Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Merhaba degil de, hoscakalin mesaji.

3 posters
YazarMesaj
Traviata Volante
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Traviata Volante

Merhaba degil de, hoscakalin mesaji. Empty
MesajKonu: Merhaba degil de, hoscakalin mesaji.   Merhaba degil de, hoscakalin mesaji. Icon_minitimeCuma Tem. 22, 2011 11:57 pm

Merhaba arkadaslar, yine ben Gülden.
Aslinda bu konuyu acmayi uzun uzun düsündüm. Ve vardigim karar beni üzse bile yapilacak birsey yok.
Aslinda buraya gelis nedenimi fazla bilen yok. Sevgili Alper icin gelmistim. Ve bazi olaylar olunca partnerligi biraktik.
Burada hic Rpm yok. Bi tane var onunda sonunu getiremedim bile.
Burada ki herkesi cok seviyorum. Kesinlikle gitmemin nedeni herhangibi biri degil.
Ben sadece, bu sira bilgisayarda cok takiliyorum. Ve Rp yapmasamda olimpos zamanimi cok aliyor.
Sizin sinavlariniz var, lys lgs falan, tabi isimleri dogruysa. Benimde 9. sinifim en az bu sinavlar kadar önemli, cünkü karnem eger iyi degilse, sinifi tekrarlama gibi bi lüksüm yok. Bu karnem gelecekteki okuluma basvururken en büyük rolü oynuyor. Aslinda okul yüzünden ayrilmiyorum burdan. Belkide ergenlik bende bilmiyorum. asdfg.
Dedigim gibi, burada hic rpm yok. Zaten yapicak bi rpde bulamiyorum, belki en basta olan olaylar icindir. Bu yüzden kalabalik yapip, ünlü işkal etmek gibi bi hakkim yok.

-Ben en basindan beri, dream of olimposu hatirlayanlar vardir, osmanda vardi orda, hatirladin mi Leonard? Very Happy Osmanla partner olmak istiyordum, Leonard Carter'i ilk gördügümden beri, ki bunu ilk kez burada itiraf ediyorum. Ve sonunda olduk, ama benim yaptigim aptalliga bi bak. Bana kizma osman, olur mu.
~Seni seviyom.
-Ali sevgili ikizim (: Seni de cok seviyorum. Osmana hakim ol olur mu Very Happy
-Damyy (damla chelsea olan) sen gercekten cok iyi bi kizsin, kurgumuz bosa gitmedi korkma, bi gün tatilde falan geri gelirsem uygulariz.
-Sonraaa Sulümanimmm. Suyum. Aslim. Sarabim. Seni bolca bolca seviyorum.
-Hermia kurgumuz bosa gitti, özür dilerim.
-Saygin seni ben getirdim kurguyu kurduk ve ortada biraktim biliyorum, ama baska zaman kurguyu gerceklestiririz (K)
-Mörv, Mine, Su, hepiniz iyi insanlarsiniz, Athena, sende süper bi adminsin. Ve geri kalan herkes, burasi gercekten süper bi site.

.noluyo ya ayrilir gibi. irtibati kesmet istemiyorum. hepinizi seviyorum..

Güldii.

En son Tiberia Vasilias tarafından C.tesi Tem. 23, 2011 12:22 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Chelsea Cocteau-Evans
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Chelsea Cocteau-Evans

MesajKonu: Geri: Merhaba degil de, hoscakalin mesaji.   Merhaba degil de, hoscakalin mesaji. Icon_minitimeC.tesi Tem. 23, 2011 12:02 am

Amaaaaa.............

Ya Gülden, boş ver kurguları kimin umrunda ya. Sen yeter ki kal, bırakma.
Alexis Kwon
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Alexis Kwon

MesajKonu: Geri: Merhaba degil de, hoscakalin mesaji.   Merhaba degil de, hoscakalin mesaji. Icon_minitimeC.tesi Tem. 23, 2011 12:11 am

Güldeen kal yaa gitme ühü ben çok sevdim seni ühü.
Hem bak tamam kabul ediyorum kar tanrıçası sensin kfjghlghj gitme. *-*
Traviata Volante
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Traviata Volante

MesajKonu: Geri: Merhaba degil de, hoscakalin mesaji.   Merhaba degil de, hoscakalin mesaji. Icon_minitimeC.tesi Tem. 23, 2011 12:22 am

Tamam. Konu iptal -.- Yollamiyolar bi yere -.- Öldürdüler resmen özelden.
Chelsea Cocteau-Evans
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Chelsea Cocteau-Evans

MesajKonu: Geri: Merhaba degil de, hoscakalin mesaji.   Merhaba degil de, hoscakalin mesaji. Icon_minitimeC.tesi Tem. 23, 2011 12:23 am

Gidemedi ki! Keşke daha önceden söyleseydik. Yahoo

Merhaba degil de, hoscakalin mesaji.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İris Mesajı
» İris Mesajı 2
» Demeter'in Mesajı
» Bu mesajı 5 kişiye yollayın.. Şakadır ha :D
» Okçuluk Hector'a Göre Değil