Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

16. Denetleme

4 posters
YazarMesaj
Carmen Gabriel Boudicca
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Carmen Gabriel Boudicca

16. Denetleme Empty
MesajKonu: 16. Denetleme   16. Denetleme Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 5:44 am

Güneşin ışıklarının sırtını yakmasıyla yerimden kalktım. Sırtımdaki hafif ağrıyı omuzlarımı hareket ettirerek geçirmeye çalıştım.Sıcak su bedenimi okşuyor beni kendime getiriyordu. Duştan çıktım ve kulübeye baktım. O kadar pisti ki.. O an kafama dank etti.
Temizlik ! Geçen denetlemede bir macerada olduğumdan yoktum ama bu sefer burdaydım ve herkesi temizliğe sokacaktım. Odama girip hızla üstümü değiştirdim. Ardından koridora çıkıp "Kalkın. Ares'in Çocukları kalkıın!" diye bağırmaya başladım.Kimse takmadı. Öfkenin yönettiği duyguyla kapıları yumrukladım.Önüme her çıkana kendine gelmesini ve banyolara gitmesini söyledim. Caleb'in uzun siluetini görünce hızla yanına yöneldim.
"Caleb." dedim. Durup baktı. "Yeni gelenlere banyoyu gösterir misin ? Etraflarına şaşkın şaşkın bakmaları sinir bozucu." Kafasıyla onay verdikten sonra yeni gelen melezlerin yanına yöneldi. Banyoya girdim ve paspası aldım. Mutfağı paspaslamaya başadım. Bazı sinir bozucu lekeler çıkmıyordu. Eğilip yakından inceledim. Tanrılar aşkına Bu lekeler çok eski olmalıydı. Gözümün önüne düşen saçları tokanın içine sıkıştırdım ve kollarımı sıvadım. Banyodan getirdiğim toz bezlerini ilaçla ıslattım ve ovalamaya başladım.Lekeler yavaş yavaş kaybolmaya başlayınca zaferle gülümsedim.Yerler bittiğinde kollarım yorgunluktan ağrıyordu. Ama daha çok iş vardı.
Salonu süpürmekte olan Steward'a baktım. "Kolay gelsin Stew." dedim. Makinenin gürültüsünden ne dediğimi duymasa da gülerek başını salladı. Mutfağa geri döndüm.Önce tezgahı ardından mutfak dolaplarını sildim. Buzdolabının üstündeki minik lekeleri görünce iç geçirdim. Buzdolabına kadar nasıl bulaşmış olabilirdi ki ? Dolabıda ovaladıktan sonra şaheserime baktım. Mutfak kesinlikle temiz görünüyordu.Salona girdiğimde Greg'in camları siliyordu. " Yeni gelenler ne alemde Greg ?" diye sordum. "Herhalde odalarını temizliyorlar." dedi. "İyi ben banyoya geçiyorum. Of ne kadar müthiş." dedim suratımı asarak. Greg bir kahkaha attı.Banyoya gitmeden önce müziğin sesini sonuna kadar açtım.
Steward Thurstan
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Steward Thurstan

16. Denetleme Empty
MesajKonu: Geri: 16. Denetleme   16. Denetleme Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 7:47 am

Günün ilk ışıkları yanında yeni süprizlerde getirmişti besbelli. Öyleki kulübe temizliği bu süprizlerin içinden en istemediğimdi. Yataktan kalkışım olağanüstü derece sakindi. Bu iyiydi güne sakin ve yavaş başlamıştım. Yani demek oluyor ki günün geri kalanında da sakinlik ve yavaşlık-huzur- vardı. Ta ki odamdan çıkana kadar. Az önce sakin devam edeceğini söylemiştim bana bir iyilik yapıp bunu unutun. Gaby salonda durmuş ona buna kibarca emir verirken göz göze geldik. Yeni gelen müstakbel kardeşlerimize banyonun ya da başka bir yerin yerini gösterdikten sonra bana dönüp baktı. Mutfağa yöneliyordu. Gidip ona yardım etsem mi ki diye düşünürken yeni kardeşlerimizden birisinin elinde elektrikli süpürgeyle ortak alanımız olan salonunun bir ucundan yerleri süpürmeye başladığını gördüm. Hiç tereddüt etmeden makineyi elinden kapıp baştan başlayarak süpürme işini üstlendim. Bunu neden yaptım diye soru gelseydi eğer ki bana söyleyeceğim tek şey şu olurdu; bulaşık yıkamaktan nefret ederim. Yeni gelen kardeşlerimiz ne de olsa buradaki işlerin nasıl yürüdüğü ya da öyle şeyleri daha yeni kavrarken önemli şeyleri üstlenmeyi nedense bir alışkanlık haline getirmiştim. Bu sayede onlar da öğrenebiliyor bizde işleri daha iyi yapıyoruz. Daha yüzümü bile yıkamamıştım ki salon tamamiyle ve güzelce süpürülmüştü. Gaby, mutfaktan muzaffer bir duruşla çıkmıştı ve banyolara doğru yöneldi. Aklıma gelmişken bende bir elimi yüzümü yıkasam iyi olacaktı.
Paulina Elena Wind
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Paulina Elena Wind

16. Denetleme Empty
MesajKonu: Geri: 16. Denetleme   16. Denetleme Icon_minitimeC.tesi Ağus. 13, 2011 1:20 am

Bütün gece uyanık olduğum için sabah sabah temizlik işkence gibi geliyordu.En fazla bir saat uyuyabilmiştim ve şimdide temizlik yapmak zorundaydım.Bu halde nasıl yapabileceğimi bilmiyordum,önümü bile tam gördüğümü söyleyemezdim.Odamdan çıktığımda kardeşlerimden biri elime bir bez tutuşturdu ve eşyaların tozunu almam gerektiğini söyledi.Ayrıca dün çok içtiğimin farkında olduğunu ekledi.Ne içmesi ya sadece uykusuzdum.Ama bunu anlatacak kadar enerjim olmadığından aşağıya inip dediğini yapmaya karar verdim.Ne yaptığımdan tam emin olamadan yarım saat geçirdikten sonra elimdeki bezi bırakıp koltuğa oturdum.Burda o kadar melez vardı ve ben olmadan da halledebilirlerdi.Kendimi çok bitkin hissediyordum.Bir kaç kardeşimin bana kötü kötü bakması üzerine odamı temizleme bahanesiyle odama çıktım.Girer gitmez kapıyı kilitledim ve kendimi yatağa bıraktım.
Scarlett Star
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Scarlett Star

16. Denetleme Empty
MesajKonu: Geri: 16. Denetleme   16. Denetleme Icon_minitimePaz Ağus. 14, 2011 8:23 am

Sabah’ın ilk ışıkları gözüme vururken içeriden gürültüler geliyordu. Salon’dan Carmen’in sesi geliyordu… “Hadi kalkın Ares çocukları. Bugün temizlik günü!” . Olamaz denetleme var! Dedim kendi kendime. Aceleyle üstümdekileri değiştirdim ve banyoya doğru koştum elimi yüzümü yıkadıktan sonra salon’a gittim.

Gözüme kestirdiğim ilk bezi aldım, ıslattım ve camları silmeye başladım. Carmen mutfağı temizlemişti ve mükemmel gözüküyordu. Camı bütün gücümle siliyordum, kurulamak içinde başka bir bez alıp silmeye başladım… Stew evi süpürüyordu, Elena ise eşyaların tozunu alıyordu. Nihayet camları bitirmiştim, bulaşık yıkamak her ne kadar hoşuma gitmese de hemen mutfağa doğru koştum yeni gelenlerden birisi bulaşıkları yıkıyordu bende bulaşıkları durulamak için yanına gittim.

16. Denetleme
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Denetleme 7
» Denetleme, 10
» Denetleme 16
» Denetleme 12
» Denetleme 14