Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kimin kızı olduğunu unutma.

YazarMesaj
Analena Veta Gotzone
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Analena Veta Gotzone

Kimin kızı olduğunu unutma. Empty
MesajKonu: Kimin kızı olduğunu unutma.   Kimin kızı olduğunu unutma. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 5:39 am

Scarlett'tan buraya nasıl geleceğini öğrenmişti Analena. Derin bir nefes almış döner kapıdan içeri girmişti. İçerisi kalabalıktı. İster istemez gerildi Analy. Kimsenin ona bakmadığını herkesin kendi işinde gücünde olduğunun zaten farkındaydı. Ama elinde değildi ki bu. Elini midesinin üstene koydu. Hızla etrafa baktı.Açıları görebiliyordu. Her zamanki gibi. Beyni hızlı çalışıyordu. Etrafı keşfetmeye o kadar dalmıştı ki güvenlik görevlisinin yanına geldiğini farketmedi. Pis bir nefes yüzüne urduğunda irkilerek görevliye baktı.
"Ne için buradasın ?" dedi tıslarcasına. Gözlerden nefret ve bıkkınlık okunuyordu. Analy dişini sıktı. Öfkelenmişti. Beyin dalgaları etraflarında hafif rüzgar oluşturmaya başlamıştı.Kendini kontol altına aldı Analena.
"600. Kat." dedi sinirli bir ses tonuyla.
" Siz melezlerin bir gün kökünü kazıyacağım."
**
Analena adamın bitmek bilmeyen yakınmalarını dinlemiyordu. Ona istediğini vermişti. Asansör hızla yukarı çıkarken dengesini kaybetti. Elini asansörün soğuk metaline koydu.Vücuduna ateş basmıştı. Annesi bilgelik ve zeka tanrıçasıyla karşılaşacaktı. Derin nefesler aldı. O benim annem diye düşündü. Ama o bir Tanrıça. Kes sesini Asansörün kapısı açıldığında önünde düşen bir tutam saçıda geriye attı. Sırtını dikleştirdi. Annesinin onu zayıf görmesini istemiyordu. Büyük bir adım attı. Topuklu ayakkabıların sesi uzun ve loş koridorda yankılandı. Bir adım ve bir adım daha. Arkasında bir hareketlilik hissetti. Arkasını döndüğünde Tanrıça büyük bir zerafet ve güzellikle parlıyordu.

Kimin kızı olduğunu unutma.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Zeus kızı
» İki Demeter Kızı Ve Ok
» Tanrıçanın Kızı
» Artemis kızı
» Afrodit Kızı İle Tanışıyorum....