Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Cep Telefonu Felaketi

YazarMesaj
Isabelle Coco Franke
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Isabelle Coco Franke

Cep Telefonu Felaketi Empty
MesajKonu: Cep Telefonu Felaketi   Cep Telefonu Felaketi Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2011 3:26 am

New York'a gitme kararımı gözden geçirip, bu isteğimi bir an önce gerçekleştirmem gerektiğini anlamıştım. Hemen küçük sırt çantamı hazırlayıp, yola koyuldum. Kamptan sadece birkaç saat ayrılıp kafamı dinlemek en doğal hakkımdı. Orada beni, alış-veriş merkezleri ve kafeler bekliyordu. Hayalini kurduğum giysileri alacağım için çok heyecanlıydım. Kamptan kısa süreliğine ayrılıp böyle sevdiği şeyleri yapmak biz melezlere çok iyi geliyordu.

Sonunda New York'a geldim. Derin bir iç çekip karşımda duran alış-veriş merkezine doğru yürüdüm. Doyasıya alış-veriş yaptıktan sonra kardeşlerimede hediye almayı unutmadım tabii. Elimdeki devasa torbalarla kafeye yöneldim. Kahvemi yudumlarken herkes bir telaş içindeydi. Şaşırmıştım ve ne yapaağımı bilmiyordum. Etrafın sakinleşmesini beklerken neredeyse hiç insan kalmamıştı. Kalanlar ise korkuda bir oraya bir buraya gidip, çığlıklar atıyordu. Garsonların birbirleriyle fısıldaştıklarını duyabiliyordum.

Torbalarımı kapıp Centra Park'ta koşarken önümde devasa bir şey belirdi. Torbaları yere düşürmüştüm ve kaçmaya çalışıyordum. Bu bir canavardı. Ama hiç görmediğim değişik bir canavar. Neden bana bulaşıyor diye düşünüyordum ki cep telefonumun açık olduğunu hatırladım. 'Nasıl unutmuştum?' cep telefonumu elime alırken canavar daha da kötüleşiyordu. Cep telefonumu zar zor kapatıp fırlatabildiğim kadar uzağa fırlattım. Canavar bu sırada biraz daha sakinleşmişti ve uzaklaşıp gittiğini görüyordum. Herkes başıma üşüşmüştü. ''Tamam, sakinim!'' Bir an önce kampa gidip kardeşlerime bu olayı anlatmalıydım. Ve bir daha cep telefonumu sürekli açık bırakmam gerektiğini böylece anlamış oldum.

Cep Telefonu Felaketi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cep Telefonu ve Canavarlar
» Cep telefonu sadece acil durumlar içindir !
» Graham Bell neden telefonu icat etti ki?
» Graham Bell neden telefonu icat etti ki?