Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kardeşim ve ben Hera'yla...

3 posters
YazarMesaj
Ange Morgan Lamartine
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Denetleyicisi
Ange Morgan Lamartine

Kardeşim ve ben Hera'yla... Empty
MesajKonu: Kardeşim ve ben Hera'yla...   Kardeşim ve ben Hera'yla... Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 5:38 am

Tiff'le babamızı görmek için olimposa gitmeye karar verdik.Tabii olimposa hava yollarıyla gitmemiz gerekiyordu.Yani Pegasuslar...

''Hey Tff,babamla hiç karşılaştın mı?''

dedim olimpos kapısının önünde pegasuslarımızdan inerken.Yol boyunca pek konuşmamıştık zaten rüzgar seslerimizi birbirine ulaştıramayacak kadar şiddetliydi.Asansöre binmek üzereyken önümüzde tanıdık bir yüz belirdi.Ahh,asansrü bekleyen zavallı adam...

''Selam geçmemize izin vercekmisin yoksa zor kullanmamızı mi istersin??''

''Ben...Giremezsiniz.''

Tff'le ikimiz kaşlarımızı çatıp adama biraz yaklaştık zavallım tutkundu ve kenara çekildi.Gülümsedim ve adama el sallayarak asansöre girdim tam asansörden çıkacaktık ki bir ses duyup irkilerek arkamıza döndük.

''Ah yeni melezler...Çok güzel!''
http://yadigarlarrpg.yetkin-forum.com/forum.htm
Hera
Tanrıça
Tanrıça
Hera

MesajKonu: Geri: Kardeşim ve ben Hera'yla...   Kardeşim ve ben Hera'yla... Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 9:48 am

Ahh Olimpos'a yeni melezler giriyor..Harika kaç gündür Kronos derdimiz varken eğlenecek zaman bulamamıştım.Hızla melzlerin durduğu yere doğru ilerledim.Karşımda 2 melez duruyordu.

''Ahh,yeni melezler harika!
''

Ve iki meleze daha çok yaklaştım.Gözleri aynı geçen gün gelen Crist'in gözlerindendi.Evet,bunlarda kesin Apollon çocuklarıydı.Umarım,Crist kadar zevksiz değillerdir dedim ve kibirle gülümsedim onlara...

''Buraya giremezsiniz melezler.O adam zaten bütün melezleri içeri sokuyor artık.Değiştirme vakti geldi sanırım...''

ve saçlarımla oynamaya başladım.
Tiffany Trully
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Tiffany Trully

MesajKonu: Geri: Kardeşim ve ben Hera'yla...   Kardeşim ve ben Hera'yla... Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 8:28 pm

Harika görevliyi atlatıp asansöre binecekken Tanrıça Hera'ya yakalanmıştık. Şimdi ne yapacaktık? Ange'e göz ucuyla baktım. O da ne yapacağımızı bilmiyor gibi gözüküyordu. Tanrıça Hera'ya gelme nedenimizi anlatmaya karar verdim. Belki yukarı çıkmamıza izin verirdi. Derin bir nefes aldım ve konuşmaya başladım.

"Tanrıça Hera, biz babamızı görmeye gelmiştik."

"İzninizle yukarı çıkmak istiyoruz."

Tanrıça Hera anlamadığım bir ifadeyle bize bakıyordu. İzin verecek gibi durmuyordu ama izin vermeyecek gibi de durmuyordu. Hera kibirlice gülümsemeye başladı.
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: Kardeşim ve ben Hera'yla...   Kardeşim ve ben Hera'yla... Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 12:20 am

Bu kadına sinir olmaya başlamıştım.Melezlerden nefret ettiğini bütün kamp biliyordu ve şansımıza bu kadına denk gelmiştik.Ve sinir olduğum ikinci şeyse yüzünden hiç eksik etmedği kibirli gülümsemesiydi.Zeus nasıl evlenebilmişti?Ama ne yalan söylüyeyim huyu kötü olmasa gerçekten çok iyi bir Tanrıça olabilirdi.

Hera isteksizce omuz silkti.Gözlerinden bunu bildiği anlaşılıyordu.Crist kulübemizdeyken onunla olanları anlatmıştı.Zaten gören melezlerde pek iyi şeyler söylediği söylenemezdi.Hey pardon!Hera çocuklarının hallerinden memnun olduğunu unutmuştum.Hera oynadığı saçını bırakıp geriye attı.Gizlice Tiff'in yanına sokuldum ve kulağına eğilip fısıldadım.

''Bu kadın sinirime dokunmaya başladı!''
Tiffany Trully
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Tiffany Trully

MesajKonu: Geri: Kardeşim ve ben Hera'yla...   Kardeşim ve ben Hera'yla... Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 9:05 am

"Benim de." diyerek Ange'i onayladım.

Tanrıça Hera bize küçümser bir edayla bakıyordu. Sanki hangi konuda ezsem diye düşünüyordu. Gerçekten çok sinir olmuştum. Biraz daha böyle giderse dinlemeyip asansörden çıkıp babamın yanına gidecektim. Tabi ben çıkmadan önce Tanrıça Hera beni yok etmezse. En sonunda Tanrıça Hera konuşmaya başladı.

"Neden babanızı görmeye geldiniz?"

Bu ne biçim soruydu. Bizimle resmen dalga geçiyordu. Sakin olmalıydım. Karşımızda ki sonuçta bir Tanrıça idi. Ange'e baktım. O da benim gibi burnundan soluyordu.

"Özel bir şeyler konuşacağız."
Hera
Tanrıça
Tanrıça
Hera

MesajKonu: Geri: Kardeşim ve ben Hera'yla...   Kardeşim ve ben Hera'yla... Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 2:13 am

Omuz silktim.Saçlarımı arkaya ittim ve konuşmaya başladım.Bir yandanda elbisemin eteğiyle oynuyordum.

''Aslında sizi bırakabilirim melezler.Ama canım sıkılıyor.Ve babanızla konuşacaklarınızın özel olup olmadığı beni ilgilendirmez.Sonuçta konuştuklarınızı duyabilir veya öğrenebilirim.''

Bu Apollon çocuklarının çoğu sarı saçlıydı.Herhalde bundan sonra onları saçlarından ayırt etmem gerekecek diye aklımdan geçiriyordum.İki melezinde gözlerindeki öfkeyi görebiliyordum.Ehh,melezleri gıcık etmekte üstüme yoktur sanırım Athena'nın kurallarıyla aynı seviyededir.O kurallarla kampta nasıl yaşayabiliyorlar hala anlamış değilim.
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: Kardeşim ve ben Hera'yla...   Kardeşim ve ben Hera'yla... Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 1:20 am

''Geçeceğiz..''

diye mırladım.Gerçekten bu kadının üstüne atlarsam babam kızarmıydı?Sanırım kızardı.Ama kimin umrunda ki?Şu anda sinirim tepeme çıkmak üzereydi ve bu bile beni deli etmeye yetiyordu.Apollon Çocuğu olmamızın başka bir ayrıcalığıda sinirlendiğimiz zaman etrafımıza öfkeli ısılar saçmamızdı.Ve kesinlikle Tiff'in ısısını hissediyordum.Öfkelenmişti aynı benim gibi...

''Geçmemize izin ver seni k...''

küfür edeceğim sırada Tiff'in dürtmesiyle çenemi kapattım.En azından öfke delisine dönmemişti.Aklı başındaydı.Elimi saçlarımda gezdirdim.Tiff'e baktım.
Hera
Tanrıça
Tanrıça
Hera

MesajKonu: Geri: Kardeşim ve ben Hera'yla...   Kardeşim ve ben Hera'yla... Icon_minitimePtsi Ara. 13, 2010 2:12 am

Omuz silktim.Buda diğer Apollon kızları gibi sıkıcıydı.Yana çekildim ve oynadığım saçı arkaya ittim omuzlarımı dikleştirdim ve konuşmaya bşladım.

''Tamam melezler.Sizinle uğraşamayacak kadar değerli vaktim var.''

elbisemin eteğine tutunarak ilerlemeye başladım.Melezlerin koşarak çıkan ayak seslerini duyabiliyordum.

_RP BİTMİŞTİR_

Kardeşim ve ben Hera'yla...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kardeşim!
» Kardeşim Briseis
» Kardeşim Ve Ben (Görev 3)
» Kardeşim Pace.
» Kardeşim İle Macera