Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Apollon Tapınağı.

+3
Delilah
Chelsea Cocteau-Evans
Richard Jaden Russell
7 posters
YazarMesaj
Richard Jaden Russell
Herakles Savaşçısı/Kulübe Lideri
Herakles Savaşçısı/Kulübe Lideri
Richard Jaden Russell

Apollon Tapınağı. Empty
MesajKonu: Apollon Tapınağı.   Apollon Tapınağı. Icon_minitimeC.tesi Tem. 23, 2011 6:25 am

Evet, şimdi size tatilde gittiğim Apollon Tapınağı'ndan birkaç resim göstereceğim. Tapınak bayağı büyük ve gezerken bayağı zevk aldım, Didim'e gidecekler olursa uğramalarını tavsiye ediyorum.Razz
Spoiler:
Bu arada resimlerin boyutunu ayarlayamadım ve spoiler'ı açtığınızda sanırım bayağı şaşırdınız. Şimdiden açanlardan özür dilerim.Razz
Chelsea Cocteau-Evans
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Chelsea Cocteau-Evans

Apollon Tapınağı. Empty
MesajKonu: Geri: Apollon Tapınağı.   Apollon Tapınağı. Icon_minitimeC.tesi Tem. 23, 2011 6:42 am

Efenim zor da olsa gördüm. Hayran kaldım. Evet, gitmek gerek, gezmek gerek. Cidden çok güzelmiş. Seneye gitsem mi yoksa. Daha fazla saçmalamadan gideyim ben.
Sevgiler
Chels
Delilah
Küçük Tanrıça
Küçük Tanrıça
Delilah

Apollon Tapınağı. Empty
MesajKonu: Geri: Apollon Tapınağı.   Apollon Tapınağı. Icon_minitimeC.tesi Tem. 23, 2011 6:50 am

Fotorafların boyutu biraz uğraştırsa da olsun yani. *-* Sırf şu tapınağı görmek için seneye Didim'e gideceğim. Zaten gidecektim de... Razz
Alexis Kwon
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Alexis Kwon

Apollon Tapınağı. Empty
MesajKonu: Geri: Apollon Tapınağı.   Apollon Tapınağı. Icon_minitimeC.tesi Tem. 23, 2011 7:15 am

Medusa çok hoş ya haha ldfkjgkdf. Razz
Aşkım sen de olsaydın fotoğraflarda, daha bir hoş olurdu. k5
Crystal Black
Kahin
Kahin
Crystal Black

Apollon Tapınağı. Empty
MesajKonu: Geri: Apollon Tapınağı.   Apollon Tapınağı. Icon_minitimeC.tesi Tem. 23, 2011 10:51 am

çok küçükken gitmiştim ama o zamanlar Apollon'u bırakın yazı yazmayı bilmiyordum asdfg Very Happy
yakın zamanlarda tekrar giderim umarım D:
-öhöm Thay
Aldrick R. Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Aldrick R. Carter

Apollon Tapınağı. Empty
MesajKonu: Geri: Apollon Tapınağı.   Apollon Tapınağı. Icon_minitimeC.tesi Tem. 23, 2011 12:48 pm

Rocce için mi gittin oralara. Daha da iyi rpler çıkacak mı Razz Razz
Theodor Aquila
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Theodor Aquila

Apollon Tapınağı. Empty
MesajKonu: Geri: Apollon Tapınağı.   Apollon Tapınağı. Icon_minitimeC.tesi Tem. 30, 2011 11:13 am

Ali sana 3 kere bir güzel sövdüm, haberin olsun Razz 3 kere açmayı denedim, sonuncuda başarılı oldum. Öldürdün bilgisayarımı Razz

Ayrıca merak etmeme neden oldun, Didim de yakın buraya aslında gitsem mi ne Razz Ama benim Apollon melezi olmaya karar verdiğim heykel bundan daha güzeldi. Senin üzerinden reklam yapmak gibi olmazsa ekleyebilirim Razz

Apollon Tapınağı.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Apollon ile Karşılaşma
» Apollon'dan Yardım.
» Apollon'u Gördüm!
» Apollon'un Hediyesi
» Apollon'un Arabası