Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İki Kardeş Kaynaşıyor

2 posters
YazarMesaj
Andrea Grace Harvey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Andrea Grace Harvey

İki Kardeş Kaynaşıyor Empty
MesajKonu: İki Kardeş Kaynaşıyor   İki Kardeş Kaynaşıyor Icon_minitimePaz Mart 13, 2011 12:37 am

Dersliklerden yorgun bir şekilde dönmüştüm kulübeye.Ok ve yay takımımı odama bıraktıktan sonra bezgin bir halde banyoya koştum.Sıcak bir duş aldıktan sonra hızlı bir şekilde giyindim.Odamda uzanmış dinleniyordum.Yeterince uzandığımı düşünerek yattığım yerden doğruldum ve çalışma masamın başına geçtim.Biraz kitap okumak beni oyalayabilirdi.Sürükleyici bir macera romanı okurken kulübenin ne kadar sessiz olduğunu fark ettim.Kitap ayracını kitabın arasına koyarak odamdan çıktım.Mutfağa doğru ilerledim.Ortak salonda ve mutfakta kimse görünmüyordu.Hazır mutfağa gelmişken dolaptan çıkardığım elmayı ısırarak kardeşlerimin odalarına bakmaya başladım.Lucy'nin odasına girdiğimde tam da tahmin ettiğim gibi odasında değildi.Serena, Helen, Summer ve Will de odalarında değildi.Büyük ihtimalle odasında olduğunu düşündüğüm David'in kapısını tıklattım ve ürkek bir şekilde kapı kolunu iteleyerek ''Girebilir miyim ?'' dedim.David oturduğu koltuktan doğruldu ve elindeki karikatür dergisini bırakarak ''Tabi ki girebilirsin Andy, nasılsın ?'' diye sordu.Yüzümdeki en içten tebessümümle ''İyiyim David, sen ?'' diye sordum.David de ne yapacağını bilemez halde ellerini ovuştururken ''Ben de iyiyim.'' dedi.Kısa bir süre için oluşan sessizliği bozarak ''Anlaşılan o ki kulübede sen ve benden başka kimse yok.Belki eğlenceli bir şeyler yapabiliriz ha ?'' diyerek beceriksizce sırıttım.David saçlarını karıştırarak ''Neden olmasın ?'' dedi ve benimle birlikte ortak salona doğru ilerlemeye başladı.Yeni gelen kardeşimle kaynaşma zamanı gelmişti artık.
David Tyler
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
David Tyler

MesajKonu: Geri: İki Kardeş Kaynaşıyor   İki Kardeş Kaynaşıyor Icon_minitimeCuma Mart 18, 2011 11:23 pm

Sabah uyandığımda şu pijamalardan kurtuldum.Banyoya gittim dişimi fırçaladım yüzümü falan yıkadım.Dışarı çıkıp gezmeye başladım.Pegasus ahırlarına gidip carrionite'ı ziyarete gittim.Küp şeker falan verince çok mutlu oldum.Uçmak istiyordu ama ben bugün gezmek istemediğimden gezemedik.Dersliklere baktım ama bir çok derse girmiştim zaten bugün giremicektim.Tekrar kulübeye döndüm ve mutfakta bir şeyler yedim.Televizyona baktım bir şey yoktu televizyonda o yüzden daha yeni aldığım karikatürlere bakmaya başladım daha önce bunları hiç okumamıştım.Sonra kapı çaldı ve giren andreaydı.Girebilirmiyimdiye sordu.Doğrulup Tabiki girebilirsinnasılsın andydedim.İyiyim David, sen Ben de iyiyim dedim.Biraz sessiz kalmıştım ne konuşmam gerektiğini bilmiyordum sonunda andrea Anlaşılan o ki kulübede sen ve benden başka kimse yok.Belki eğlenceli bir şeyler yapabiliriz ha dedi. Neden olmasındedim ve ortak salona doğru gittik
Andrea Grace Harvey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Andrea Grace Harvey

MesajKonu: Geri: İki Kardeş Kaynaşıyor   İki Kardeş Kaynaşıyor Icon_minitimeC.tesi Mart 26, 2011 4:28 am

Ortak salona gittiğimizde Dave kendini koltuğun üzerine attı ve rahat bir şekilde oturmaya başladı.Ben de onun oturduğu koltuğun karşısındaki koltuğa oturarak ne yapacağımızı düşünmeye başladım.Elimi çeneme dayayarak gözlerimi kısıp bir fikir bulmaya çalıştım.''Ne yapsak ki acaba ?'' diye Dave'in de fikrini almaya çalışıyordum.Dave bilmem anlamında iki elini yana açarak oturmaya devam etti.Athena'nın çocukları olduğumuz için bilimle alakalı her şey bize oyun gibi eğlenceli gelirdi.Oturduğum yerden kalkarak salondaki dolapların çekmecelerini karıştırarak Summ'ın veya Serena'nın mutlaka koyduğu bir bulmaca kitabı aramaya başladım.En alt çekmeceden çıkardığım bulmaca kitabını havaya kaldırarak ''İşte buldum !'' diye bağırdım.Dave de ne bulduğuma bakarken yerinden kalkmaya karar vererek yanıma geldi.Hemen yapılmamış, boş bir sayfa ararken karşıma çıkan ilk labirent bulmacası bulunan sayfayı açarak kitabı masanın üzerine koydum.''Şimdilik biraz bulmaca çözelim, ne dersin ?'' diye sordum.Athena Kulübesi olarak eğlence anlayışımız diğer kulübelere göre biraz daha farklıydı doğal olarak.Dave pek de sevinmeyerek masanın yanındaki sandalyeye oturarak ona verdiğim kalemi eline aldı.

İki Kardeş Kaynaşıyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kardeş kardeş
» İki Kardeş
» Yeni Bir Kardeş!
» Yalnız kardeş ...
» Ağabey ve Kardeş