Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kardeşim İle Macera

2 posters
YazarMesaj
Tiffany Trully
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Tiffany Trully

Kardeşim İle Macera Empty
MesajKonu: Kardeşim İle Macera   Kardeşim İle Macera Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 1:55 am

Kulübemizde sadece Crist ve ben vardık. Diğer kardeşlerim dışarıdaydılar. Crist ile oturmuş sohbet ediyorduk. Biraz canımız sıkılmıştı. Macera yaşamak istiyordum. Crist'in yüzünden onunda macera yaşamak istediğini anladım. Ne yapabiliriz diye düşündüm. Aklıma çok güzel yer olan Hoover Barajı geldi. Daha önce hiç oraya gitmemiştim ve çok gitmek istiyordum. Crist'e sordum.

"Hoover Barajına gidelim mi?"

"Olur, süper eğleniriz"

Hemen ayağa kalktık ve hazırlanmaya başladık. Ben üzerime mavi bir penye giydim. Crist ise kırmızı bir tişört giymişti. Aynanın karşısında saçlarımızı güzelce taradık, spor ayakkabılarımızı giydik ve hazır olduğumuza kanaat getirdikten sonra kulübemizden dışarı çıktık...
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

MesajKonu: Geri: Kardeşim İle Macera   Kardeşim İle Macera Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 2:05 am

Evveett..Maceraperest bir kardeş süperdi yahu.Mixoma bizi takip etmesini söyledim.Daha önce hiç gitmediğim bu baraja gitmekte yarar gördüm hem can sıkıntıda başa belaydı.Pegasusumun üzerinde ilerlerken.Garip bir "Gak"sesi duydum.Mixo ya baktımama ondan gelmezdi ki böyle bir ses...
Ve bir anda bize yaklaşan karga sürüsünü farkettim tam Tiff e seslenecekken bunların karga olmadığını ve Göç için değil bizi öldürmek için geldiklerini farkettim.
"Tiff oklarını çıkar ziyaretçilerimiz var "dedim.Ve ona şu zehir iksirli oklarımla dolu bir çanta attım.Her zaman hazırlıklıyımdır...
Tiffany Trully
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Tiffany Trully

MesajKonu: Geri: Kardeşim İle Macera   Kardeşim İle Macera Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 2:26 am

"Tiff oklarını çıkar ziyaretçilerimiz var "

Crist'in ne demek istediğini anlamadığım için hemen arkama baktım, işte o zaman ne demek istediğini anladım. Crist hemen bana ok çantasın attı. Bu oklar zehirli olduğu için benim oklarımdan çok daha iyiydiler. Kolyeme bastım ve kolyem yay-ok takımına dönüştü. Crist'in oklarını yayıma gerdirerek bize doğru gelen canavarları ok yağmuruna tutmaya başladım. Crist'te ok atıyordu. Pegasusum Sissy artık daha hızlı uçuyordu. En sonunda yere inmeye karar verdim çünkü havada ve pegasusun üzerinde zor saldırılıyordu.

"Crist, yere inelim."

Crist başıyla beni onayladı ve Sissy yere doğru inişe geçti. Crist ve ben hala ok atıyorduk...

Kardeşim İle Macera
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kardeşim ile istenilmeyen macera!
» Kardeşim!
» Kardeşim ve ben Hera'yla...
» Kardeşim Briseis
» Kardeşim Pace.