Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İlk arkadaş.

2 posters
YazarMesaj
Analena Veta Gotzone
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Analena Veta Gotzone

İlk arkadaş. Empty
MesajKonu: İlk arkadaş.   İlk arkadaş. Icon_minitimeSalı Ağus. 09, 2011 4:25 am

Athena kulübesinin kapısından dönmüştü Analena. Girmeye hazır değildi. Okuldada çok sosyal değildi. Üç tane arkadaşı vardı bilim kulübünden.Onlarla güler eğlenirdi.Birçok projelerine yardımcı olmuştu. Herşeyi açılarıyla birlikte görüp kafasında birleştirip yeni bir makine ortaya çıkarıyordu.Keşke zeki olduğum kadar sosyal olabilseydim diye düşündü. Bilim klübündeki Horrane ondan nefret ediyordu. Kendisini onla yarıştırıyor başarısızlığa uğrayınca öfkeleniyordu.Erkeklerle arasının iyi olmadığını bildiğinden yanına bir sürü erkek gönderiyordu Analena'nın. Evdeyken ve arkadaşlarının yanındayken cıvıl cıvıl olan kız aniden susup kızarıveriyordu.Erkeklerin onla alay etmelerine sesini çıkarmıyordu. Alay edenlerden çok çıkma teklifi almıştı.Reddedikleri için kırgın olanlar onu ezmeye çalışıyordu.Bir erkeğin ona sırıtarak yaklaştığını görünce çok gerilirdi Veta.Özellikle yüzüne karşı yapılan tekliflerde çok geriliyor ve kekelemeye başlıyordu. Bilim klübündeki arkadaşı Phantom olmasaydı onlardan kurtulamayabilirdi de. Phantom okulda ezilen ama matematikte ve fende gayet başarılı olan biriydi. Uzun ve sıskaydı.Gözlüklerinin arkasındaki irikahve gözleri Analena'yı görünce parlardı. Küçüklüğünden beri aşıktı kıza. Phantom'u özledim diye düşündü kız.Bu sırada gözleri suya kalmıştı. Suyun geliş açısını görebiliyor.Enlem ve boylamını hesaplayabiliyordu.Suyla çalışan bir alet diye düşündü.Ellerini istemsizce titredi.Kalem kağıt yoktu yanında.Çantasını kulübenin yanına bırakmıştı.

"Merhaba." Arkasını döndüğünde sarışın bir kızla karşılaştı. Gülümsemeye çalıştı.Seğiren ellerini cebine soktu.
"Merhaba." Sesi bir tuhaf çıkmıştı.
"Yeni misin ? Ben Alexandra Bethany ama bana Bethy de." Gevşemişti.
"Analena Veta." dedi gülümseyerek. "Ama sen istediğini de." Bethy kızın koluna girdi.
"Gel biraz dolaşalım.Ne dersin ?" Analena cevap vermedi Bethy onu çoktan sürüklemeye başlamıştı bile.
Alexandra Bethany Daniels
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Alexandra Bethany Daniels

İlk arkadaş. Empty
MesajKonu: Geri: İlk arkadaş.   İlk arkadaş. Icon_minitimeSalı Ağus. 09, 2011 7:51 am

Düşünmek için tek şey, yalnız kalmaktı bence. Yalnızken ne kadar güzel olduğumu, ne kadar kötü olduğumu, ne kadar ahmak olduğumu anlayabilirdim. Diğer insanlar asla gerçeği söylemezlerdi. Sevdiklerin asla seni üzmeyi seçmezdi ve doğruyu saptırırlardı. Düşmanların ne farkı vardı dosttan. Onlarda abartırlardı. İşte dost ile düşmanın tek ortak yanı bu bence.

Ne önemi vardı şimdi bunun. Ne için dolaşmaya çıkmıştım ne düşünüyordum. Büyük ihtimalle gitmeyi seçmekle büyük bir aptallık etmiştim. Fakat güçlü nedenlerim vardı. Geri dönüş yok ve zaman olacak tek varlığım. Bunları düşünmek ne kadar da zordu. Düşüncesi zorken yapması nasıl olacaktı hele. Sırf normal olmak için gitmek saçma geliyordu kulağa ama bir kere gidiyorum demiştim. O geri dönülmezliği kabul etmiştim.

Plaj da neredeyse kimse yoktu. Bir yaz günü için çok boş kalıyordu yani. Ben bunu planlamamıştım ama! Konuşmak istemezken konuşacak biri beni bulur ve halimi sorardı. Ben de bir güzel naz yapardım. Tabii gidince naz yapılacak kimse de kalmayacaktı, o ayrı. Suyun kenarında tanımadığım birini görünce ona doğru yürümeye başladım. Gülümsedim ve "Merhaba." dedim. İlk defa bu kadar ifadesiz duruyordum sanırım. Ellerimi kavuşturmuş ve de sadece ayakta durmak için dikilircesine.

"Merhaba." dedi kız. Davetsiz misafir gibi çıkmıştım karşısına. Şaşırmıştı tabi kız."Yeni misin ? Ben Alexandra Bethany ama bana Bethy de." dedim ona biraz daha yaklaşarak. İlk defa biri bana Bethy diyecekti sanırım. Kız benim katil olmadığımı anlamış gibi rahatlamıştı. "Analena Veta." dedi gülümseyerek ve ardından ekledi. "Ama sen istediğini de." dedi. Çok uzun süredir dostmuşuz gibi kızın koluna girip sürüklemeye başladım ve ardından "Gel biraz dolaşalım.Ne dersin ?" dedim. Biz kıyıdan kıyıdan ilerlerken güzel sorumu sordum. "İyi misin? Sanırım az önce çok önemli bir şey düşünüyordun ve ben içine ettim. Özür dilerim." dedim. "Önemli değil." dedi. "Hangi kulübedensin?" diye sordum ardından. "Athena Kulübesi. Sen?" dedi gülümseyerek. "Vaaay. Athena ha! İyiymiş.Ben Afrodit kızıyım." dedim gururla. "Peki kampa nasıl geldin?" diye sordum.

İlk arkadaş.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İlk Arkadaş
» İki iyi arkadaş..
» Bir Arkadaş
» Arkadaş Derecelendirme
» Yeni bir arkadaş...