Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Grrrrr! |1 Ağustos|

4 posters
YazarMesaj
Lieselotte Qwin
Nemesis'in Çocuğu
Nemesis'in Çocuğu
Lieselotte Qwin

Grrrrr! |1 Ağustos| Empty
MesajKonu: Grrrrr! |1 Ağustos|   Grrrrr! |1 Ağustos| Icon_minitimePaz Tem. 31, 2011 12:54 pm

*Kulaklıklarını takar.*

Merhabalar sevgili satirler, nemfler, tanrılar, melezler, melez olmak isteyenler ve kalbi biz melezler için atanlar! Bu ilk yayın olduğu için böyle saçma bir giriş yaptım, haberiniz olsun. Gırgır Fm, ilk programını öyle dandikçe, plansız programsız yapacak. Siz gece kuşları da, ilk programımız için tebrik etmek, konularımıza ve yorumlarımıza katılmak için, bize yayın bağlantısı yapacaksınız. Yani yapmanızı umuyoruz. İlk günden rezil olmayalım diye Trist birkaç kişiyi ayarladı bile. Ah, bunu söylemeyecektim.

İlk konumuz satir Ronald.

Zeus birçok dert vermiş,
Beraber derman vermiş.
Bu öldürücü derde,
Neden ilâç vermemiş?

Naris Naris Naris Sa
Naris Naris Naris Sa
Naris Naris Naris Sa
Naris Naris Naris Sa

Dediler satirler ölmez,
Onlar ot olur yine çıkar.
Narissa derede yüzerken,
Ben kıyıda bitsem kaç yazar?

Türküde ismi geçen Narissa, kendisi de Ronald'ın ona duyduğu aşkı şu anda, siz sayın dinleyenlerle aynı anda öğrendi. Tabii programımızı dinlemek yerine bir yerlerde uyuyakalmışsa, bilemeyiz.
Ronald, 52 yaşında, hayatını nemflere asılarak geçirmiş ve 'Sinir Bozucu Olmak: Ben' isimli Antik Yunanca kitabının ardından, satirler camiasında şöhret edinmiş biridir. Narissa isimli nemf hakkında ise, bir naiad olması dışında bilgi sahibi değiliz. Belki kendisi programımıza katılarak bizi aydınlatmak ister.

Ah şu satirler yok mu? Kim bilir o kıllı bacaklarıyla kaç nemfin hayatını zindana çevirdiler! Bize katılın sevgili nemfler ve başınızdan geçen talihsiz aşk hikayelerini anlatın. Canlı yayınımıza dahil olmak için, bize pm yoluyla ulaşın!

Nemf değilsiniz ama yorum yapmak veya satirlerle ilgili hikayeler mi paylaşmak istiyorsunuz? Tamam işte aynısını yapın.

Yayın akışımızda az sonra;
Zeus'un Poseidon ve Hades ezik ezik saraylarında otururken dünyanın egemenliğinin tek sahibi olmasının haksızlığı.
Bir melezden koca olur mu? Düzenli bir hayat, bir yarı-tanrı'ya uyar mı? Sizler için bu soruların cevaplarını, evli melez erkeklerden öğreneceğiz!
Herakles'in savaşçıları kulübelerini cam duvarlardan yaptırsın, biz de onları kas yaparlerken izleyelim diyenler ve bu konuda yaptıkları çalışmalar.

Tristan Micah Addison
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Tristan Micah Addison

MesajKonu: Geri: Grrrrr! |1 Ağustos|   Grrrrr! |1 Ağustos| Icon_minitimePaz Tem. 31, 2011 1:08 pm

'Kaşlarını kaldırarak Lieselotte'ye yayın akışını yanlış yayınladığını ima eder.'

Bir erkek az önce bizim program arkası ekibini arayıp "Kim o Ronald? Aşkım! Öyle biri gerçekten de var mı? Bulun onu bana, bulana 100... Hayır, 300 drahmi vereceğim!" diye bağırıp çağırmış. Bu da işi aşk üçgenine çeviriyor Lie. Kimmiş bu Narissa merak ettim. Hayır en nihayetinde bir nemf yani. Neyse.

Sayın dinleyenler, sanırım bir canlı yayın bağlantımız var. Narissa? Burada mısın?

...

Türkü'nün çalıntı olduğunu zaten hissetmiştim. Lie bu kadar da düşülmez.

Spoiler:
Lieselotte Qwin
Nemesis'in Çocuğu
Nemesis'in Çocuğu
Lieselotte Qwin

MesajKonu: Geri: Grrrrr! |1 Ağustos|   Grrrrr! |1 Ağustos| Icon_minitimePaz Tem. 31, 2011 1:35 pm

*Arka plan.*

Kimden: Leo von Dorff
Kime: Lieselotte Qwin
Tarih: Bugün 2:07
Konu: Program

-Katıla bilirim yani Very Happy
-Henüz program başlamadı bile. Smile Konuşacağımız konulara göre katılıyorsunuz, o anda yani. *İçinden 'nemf olarak mı?' sorusunu geçirir, Trist ile aralarında dalgasını geçerler.*
-Peki program hakkında az bilgi alabilirmiyim.
-Şimdi okuyarak öğrenirsin.
-Evet öyle oldu (hakkımda dedikodu açmayınnn!!!) D:
-Artık çok geç.

SON.

...

Leo'nun eklemesi:
-Öhm...

...

Leo'nun yeni eklemeleri:
-Yapma işte Very Happy
-...
-Off açmak zorundamıydın :S bari bu şekilde yapmasaydın.
-...

Tristan Micah Addison
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Tristan Micah Addison

MesajKonu: Geri: Grrrrr! |1 Ağustos|   Grrrrr! |1 Ağustos| Icon_minitimePaz Tem. 31, 2011 2:09 pm

'Arka plan.'

Narissa'yı beklerken sıkıntıdan patlayan ekip.

L: Var ya Mine'ye çok pis ayıp oldu Utku. İnsan bir der o Mine diye.
T: İyi de diğer üç harfli isim Delilah. O kim biliyor musun? Ceren.
L: Ya iki harfli isim bulurduk harfine başlatma. Zaten kulübede de onu önemsemediğimizi düşünüyor sanırım.
T: Sana sinir oluyormuş. Msn'de öyle diyordu az önce.
L: İnanmam. O iyi birine benziyor.
T: İyiler sana sinir olamaz mı?
L: Ayy bayıldım. Neyse ben de Lie'nin msn'ine girerim az sonra. Siteden mesajlaşmak çok kasıntı bir iş.
T: Programın son postuna bak.

Lieselotte Qwin
Nemesis'in Çocuğu
Nemesis'in Çocuğu
Lieselotte Qwin

MesajKonu: Geri: Grrrrr! |1 Ağustos|   Grrrrr! |1 Ağustos| Icon_minitimePaz Tem. 31, 2011 2:15 pm

*Arka plan.*

L: Utku, buna bir başlayınca sonu gelmiyor biliyorsun. Şurada senin var ya ne kirli çamaşırlarını dökerim. Ayrıca madem herkes bizi dinliyor; 'Mine biz seni çooooook seviyoruz ve sen bizim kulübemizin bir tanesisiiin! <3'

T: ... 'kal gelir'

...

Utku'nun Kirli Çamaşırları Özel programını isteyenleri yorumlar bölümüne beklerim. Yalnız aranızdan bir yakın koruma falan değilse hiç şansınız yok.
Narissa
Naiad
Naiad
Narissa

MesajKonu: Geri: Grrrrr! |1 Ağustos|   Grrrrr! |1 Ağustos| Icon_minitimePaz Tem. 31, 2011 2:20 pm

Ehm, merhabalar. Iıı, ben, şey buradan Ronald ile artık bir alakam kalmadığını söyleyeyim dedim. Bunu duymak Ronny'i üzecek ama onunla sadece gönül eğlendirdim, artık onu sevmiyorum çünkü satir bacakları çok kıllı. Iyy, hiç hoş değil. Hem artık Tanrı Poseidon'u seviyorum. *Kıkırdar* Tüm dünya duysun, seni seviyoruum Posyy!
Tristan Micah Addison
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Tristan Micah Addison

MesajKonu: Geri: Grrrrr! |1 Ağustos|   Grrrrr! |1 Ağustos| Icon_minitimePaz Tem. 31, 2011 2:25 pm

'Narissa'nın bağlantısının kesilmesini işaret eder.'

Yani, bildiğimiz, şu Denizlerin Tanrısı olan Poseidon mu? Lie, biliyor musun Tanrıça Amphitrite de işe böyle başlamış. Anlaşılan Narissa'nın gözü yukarılarda. Amphitrite buralarda olup yayına gelseydi çok hoş olurdu ama ortalıklarda göremedim onu.

Sen de duydun mu? O adam yine aramış programı. Ronny ve Posyy tamam da ben hikayenin 'Riccy' kısmını merak ediyordum aslında. Narissa'ya tekrar bağlanmayı bir denesek mi? Veya direkt o adamı mı alsak yayına ne yapsak? 'tıkanır, Leo'yu anar.'
Lieselotte Qwin
Nemesis'in Çocuğu
Nemesis'in Çocuğu
Lieselotte Qwin

MesajKonu: Geri: Grrrrr! |1 Ağustos|   Grrrrr! |1 Ağustos| Icon_minitimePaz Tem. 31, 2011 2:35 pm

Yayın akışı düzeltmesi;
Herakles'in savaşçıları kulübelerini cam duvarlardan yaptırsın, biz de onları kas yaparlerken izleyelim diyenler ve bu konuda yaptıkları çalışmalar.
Zeus'un Poseidon ve Hades ezik ezik saraylarında otururken dünyanın egemenliğinin tek sahibi olmasının haksızlığı.
Bir melezden koca olur mu? Düzenli bir hayat, bir yarı-tanrı'ya uyar mı? Sizler için bu soruların cevaplarını, evli melez erkeklerden öğreneceğiz!

Not: Uyku bastırdı. Belki Herakles'ten sonra bitirebiliriz. Bir de Ceren, bir nemfin acıklı hikayesini aktarmak için gelmeye ne dersin?

...

T: Yalnız programı biz götürüyoruz. Herkes korktu bizden, okuyup kaçıyorlar.
L: Leo'ya çok yüklendik, haklılar. Bir de benim uykum geldi, Ceren programa gelmiyorsa Herakles bölümüne geçelim mi?
Tristan Micah Addison
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Tristan Micah Addison

MesajKonu: Geri: Grrrrr! |1 Ağustos|   Grrrrr! |1 Ağustos| Icon_minitimePaz Tem. 31, 2011 2:53 pm

'Esner.'

Formdan düşmüşüz Lie. Eskiden geceden başlar, öğle yemeğine kadar giderdik. Pekâla, bu ilk yayın ve daha önce hiç böyle bir şey yapmadık.

Sevgili dinleyenler, tüm kız melezlerin hayallerini süsleyen yakışıklı ve karizmatik ben, sizlere çok önemli bir açıklama yapacağım. Bu haberi herkes, yani sevgili kardeşim Mathias, kulübedeki diğer kardeşlerim, hayranlarım ve arkadaşlarım, aynı anda öğrenecek. Hayatımın anlamını bulduğuma inanıyorum. Hırsızlık yaparak geçimimi sağlayıp 30'a merdiven dayadım ama artık yeter. Bundan sonra, kampta boş boş pineklemek olmayacak. Kendime bir amaç ediniyorum ve tüm karizmatik erkeklere de tavsiye ediyorum.

Yeni bir soluk: Herakles savaşçıları!

Birkaç gün içerisinde Tanrı Herakles kabul ederse, ben de onlardan biri olacağım. Hayatımı boşu boşuna değil, güç ve hakimiyet emelleriyle geçireceğim. Ayrıca, kulübenin lideri Richard'dan öğrendiğim kadarıyla, Tanrı Herakles savaşçılarına çok özel bir görev verecekmiş. Eh, bu işin getirileri de fazla olacakmış. Ne yani? Haftada bir ev soysam, ayda elime ne kadar para geçiyor?! Herakles'in teklifi iyiydi, değerlendiriyorum. Ayrıca bu reklam yayını için para aldığım yönündeki tüm duyumları yalanlıyorum.

Ne? Bir canlı bağlantı mı var? Sevgili dinleyenler, Tanrı Herakles'in ilk savaşçısı, şimdi sizlerle.

Richard Jaden Russell
Herakles Savaşçısı/Kulübe Lideri
Herakles Savaşçısı/Kulübe Lideri
Richard Jaden Russell

MesajKonu: Geri: Grrrrr! |1 Ağustos|   Grrrrr! |1 Ağustos| Icon_minitimePaz Tem. 31, 2011 3:05 pm

Evet, öncelikle herkese merhabalar! Tanrı Herakles'in ilk savaşçısı olarak ben, size kulübemizi tanıtacağım biraz. Fakat öncelikle programa beni dahil ettiği için Trist'e teşekkür ediyorum. Hoş, kendisi de savaşçılığı benimsemiş biri olacak yakında. Değil mi dostum? *Güler*
Öncelikle kulübenin camdan olma fikri bence de güzel. Hoş, savaşçılar olarak kampta bir yürüsek, tüm kızların gözleri üzerimize çevrilir zaten. Buna hiç şüphe yok. Her neyse efendim, Herakles'in ilk savaşçısı olarak o sinir Artemis Avcıları'ndan daha üstün olduğumuzu söyleyebilirim! Yani sizce de öyle değil mi? Her şey birkaç canavar öldürmekle bitmiyor. Buradan size sesleniyorum avcılar; savaş meydanları, ormanlara benzemez! Neyse efendim, Herakles Savaşçıları olarak kimseyi kısıtladığımız yok! İsteyen her Herakles avcısının bir partneri olabilir. Tabii etkileyici görüntümüz ve vücudumuzda muazzam bir kas kütlesi barındırmamız da bunu bir hayli kolaylaştırıyor. Eminim dostum Trist de bunu yakın zamanda anlar. Ah, bir de ne yazık ki bir savaşçı olacaksanız belirli bir yaşa kadar evliliği unutmanız gerekiyor. Yani savaşçılıktan çıkana kadar. Ölümsüzlük gibi bir vaat sunmuyoruz sizlere. Fakat bize katıldığınız anda eskisinden yüzlerce kat fazla güç sahibi olacağınız da kesin!

Savaşçı olmak isteyen maceraperest arkadaşlar ise Herakles'in on iki görevini bir gözden geçirin bence. Ne olur, ne olmaz diye!
Lieselotte Qwin
Nemesis'in Çocuğu
Nemesis'in Çocuğu
Lieselotte Qwin

MesajKonu: Geri: Grrrrr! |1 Ağustos|   Grrrrr! |1 Ağustos| Icon_minitimePaz Tem. 31, 2011 3:11 pm

*Herakles savaşçılarından bahsedildiği için ağzı sulanır.*

Katıldığın için teşekkürler Richard! Biz kızlar olarak o camdan kulübe tasarısını tüm kalbimizle destekliyoruz. Siz de biraz insaflı olun yani. Yaptırın gitsin, ne olur görsek. *.*

...

Seygili dinleyicilerimiz, ilk programımızın sonuna geldik. Kamptan haberler köşesiyle yayını noktalıyorum.

Başlık 1: Martin Tudor eski günlerine geri dönüyor! Birkaç gün içerisinde Club Harris'te başlatılacak olan 'bekarlığa merhaba' temalı partiye, sitedeki herkes, özellikle de bekar ve genç kızlar bekleniyor.

Başlık 2: Grrrrr olarak sizin için seçtik!

1) Leo von Dorff
2) Leo Bell
3) Özgür Popur
4) David Tyler
5) Edward Kevin Knight

@Bilmeyenler: Bunu arada yaparız. Bir liste hazırlıyoruz, ne listesi olduğunu siz tahmin ediyorsunuz.

Grrrrr! |1 Ağustos|
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Grrrrr! |3 Ağustos|
» Mitoloji Tarihi Sınavı | 7 Ağustos - 14 Ağustos
» Şifa Sanati Dersi |15 Ağustos| ~ |25 Ağustos|
» Kılıç Dersi | 15 Ağustos - 21 Ağustos.
» Grrrrr! |Avcılar vs Savaşçılar Özel|