Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İris Mesajı 2

3 posters
YazarMesaj
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

İris Mesajı 2 Empty
MesajKonu: İris Mesajı 2   İris Mesajı 2 Icon_minitimeC.tesi Şub. 05, 2011 8:32 am

Eşyalarımızı toplamak için kulübelerimize dağılmıştık. Kulübeme gittiğimde hemen en büyük çantamı aldım. Malum bu maceramız uzun sürecekti ve yer altına inecektik. Bana yer altı ürkütücü geldiği için orayı hiç sevemedim. Ama bu sefer emir büyük yerdendi. Hades'tendi. Mutlaka gitmemiz gerekiyordu.

Alabileceğim bütün eşyalarımı çantama koydum. Çantam çok ağır olmuştu. Fakat hiçbir eşyamı da çıkaramayacağım için mecbur taşımak zorunda kaldım. Neyi çıkarabilirdim ki? Kremlerimi mi? Asla. En sonunda kulübemden çıkıp hızlı adımlarla Thalia ağcına yürümeye başladım. Oraya geldiğimde Mia bizi bekliyordu. İkinci gelen ben olmuştum. Hem de geç hazırlandığım halde. Mia'yla birlikte diğerlerini beklemeye başladık. Mia, diğerlerinin geç kalmasına sinirlenmişti. Bu yüzden onun dikkatini başka yöne çekmeye çalıştım.

" Hades bizden ne isteyebilir sence? "
Hermia Aigian Cocteau
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Hermia Aigian Cocteau

İris Mesajı 2 Empty
MesajKonu: Geri: İris Mesajı 2   İris Mesajı 2 Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 5:28 am

Küçük bir eşya çantası yapmıştım. Yani Clairekinin yanında minicikti. Zaten daha yon ve Mara daha gelmemişti. Sinirden elerimle garip hareketler yapıyordum ama sonra Claire " Hades bizden ne isteyebilir sence? "Saçımı yana alıp Thalia'nın ağacına dayadım. Sonra oturdum. Derin bir nefes alıp ''Bilmiyorum. Tek bildiğim oraya nasıl gideceğimizi bilmemem.''

Yer altına bir kez gitmiştim ama Stell bizi gölge yolculuğu ile oraya götürmüştü. Yani bilmiyordum. Kafam allak bullaktı. ''Selam çocuklar''Kafamı kaldırdım. Yon gülümsüyordu. Yanındada maya vardı. ''Sonunda geldiniz bakıyorum'' dedim sertçe sonra aynı soru onlarada sordum. ''Yer altına nasıl gireceğimizi bilen var mı?'' kimsenin sesi çıkmazken Yon atıldı.

''Nakil Sırasında Ölüm Plakçılık/ Los Angeles ''
Clara Thompson
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Clara Thompson

İris Mesajı 2 Empty
MesajKonu: Geri: İris Mesajı 2   İris Mesajı 2 Icon_minitimeC.tesi Şub. 19, 2011 6:02 am

Yanıma bir sürü silah ve ambrosia almıştım. Artık stoklarım bitiyordu, bir gün biraz daha almam gerekecekti. O günün gelemsini hiç istemiyordum çünkü Hermes çocuklarından gizlice gidip biraz ambrosia aldırmak çok pahalıya patlıyordu. Çantamı hazırlayıp dışarı çıktım. O sırada Yon da Apollon kulübesinden çıktığını gördüm. Yon ışık hızında yanıma geldi. ''Hey May! Görev hakkında ne düşünüyorsun?'' Ona bakıp gözlerimi kıstım. ''Ne düşenebilirim ki? Yine bir tanrıçanın ayak işlerini yapıyoruz. Artık alışmalıyız.'' Yon çantasını düzeltim melez tepesini çıkmaya başladı. Ona ayak uydurup Thalia'nın ağacına baktım. Hermia ve Claire oradaydı. ''Selam çocuklar!'' diye şakıdım. Hermia bize baktı. ''Sonunda geldiniz bakıyorum.'' diye tersledi Hermia.
''Yeraltına nasıl gideceğimizi bilen var mi?'' diye sordu. Aslında ben biliyordum ama düşündükçe titriyordum. Orayı sevdiğim söylenemezdi.
''Nakil Sırasında Ölüm Plakçılık/ Los Angeles'' dedi Yon. Onun bu adres defterindeki gibi tarifine sadece gözlerimi devirdim. ''Ama oraya gidiş zordur, Cerberus var, bir sürü ruh falan. O kadar kolay bir iş değil Hades'in sarayına gitmek.'' Claire kollarını kavuşturdu. ''Hatırlatmasan olmaz sanki May.''

İris Mesajı 2
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İris Mesajı
» Demeter'in Mesajı
» Bu mesajı 5 kişiye yollayın.. Şakadır ha :D
» Merhaba degil de, hoscakalin mesaji.
» Iris Shilon