Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Okçuluk Hector'a Göre Değil

YazarMesaj
Hector Sentius
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Hector Sentius

Okçuluk Hector'a Göre Değil Empty
MesajKonu: Okçuluk Hector'a Göre Değil   Okçuluk Hector'a Göre Değil Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 9:27 pm

17- Okçuluk alanında bir macera yaşayacaksın.
Mekan: Okçuluk Alanı
Katılacaklar: Sen ve istediğin herkes.

Hasta olduktan sonra bir türlü görev yapmaya zaman bulamadım ya da yapmak istemedim.Her yerde birtembel olurya onlara benzemiştim.Biraz alıştırma yapmalıydım.Kılıç antremanımı yapsam diye deüşündüm ama süreklide kılıç kullanmayacaktım ki...

Artık ok atmayı denemeliydim.Yavaş yavaş okçuluk alanına doğru gittim.Okçuluk alanı Artemis ve Apollon çocuklarıyla doluydu.Umarım bana gülmezler.Acaba önce okçuluk eğitimimi alsaydım.Belki ok atabiliryorumdum.
Bir kez denemeden zarar gelmez diye düşünmüştüm.

Keşke düşünmez olaydım.İlk denememde ok yerine yay ileri gitti.Neysi ki kimse beni görüpte gülmemişti.İkinci denememde ok hedefe değilde toprağa saplandı.Ne biçim bir silahtı bu şey...Birkaç kez daha denemeliyim.Bir türlü şu okun gidişinin ayarlayamamıştım.

O sırada beni izleyen bir Apollon çocuğu gülmeye başladı ve ok atmaya devam etti.Çok sinirlenmiştim.Sinir bir biçimde bana gülen melezin hedefine bir ok salladım ve tam hedefin ortasında duran oku yarıp geçti.Sinirle yayı fırlattım ve okçuluk alanından uzaklaştım.

Eğitim almadan buraya bir daha gelmeyeceğim dedim kendi kendime.Küçük duruma düşmek hiçte güzel değildi.Gözlerim sinirlendiğim için kıpkırmızı oldu.Beni görenler ne olduğunu bile soramadılar ve yavaşça eğitim almak için dersliğe gittim.

Okçuluk Hector'a Göre Değil
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Okçuluk Bana Göre Değil!
» Okçuluk...
» Okçuluk
» İlk Okçuluk
» Sat'la Okçuluk