Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kamptaki ilk gün

YazarMesaj
Theseus Castor
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu

Kamptaki ilk gün Empty
MesajKonu: Kamptaki ilk gün   Kamptaki ilk gün Icon_minitimeÇarş. Tem. 20, 2011 4:53 am

Zaten Kulübemdeki ilk günümü önceki rp'de yazmıştım.Şimdi kulübeye gitmeden önce yaşadıklarımı anlatmak istiyorum.Kheiron'un bir tekerlekli sandalyede otururken bembeyaz bir aygıra dönüşmesi beni çok şaşırtmıştı.Bu olaydan daha ilginç şeylerin olmayacağını umuryordum.Kheiron Amfitiyatro'yu,Thalia'nın ağacı derken Arena'ya geldik.Gelirken bir sürü satir denen keçi adamlardan ve ağaç nemflerinden görmüştüm.Arenada Birkaç çocuk kılıç talimi yapıyordu.Bende küçüklüğümden beri kılıçlara ve özellikle balyoza çok ilgi duyardım.Evimdede birkaç kez denemiştim ama sonuçlar pek iyi olmamıştı.Her neyse, bende yerden bir kılıç aldım ve dışardan çok ağır gözüken bir kılıcı çok rahat tutuyordum.Daha önce hiç kkılıç kullanmadığım için biriyle kılıç talimi yapmak istemiyordum.

Bir Dionysos çocuğu yanıma geldi ''Sen kampa yeni gelmiş olmalısın, ben Kevin'' dedi.''Bende T-Theseus''.Ha unutmadan, konuşurken çoğunlukla kekelerim.''Elinde bir kılıç tuttuğuna göre kılıç talimi yapmak mı istiyorsun?'' ''D-Daha K-K-Kılıç kullanmayı b-bilmiyorum''dedim.Kevin'ın ısrarıyla 1 saat kadar ana kılıç kullanmayı öğrettiğini hatırlıyorum. Kheiron ''Artık Kulübene gitme vaktin geldi''dedi ve beni kulübeme yönlendirdi.

Kamptaki ilk gün
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kamptaki İlk Gün
» Kamptaki İlk Gün
» Kamptaki İlk gün
» Kamptaki ilk günüm...
» Kamptaki Ilk Gun Gorev 2