Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Doğa Tanrıçasını Tersliyorum.

2 posters
YazarMesaj
Jacquenetta Solielle

Jacquenetta Solielle

Doğa Tanrıçasını Tersliyorum. Empty
MesajKonu: Doğa Tanrıçasını Tersliyorum.   Doğa Tanrıçasını Tersliyorum. Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 9:12 am

Her zamanki gibi sabahleyin kalkmıştım.Selene okulda olduğu için ben kulübede yalnızdım.Kahve yapma makinesini açtım ve kahve hazırladım kendime.Kahvemi içtiğim gibi uykum açıldı ve penceremi açtım.Dışarı baktım ve nefes aldım.Ardından yıkanmaya karar verdim.Yıkandıktan sonra da saçlarımı kuruttum ve topladım.Ardından mavi bir t-shirt giydim ve bir kot pantolon.Ve rahatlamak için Long Island'ın yolunu tuttum.Kıyıda uzandım ve suyun sesini dinlerken yerdeki bir çiçeği kopardım.Ardından gözüm ışıklarla bulandı.Gözümü açtığımda ise karşımda Demeter'i gördüm ve kekeledim.

-Ta-Ta-Tanrıçam?
Demeter
Tanrıça
Tanrıça
Demeter

MesajKonu: Geri: Doğa Tanrıçasını Tersliyorum.   Doğa Tanrıçasını Tersliyorum. Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 9:31 am

Hera kızı,Long Island kıyısında çiçeklerimi yoluyordu!Bu beni çok sinirlendirmişti.Melezler bile böyle yapıyorsa diğer insanlar ne yapacaklardı ki?Kıza bağırmaya başladım.

-Hera kızı!Seni Zeus'a yollarım.Emin ol,bu senin için kötü olur!

Hera kızı titriyordu ama yine de başı dikti.Böyle melezleri hiç sevmezdim,hem suçlu,hem güçlü.Başka dertleri var mı hanımefendilerin?
Jacquenetta Solielle

Jacquenetta Solielle

MesajKonu: Geri: Doğa Tanrıçasını Tersliyorum.   Doğa Tanrıçasını Tersliyorum. Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 3:30 am

Doğa tanrıçası bana bir şey mi diyordu şimdi? Haha, annem ona neler yapmıştı belli ki öcünü benden çıkartacaktı. Korkuyordum sonuçta ölümsüzdü ama asla önünde eğilmezdim. Yerdeki çiçeği aldım ve sapından kopararak ezdim. Demeter'e baktım, şimdi ne diyecekti? Bir de beni Zeus'la tehdit ediyordu, yani eski eşi. Demeter'in gıcığına gitmeyi annem gibi ben de seviyordum. Sanırım onu Apollon dışında kimse sevmiyordu.

-Apollon'la mutluluklar.

Doğa Tanrıçasını Tersliyorum.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Doğa Sevgisi Eksik
» Doğa Bilimci Statüsü Onay Alma Başlığı