Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kardeşim Ve Ben (Görev 3)

3 posters
YazarMesaj
London Williams

London Williams

Kardeşim Ve Ben (Görev 3)  Empty
MesajKonu: Kardeşim Ve Ben (Görev 3)    Kardeşim Ve Ben (Görev 3)  Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 8:29 am

O gün İyi bir uyku çektikten sonra sabah erkenden kalktım ve Claire'yide uyandırdım tabi uyanmadı bende kafasına bir kutu pudra döktüm aksırarak uyandı ben gülüyom o pudraları temizlemeye çalışıyordu neyseki pudralar temizlendi sonra ben duşa girdim güzel bir duşun ardından güzel bir elbise giydim ve makyaj yapmak için odaya girdim Claire makyaj yapıyordu bende hemen yanına gidip makyaj yapmaya başladım sonra birbirlerimizin saçlarını yaptık ve saat 9 da kahvaltı için dışarı çıktık dışarısı çok güzeldi kahvaltıya doğru giderken ufak bir sohbet ettik Claire bana o Malum soruyu sordu

-Sevgilin varmı?
-Hayır Nolduki
-Hmm Bir Afrodit kızının boş kalması uygun değil Very Happy
-Ne yani bana sevgilimi bakıyorsun
-Evet Şu Ares çocuğu olurmu?
-..
-Evet Çok kaba Peki ya Hypnos çocuğu
-..
-Evet Fazla uykucu Bence sana en uygun eş benimkinin Kardeşlerinden
-Yani..
-Şu Masa Hephaistos Çocukları
-Olabilir sence Kim?
-Bence Alex Nike Olabilir

Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: Kardeşim Ve Ben (Görev 3)    Kardeşim Ve Ben (Görev 3)  Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 10:44 am

-Bence Alex Nike Olabilir.

Gözüme Alex'i kestirmiştim. Bir Alex'e baktım bir kardeşime sonra bir kahkaha atarak " Çok yakışırsınız birbirinize. Hem onunda sevgilisi yok. " dedim. London bunun üzerine Alex'i incelemeye başlamıştı. Alex'le göz göze geldiklerinde aralarında bir etkileşim oldu. Çok yakışaçaklardı. Bende o sırada bir yandanda Pers'e bakıyordum. London bir iç çekince işin bana düştüğünü anladım.

" Hadi yanlarına gidelim. "

" Neee. Hayır. Gitmeyelim. " Kardeşimi heyecan çoktan basmıştı bile. Anlaşılan yeni bir aşk doğuyordu. Tam kardeşimi ikna etmiştim ki Alex masadan kalkıp yanımıza geldi. Kardeşimin kalbinin küt küt atan sesini duyabiliyordum. Alex'in bakışlarından da London'a aşık olduğu anlaşılıyordu zaten. Geriye bana uzamak kalıyordu.

" Selam kızlar. " dedi Alex.

" Selam. Sen gel buraya otur. Bende bir Pers'e bakayım. " diyerek yanlarından kaçtım. Ben yapacağımı yapmıştım. Gerisi artık ikisne kalmıştı. Alex, London'un yanına oturdu. Başbaşa konuşmaya başlamışlardı. Pers'in yanına oturduğumda kardeşime bakarak göz kırptım.
Alex Nike
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Alex Nike

MesajKonu: Geri: Kardeşim Ve Ben (Görev 3)    Kardeşim Ve Ben (Görev 3)  Icon_minitimeSalı Şub. 01, 2011 5:36 am

Karşımda duran kız beni bir anda büyülemişti bile. Claire'nin kardeşi olduğu her halinden belli idi. Claire'den tek farkı ise suratında olmayan makyajdı. Adını bilmediğim bu kız ile oturur oturmaz sohbete başlamıştık. "Tanışalım mı?" diye sormam üzerine karşımdaki kızın suratı kıpkırmızı kesilmişti bile. Gözümün birini kısıp ona bakmaya başladım. Kıpkırmızı olan suratı, neredeyse nefes almamasından mavi olacak derecede idi. Sorumu tekrar sormam üzerine kafasını hafifçe salladı. Bu kıza kesinlikle tutulmuştum ve gözlerinden, suratının konumundan onun da bana kesildiğini anlamıştım. Claire, kesin Pers ile beni kardeşine yakıştırmaya koyulmuştu. Soruma yavaş ile hızlı arasında, ama ortası olmayan bir hız ile cevap verdi: "Benim adım London." dedi. London ismini daha önce hiçbir yerde duymamam biraz garip olmuştu benim için. "Benim adım Alex. Büyük ihtimal sen bunu biliyorsun. Tanıştığımıza memnun oldum London." dedim ve onu izlemeye başladım. Masanın altından cebimdeki çarkı çıkardım ve onunla oynamaya başladım. Biraz sonra dayanamayıp sordum.

-Sevgilin varmı London?

Bu soruyu sorduğuma önceden utanmasamda şimdi suratımın biraz kızarmaya başladığını anlamıştı bile. Bir Afrodit kızının sevgilisinin daima olduğundan ve olacağından emindim. Onların hala üvey kardeşlerim olduğu da bir gerçekti gerçi. "Iııı... Ne yazıkki yok Alex." dedi. O anda masanın altında oynadığım çarkı yavaşça cebime koydum. Yeni tanışmış olsakta ona çıkma teklifi edebilirdim. Gözlerine bakmaya başladım. Arkamdan Perseus'un Claire ile kol kola bizi seyrettiğinden adım gibi emindim. "Yeni tanıştık biliyorum ama... London, ben seni ilk gördüğümde aşık oldum. Annen ne yazıkki bizi izliyormuş." dedim. O anda London'un yüzü biraz olsun beyazladı. Sonra bana cevap verdi.
London Williams

London Williams

MesajKonu: Geri: Kardeşim Ve Ben (Görev 3)    Kardeşim Ve Ben (Görev 3)  Icon_minitimeSalı Şub. 01, 2011 9:38 am

O anda nediyeceğimi bilemiyordum e açıklamam gerekirse bende ondan hoşlanmıştım ama bunu ona nasıl açıklayacaktım bilemiyordum ve Annem neden bizi izliyorduki başka kızları çocukları yokmuydu onun Ve aklıma gelen en saçma sapan cevabı veriverdim

-Eee..Biz Üvey kardeş değilmiyiz ama senden çok hoşlandım

-E biraz öyle ama ben senden çok hoşlandım Benimle çıkar mısın??

O anda küçük dilimi yutuveriyordum içimden Evet evet çığlıklarla evet geçsede ona bunu nazikçe söyledim

-E.. ee.. Evet!

Kardeşim Ve Ben (Görev 3)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kardeşim!
» Kardeşim İle Macera
» Kardeşim ve ben Hera'yla...
» Kardeşim Pace.
» Kardeşim Briseis