Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

White Angel

YazarMesaj
Crystal Anna Ixdior

Crystal Anna Ixdior

White Angel Empty
MesajKonu: White Angel   White Angel Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 2:59 am

Pegasus Ahırları’na doğru ilerliyordum.Melez Kampı’na alışmıştım.Biliyordum.Ve pegasuslarıda merak ediyordum.Bunun için Pegasus Ahırlarına gelmiştim.Ahıra geldiğimde tüylerinin birbirinden parlak olan pegasusları gördüm.Hayranlık keşfi yarattım onlara sanki.Ahırların arasında dolanırken gözüm bir pegasusa takıldı.Beyaz,siyah renkli gözlere sahip olan bir pegasus.Yanına gittim.Elimi yavaşça kaldırarak onun tüylerini okşamaya başladım.Elimi geriye doğru ittiriyor,kaldırıyor,pegasusun tüylerine koyuyor ve tekrar ittiriyordum.Bu hem benim hoşuma gidiyordu,hemde pegasusun.Elimi pegasustan çektim ve kenarda duran şekerler gözüme takıldı.Onlardan avucuma sığabilecek kadarını elime aldım. “Bir şeyler yemeye ne dersin?” dedim.Avucumu açtım ve pegasusa gösterdim.O ise acıkmış olacaktı ki elimdeki kesme şekerleri yavaşça yemeye başladı.Ben ise ona bakıyor ve gülümsüyordum.Sanırım ben bu pegasusun benim olmasını istiyordum.Pegasus şekerleri bitirdikten sonra küçük bir çocuğa seslenircesine söyledim. “Aferin sana.” Duraksadım.Ardından devam ettim. “Benim pegasusum olmak ister misin?” dedim.Beni anlamışçasına bir ses çıkardı.Gülümsedim.Onu okşadım tekrardan.Ardından “O zaman senin adın White Angel olsun.Çünkü beyaz bir melek kadar yumuşaksın.” Dedim gülümsedim.Ardından onun yumuşak tüylerine tekrardan dokundum.Onu sevmeye başladım.O ise bundan mutlu olduğunu elime yaklaşarak açıklıyordu.Birkaç dakika sonra sevmeyi bıraktım. “Gitmem gerekiyor White.Merak etme tekrar geleceğim.” Dedim ve ona bakarak Pegasus ahırlarının ordan uzaklaştım.

White Angel
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» White Pearl / Beyaz İnci
» Benim Angel im
»  Claire Angel Deeply
»  Claire Angel Deeply
»  Claire Angel Deeply