Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kardeş Kavgası.

2 posters
YazarMesaj
Ramona Antinus
Nyks'in Çocuğu
Nyks'in Çocuğu
Ramona Antinus

Kardeş Kavgası. Empty
MesajKonu: Kardeş Kavgası.   Kardeş Kavgası. Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 5:18 am

Huzurlu bir gece. Ama fazla huzurlu. Bir şeyler eksik. Ne olabilir ki? Huzurlu mu demiştim? Yanılmışım. Bu huzurlu falan değildi. Daha çok… Neydi o kelime? Ah, evet. Sıkıcı. Evet, işte aradığım kelime tam olarak buydu. Bunu değiştirecek bir şey gerekli. Ama nereden bulacağım neşemi yerine getirecek şeyi ben? Bir an düşündüm. Kendime cevaplaması imkânlı ya da imkânsız çok fazla soru soruyordum. Bunu kesmenin de bir yolunu bulsam iyi olacaktı. Hıh. Daha pek çok şeyi kesmem gerekmiyormuş gibi. Neden bu kadar kötüydüm ki? Boynumda annemden kalan ay taşı kolyeye gitti elim. Canım sıkıldığında istemsiz olarak yaptığım bir hareketti bu. Bilemiyorum. Belki de sadece bana güven veriyordu.

Ne yapsam ne yapsam diye düşünmekten o kadar bıkmıştım ki. Bir anda içeri dalan kardeşime diktim gözlerimi. O küçük sersemle uğraşmak iyi olabilirdi. En azından keyfimi yerine getirirdi. Ne yani? Sadece Ares Çocukları mı diğer melezlere sataşabilirdi? O an sadece öylece dikildiği bir an karşıma çıkmıştı. Evet, bu oldukça iyiydi. Kenarda duran kırmızı elmayı zavallı kardeşimin kafasına yerleştirdim. Bana “Manyak mısın?” der gibi bakıyordu. Hayır. Elbette manyak değildim. Sadece canım sıkılmıştı ve en önemlisi de sadist’in tekiydim. Ok ve yayımı sıkıca kavrayıp nişan aldım. Kulübenin en uzak noktasıydı. Doğrusunu söylemek gerekirse elmayı değil de kafasını nişan alıyordum. Oku serbest bırakırken kafasını son anda eğmesi kesinlikle işime gelmiyordu. Kızgınlığıyla bana olduğu gibi gözleri siyaha bürünmüştü. Bende kendi gözlerimi siyaha bürüdüm. Neydi şimdi bu? Düello teklifi falan mı? Gerçekten beni geçebileceğini mi sanıyordu? Kavgacı kardeşler olduğumuz her halimizden belliydi sanırım.
Aster Phoenix
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı

Kardeş Kavgası. Empty
MesajKonu: Geri: Kardeş Kavgası.   Kardeş Kavgası. Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 5:26 am

Kulübeme girdiğimde kardeşim bana bir elma attı.Ona manyakça baktım.Sonra ok ve yayını alıp beni nişan aldı.Beni öldürmek istiyordu!Hemen eğildim.Ok kafamın üstünden geçip duvara saplandı.Bu savaş demektir.Gözlerim siyaha büründü.Onunkisi de.Nihahaha düello zamanı.Dolabımdan kılıçım olan Geass Kılıçını aldım.Annemin verdiği kolyeyide taktım.Artık hazırdım.Ve şöyle dedim:
Hey manyak!Bir sorun varsa arenada çözelim olur mu?
Sensin manyak.dedi.Ok ve yayını alıp çıktı.Bende çıktım.Arenaya doğru ilerlerken ona pis pis baktım.Gökyüzü kararmıştı.Bu ikimizinde işine gelir.Arenaya geldik.Kılıçımı ona doğru yönelttim.O da yayını.Bir kavga başlıyordu.İki kardeşin kavgası...
(Devamı arenada)

Kardeş Kavgası.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kardeş kardeş
» Yalnız kardeş ...
» Üvey Kardeş
» Kardeş imzası
» Yeni kardeş