Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İki Kardeş

2 posters
YazarMesaj
Elena Martin
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Elena Martin

İki Kardeş Empty
MesajKonu: İki Kardeş   İki Kardeş Icon_minitimeCuma Mart 11, 2011 2:27 am

Kulübemizdeki her şey bitmişti. Yiyecekleri yenilememiz lazımdı. Tabii ki bu işi erkek kardeşlerimiz bize yükledi. Juliet’le beraber gidip alacaktık. Bunun için bir liste oluşturduk. Bütün ihtiyaçları buraya yazmıştık. Bunları alacaktık, bir de ekstradan kendimize özel şeyler de alabilirdik. Odalarımıza gittik ve markete gitmek için hazırlandık. Sonra vakit kaybetmeden kulübemizden çıktık. Hemen Juliet'in koluna girdim ve yürümeye başladık. Hava biraz serindi ama kemiklerimizi dondurmuyordu. Hızlı adımlarla kamp marketine gelmemiz fazla uzun sürmedi. Marketin içine girdik ve biraz ısındıktan sonra alışverişe başladık. Kamp marketi kendi çapında bayağı kalabalıktı. Sanki bütün kamp alışverişe gelmişti. Yürürken arkadaşlarımızla karşılaşıyorduk ve konuşmadan gitmiyorduk. Bu da bize çok vakit kaybettiriyordu. Anacak yine de çok eğleniyorduk. İlk önce yiyeceklerin bulunduğu tarafa gittik. Buradan abur cubur ne varsa alacaktık.
Miley Bieber
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Miley Bieber

İki Kardeş Empty
MesajKonu: Geri: İki Kardeş   İki Kardeş Icon_minitimeCuma Mart 11, 2011 2:38 am

Sanki kulübemizde bir canavar vardı.Aldığımız yiyecekler hemen bitiyordu.Elena ile kamp marketine doğru hızlıca yrüdük ve sonunda markete vardık.Herkes buradaydı.Hemen herkes ile konuştuk ve sonunda yiyecek bölümüne geldik.İkimizde abur cuburlara yönelirken çarpıştık.Kahkahalar atıyorduk.O sırada yanımıza biri yaklaştı.Bu Artius'tu bana ``Selam tatlım Smile´´dedi.Bende ona aynı şekilde karşılık verdim.Elena bana garip gözlerle bakıyordu.Hemen ben `Èl sana hep bahsettiğim enşten işte bu Artius Elena Elena Artius Smile´´dedim.Elena ``Selam enişte uzun süredir senle tanışmak istiyorum.Bugün nihayrtinde tanıştık´´dedi.Biraz daha sohbet ettik.Abur cuburumuzu aldık ve sıra içeceklerdeydi...
Elena Martin
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Elena Martin

İki Kardeş Empty
MesajKonu: Geri: İki Kardeş   İki Kardeş Icon_minitimeCuma Mart 11, 2011 3:12 am

Artius ile sonunda tanışmıştım. İyi birine benziyordu. Umarım kardeşimi üzmezdi. Yoksa karşısında beni bulurdu. Küçük tanrı olması da hiçbir etki yapmazdı. Uzun uzun sohbet ettik ve abur cuburları aldık. Soınra içeceklerin bulunduğu bölüme gittik. Kola, gazoz, meyvesuyu... ne bulduysak aldık. Çünkü herkes farklı şeyleri seviyordu. Çeşitlilik iyi gidiyordu. Taşıyabileceğimiz kadar içecek aldıktan sonra o bölümden ayrıldık. Marketi gezmeye başladık. Daha ne alabiliriz diye düşünüyorduk. Sonra kıyafet bölümüne geldik. Kıyafete pek ilgim yoktu ama birkaç şey alsak fena olmazdı. Juliet'e baktım. O da aynı şeyi düşünüyordu. Beraber kıyafetlerin yanına gittik.

İki Kardeş
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kardeş kardeş
» İki Kardeş Kaynaşıyor
» Üvey Kardeş
» Kardeş imzası
» Kardeş Kavgası.