Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kardeşim!

2 posters
YazarMesaj
Mitchie Carter
Demeter'in Çocuğu
Demeter'in Çocuğu
Mitchie Carter

Kardeşim!        Empty
MesajKonu: Kardeşim!    Kardeşim!        Icon_minitimePaz Kas. 07, 2010 10:01 am

O gün plaja gitmiştim.Her zamanki gibi Maya ile güzel bir uyanıştan sonra üstüme yeşil kıyafetlerimi geçirdim ve ardından plaja doğru koştum.Bugün tüm gün güneşlenip,yüzmeyi ve yeni melezlerle tanışmayı planlıyordum.Saçımı topladım,plaj çantamı aldım ve dosdoğru plaja koştum.Boş bulduğum şezlonga çantamı attım ve tuniğimi çıkarttıktan sonra güneşlenmeye başladım.Bunu ilk kez yapıyordum burada,bu yüzden bir tuhaf hissediyordum.Bu sırada karşıdan gelen birini gördüm.Hemen yanımdaki şezlonga oturunca da onunla merhabalaştık.

-Selam,kimsiniz?
Lupin Santana

Lupin Santana

Kardeşim!        Empty
MesajKonu: Geri: Kardeşim!    Kardeşim!        Icon_minitimeÇarş. Kas. 17, 2010 10:04 am

O gün benim kampta ki ilk gecemdi.Gecenin ardından güzel bir uyanış ile kahvaltımı yapmıştım.Kahvaltıdan sonra çadıra döndüm,çantamı ve kıyafetlerimi alıp plaja güneşlenmeye gittim.Gördümğüm ilk şezlonga uzanacaktım.Gördüğüm ilk şezlongun yanındaki şezlongda bir kız oturuyordu.Kız bana dönerek;

-Selam,kimsiniz? diye sordu.

Ben ilk melez konuştuğum için heycanlanarak;

-Şeyy,eee ben Demeter'in oğlu Harexis.Acaba siz kimsiniz?

Kardeşim!        Alex_Evans_by_xlittlefuckyx
Mitchie Carter
Demeter'in Çocuğu
Demeter'in Çocuğu
Mitchie Carter

Kardeşim!        Empty
MesajKonu: Geri: Kardeşim!    Kardeşim!        Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 8:43 pm

Demeter'in oğlu mu?Demeter'in oğlu mu?Sevinç çığlıkları atmaya başladım.Etrafta kimse yoktu,sadece kardeşim vardı ve ben delicesine bağırıyordum.Uzun zamandır bir erkek kardeş istiyordum ve onunla da tanışmamızın böyle olmasını istemezdim,değerli satir (muhtemelen Kıvırcık) onu bizimle tanıştırabilirdi.Ama böylesi daha bir heyecanlı olmuştu.Ben bağırırken çocuğa kim olduğumu söylemeyi unuttuğumu farkettim,çocuk bana bakıyordu.

-Kardeşim,ben de Mitchie Heinz.Demeter'in kızıyım.

Harexis'in yüzünde biraz bir gülümseme olmuştu.Ona sarıldım ve bağırmaya devam ettim.Kendi kendime dans ediyordum ve sonunda yorulup,oturdum.

-Özür dilerim kardeşim.Uzun zamandır bir kardeş bekliyordum da.Hoşgeldin kampa!

Kardeşim daha ilk günden plaja gelmişti ama ben onu koluma takıp tüm kampa hava atmayı planlıyordum. Güneşlenen kardeşimin kolundan tutarak onu kulübemize götürmeyi planlıyordum. Harexis naz yapınca da onun kolundan tutarak çektim ve kampı tanıtacağımı söyledim. Harexis önce güldü, sonra kabul etti ve beraber kampı gezmeye koyulduk.

Rp Bitmiştir.

Kardeşim!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kardeşim Pace.
» Kardeşim İle Macera
» Kardeşim ve ben Hera'yla...
» Kardeşim Briseis
» Kardeşim Ve Ben (Görev 3)