye başladım.

Bayağı bir uzundu ve gitmek vakit alır gibi görünüyordu. Tanrıça Demeter çok iyi biriydi. Doğa onun için en önemli şeydi galiba...

Demeter
Tanrıça
Tanrıça
Demeter

Doğa Sevgisi Eksik Empty
MesajKonu: Geri: Doğa Sevgisi Eksik   Doğa Sevgisi Eksik Icon_minitimePerş. Ekim 14, 2010 4:57 am

Yolun uzun olduğunun farkındaydım,hele bir melez için..O yüzden kendi pegasuslatımdan birini Afrodit kızına verdim.Tam teşekkür edecekken gülümsedim.

-Önemli değil Afrodit kızı.

Afrodit kızı kapıyı çekerken,ben de tekrar haritaya baktım.Gün geçtikçe dünya kirleniyordu ve işim çoğalıyordu.Neden bu insanlar onlara yapılan iyililkleri anlamazlar ki?

Rp Bitmiştir.

Doğa Sevgisi Eksik
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Anne Sevgisi
» İlk defa anne sevgisi....
» Doğa Tanrıçasını Tersliyorum.
» Alexandra eksik kalmaz.
» Tehlike Başımdan Eksik Olmuyor