Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kardeşim ile istenilmeyen macera!

2 posters
YazarMesaj
Lara Adams
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Lara Adams

Kardeşim ile istenilmeyen macera!  Empty
MesajKonu: Kardeşim ile istenilmeyen macera!    Kardeşim ile istenilmeyen macera!  Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 1:27 am

Kardeşim Anna ile birlikte kendimize söz vermiştik.Tırmanma duvarına çıkacaktık.Karşımıza bir çok engeller çıksa bile bunları hep birlikte aşacaktık.Çaktırmasamda baya bir korkmuştum.Anna'nın da korktuğuna emindim.Afrodit çocuğu olsak bile büyük bir fark yaratmak istiyorduk.Bu yüzden sabah erkenden uyandım.Kardeşimi sarsarak uyandırdım.Ve üstüme en rahat kıyafetlerimi geçirip üstüme hafif bir makyaj sürdüm.Kardeşime dönüp,

''Hadi Anna!''

Diye bağırdım.Çok uyuşuk giyiniyordu.Ama onun amacı gitmemekti.Sonunda kendimizi zorla kulübeden dışarı attık.Tırmanma duvarının yolunu tuttuk.Ona bakıp,

''Korkuyor musun?''

Diye sordum.Açıkcası ben çok korkuyordum.Aklıma ya ölürsem ya kötü birşey olursa diye geçiriyordum.Bazı arkadaşlarım oraya gitmişti.Ama hepsinin bir yeri incilmişti.Şimdi kendi gözlerimizle görecektik.En sonunda Tırmanma Duvarına vardık.Tek dediğim,

''Vay canına!''

Oldu.Her taraftan lavlar fışkırıyor,melezlerin çığlıkları yükseliyordu.Bu kadar korktuğumu gerçekten hatırlamıyordum.
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com
A. Anna Bianca Sentius
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: Kardeşim ile istenilmeyen macera!    Kardeşim ile istenilmeyen macera!  Icon_minitimePerş. Ekim 14, 2010 1:58 am

Sabah erkenden uyanmış ve tırmanma duvarının yolunu tutmuştuk.Açıkçası korkuyordum ve Afrodit kızı olduğumdan iyice şüphe duyuyordum,acaba bu soydan mıydı?Belki de Tanrı Ares'e çektim gerçekten de,nasıl olsa bir yerden tüm tanrı/tanrıçalarla bağlantım vardı.

Ben bunları düşünürken tırmanma duvarına gelmiştik,Selly'ye baktım;

-Hadi gidelim,dedim ve gülümsedim

-Eğlenceli olacak...

(Selly Very Happy )
Lara Adams
Lara Adams

MesajKonu: Geri: Kardeşim ile istenilmeyen macera!    Kardeşim ile istenilmeyen macera!  Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 12:12 am

İstemeye istemeye Anna'nın peşinden gittim.Elimi koyacak sağlam bir yer buldum.Ve üstüne çıktım.Anna bana baktı.Ve kendiside çıkmaya başladı.Şuanda iyi gidiyorduk.Ama şuan nerdeyse hiç yükseğe çıkmamıştık.Hadi Selly dedim ve tüm gücümle yukarıya çıkmaya başladım.Kısa süre sonra aşağıya baktım.Ve korku dolu bir çığlık attım.

''Anna yukarıya çıkmak istemiyorum!''

Sesim çok acınası bir haldeydi ancak buna mani olamazdım.Anna son derece korkusuz duruyordu.Ama bu sadece gösterişti içnde en az benim kadar korku vardı.Bunu hissedebiliyordum.Anna bana güvenli bir gülücük atarak,

''Hadi Sell birşey olmayacak!''

Ama oda korkuyordu.Biz Afrodit kızlarıydık.Bu kadar çıkmamız bile bizim için büyük başarıydı.Bundan ötesine gidemezdim.Gözlerimi kapattım ve dinlenmeye koyuldum.Taki büyük bir lavın yakınımda yanmasına kadar!

(Anna baya heyacanlı yapalım ne dersin Wink )
A. Anna Bianca Sentius
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: Kardeşim ile istenilmeyen macera!    Kardeşim ile istenilmeyen macera!  Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 3:13 am

Sell'in yanında yanan lav dengesini kaybetmesini sağladı,onun yanına indim ve onu yukarıya çektim o sırada ben dengemi kaybettim(tüm aksiliklerde bizi bulur!)Sell beni yakaladı.İkimizde inmek istiyorduk artık ama kötü şans bizi rahat bırakmadı.

Aşağıya baktığımda oldukça yükseğe çıktığımızı fark ettim.İnmek zor olacaktı.Yavaşyavaş inerken tam önümüzden çıkan lav Sell'in düşmesine neden oldu bu sefer onu yakalayamamıştım,gözümden yaşlar dökülmeye başladı.Hızla aşağıya inmeye başladım ama neyse ki Sell kendini kurtarmıştı ve bir şeyden emindim artık korkuyordum

(Ablaaaammm Smile İnene kadar ölcez ölcez dirilcez Smile )
Lara Adams
Lara Adams

MesajKonu: Geri: Kardeşim ile istenilmeyen macera!    Kardeşim ile istenilmeyen macera!  Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 10:55 pm

Zorla bir yere tutundum ve kendimi kurtardım.Derin bir nefes aldım.Aşağıa inmek istiyordum.Ellerim yanmıştı.Tutuncak halim kalmamıştı.Ellerime baktım.Kıpkırmızı olmuştu.Kulübeme gidip kardeşim Alex'in doğum günümde aldığı ilacı içecektim.Ve eğer isterse Anna'ya da verecektim.Anna yukardan bana bakıyordu.

''Anna bu işe kalkışmayacaktık!''

Sesim acı dolu çıkmıştı.Her zaman gülerdim.Ama bu konuda gülecek bir şey yoktu aksine ölene kadar ağlayıp annemi istiyorum diyecektim.Ama kendimi tuttum.Daha sonra derin bir nefes alıp,

''Anna pes edemeyiz!'' Dedim.''Beni bekle yanına geleceğim!''

Zorla Anna'nın yanına gittim.Ağlamıştı.Gözleri kıpkırmızı kesilmişti.Dayanamayacaktım.Kardeşlerimin ağlaması en nefret ettiğim şeydi.Ve en üzüldüğüm an...Elimi Anna'nın yanağına götürdüm.Tam o sırada dengemi kaybettim.

''Ahh!''

''Sellyyyy!''

O sırada Anna elimden tuttu.Ve beni kaldırmaya çalıştı.Derin nefes aldım.Ucuz kurtulmuştum.Bir daha buraya asla gelmeyecektim!
A. Anna Bianca Sentius
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: Kardeşim ile istenilmeyen macera!    Kardeşim ile istenilmeyen macera!  Icon_minitimeSalı Ekim 19, 2010 2:38 am

"Sell,burdan gidelim lütfen.Bir daha hiç bir güç beni buraya getiremez!"dedim.

Sell tamam anlamında başını salladı iniyorduk.Yavaş yavaş bu kabustan çıkıyorduk.Evet bu tam bir kabustu ve tüm gece bununla ilgili rüyalar görecektim.Az kamıştı iniyorduk ama birden beklenmeyen bir şey oldu.Altımızdaki yer koptu ve düşmeye başladık,Sell'le birbirimize tutunmuştuk.Sanırım ölecektik.

(Ablacım istersen sen bitir rp yi Smile )
Lara Adams
Lara Adams

MesajKonu: Geri: Kardeşim ile istenilmeyen macera!    Kardeşim ile istenilmeyen macera!  Icon_minitimeCuma Ekim 22, 2010 11:19 pm

Olamaz! Daha çok gençttim ve hayatımdan bu kadar çabuk kopamazdım.Gözlerimi kapattım.Birden elimden biri tuttu.Gözlerimi açtım.Be tutan kişiye baktım.Bir kızdı.Onu hiç götmemiştim.Ne olursa olsun o kız hayatımızı kurtarmıştı.

''Teşekkür ederim!''

Diyerek Anna'yı sallamaya başladım.Anna en sonnda bir yere tutnarak Kurtuldu.Bende bulduğum en uygun yere tutundum.Ve üç kız aşağıya inmeye başladık.Kıza döndüm ve elimi kaldırdım.

''Merhaba ben Selly buda Anna biz Afrodit kızlarıyız ya sen?''

Dedim.Kız elini uzattı ve el sıkıştık.Böyle şeyleri genellikle sevmezdim.Ama ne diyebilirim o hayatımızı kurtarmıştı!

''Merhaba bende Diana'' Dedi ve devam etti.''Hermes kulübesi daha yerim belli olmadı.''

Ona güç vermek için güldüm.

''Kimin umrunda!''

Diye karşılık verdim.Daha sonra birbirimizle vedalaştık ve Anna ile kulübemizin yolunu tuttuk.Yolda Diana hakkında konuşuyorduk.

RP BİTMİŞTİR!

Kardeşim ile istenilmeyen macera!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kardeşim İle Macera
» Kardeşim!
» Kardeşim ve ben Hera'yla...
» Kardeşim Briseis
» Kardeşim Pace.