Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Demeter'in hediyesi 2

YazarMesaj
Thomas Franke
İris'in Çocuğu
İris'in Çocuğu
Thomas Franke

Demeter'in hediyesi 2 Empty
MesajKonu: Demeter'in hediyesi 2   Demeter'in hediyesi 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 23, 2011 11:16 am

Gözlerimi açtığımda yerde yatıyordum ve deminki yerde değildim. Yattığım yerden kalktım. Biraz önümde deminki cep telefonu bulunuyordu. Harika bunlar rüya değildi. Ve önümde dev gibi bir kapı vardı. Biraz aşağıya bakınca daha küçük bana uygun bir kapı gördüm. Yerden cep telefonunu alıp içeri girdim. İçeride deminki kapıdan çok daha küçük bir adam vardı. Ve tüm eşyalar ona göreydi. Bir iş ile uğraşıyordu. Benim geldiğimi duymuş olacak ki hemen işini bıraktı ve bana doğru döndü. Birden küçülmeye başladı ve normal insan boyutuna geldi. "Demeter'in melezimisin?" diye sordu. "Adım Thomas. Size de bakacak olursak etraf falan. Tanrıların demircisi Hephaistos'sunuz." dedim. Tabi buna annem sizi söyledi demedim. "Evet öyle melez. Şu cep telefonunu ver." dedi. Hemen dediğini yapıp ona verdim. Birden cep telefonunda bir şeyler olmaya başladı. Kolundan bir şeyler geçiyordu. Sonra tüm vücuduna yayıldı ve bir zırha dönüştü. Tam ona göre olmuştu. Bende de böyle olacaktı her halde. "Güzel ama zırh modları yok. Şu an elindeki tek zırh modu bu. Güçler için de Hestia'nın verdiği bir alet olacaktı." dedi. Hiç konuşmadan onu dinledim çünkü konuştuğu ben değildim. Ne yapacağını düşünüp onu konuşuyordu sadece. "Bitirmek sadece 10 dakikamı alır. Bir özelliği daha vardı neydi ama o." diye söylendi. Sonunda bulmuş gibi durdu ve telefon kılıç ile kalkana dönüştü. Harikaydı. Kalkanın etrafı bir çemberin içini dolduracak şekilde bitki şekilleri vardı. Kılıç ise yeşil kabzalı bir kılıçtı. Sonra tekrar cep telefonuna dönüştü kılıç ile kalkan. "Dediğim gibi 10 dakika yeterli olacaktır." dedi. Ve birden gene deminki haline dönüştü. Zırhı gene aynı yöntem ile çıkardıktan sonra bir şeyler yapmaya başladı tabii ki ne yaptığını ben anlamıyordum. 10 dakika geçtikten sonra gene benim boyuma gelip. Bana verdi cep telefonunu. "Bitti bir dene lütfen. Bir zırhı düşünmen yeterli." dedi. Her hangi bir zırh düşünmeye başladım. Ama normal zırh olmamalıydı. 'Ejderha Zırhı." diye düşündüm. Birden kolumdan bir şeyler geçmeye başladı ve zır oluştu. Aynı zamanda bir başlık da gelmişti kafama. "Tamam olmuş. Zırhı çıkardığını düşün." dedi. Onu da yaptım ve zırh üzerimden yok oldu. "Yapabileceklerim bu kadar. Unutma bazı zırhların bazı güçleri var." dedi. "Teşek... dedim ve gene bayıldım. Yerimden kalkınca kendimi Demeter kulübesinin önünde buldum.

Demeter'in hediyesi 2
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Apollon'un Hediyesi
» Babamın Hediyesi
» Babamın Hediyesi
» Demeter'in hediyesi 1
» Athena'nın hediyesi ~