Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kamptaki İlk gün

YazarMesaj
Chelsea Cocteau-Evans
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Chelsea Cocteau-Evans

Kamptaki İlk gün Empty
MesajKonu: Kamptaki İlk gün   Kamptaki İlk gün Icon_minitimePtsi Mart 28, 2011 3:43 am

Annem bana babamla ilgili her şeyi yola çıkmadan önce anlatmıştı. Alex'le yol boyu konuşmadan geldik. Melez Tepesine vardığımızı söylediğinde heyecanla etrafıma baktım. Evet heyecanlanmıştım. Heyecanlanmam garip gelmişti. Alex beni kırmızı kapısının üstünde üzüm kabartması olan bir kulübeye bıraktı. Evet burası yeni evimdi. Kulübeye girmeden önce etrafıma bakındım. Herkes bir aktiviteye dahildi. Eğlenceli bir şeye benziyordu. Aslında bu eğlenceli şeyler bizim yaşamanızı sağlayacak şeylerdi. Kulübeye ilerledim. Kapının üzerindeki kabartma dikkatle baktım. Yavaşça kapıyı açtım. Içeri girdiğimde yerde bir boş şişeler ve yiyecek ambalajları vardı. Kimse burayı temizlememiş mi ? Içeri girdim ve birinin beni fark etmesini beklemeye başladım.Içeride kimse yoktu.Sanırım dışarıdalar.Oturup birinin gelmesini beklemeye başladım.Etrafa bakıp bir yandan da şarkı söylüyordum.

Kamptaki İlk gün
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kamptaki ilk gün
» Kamptaki İlk Gün
» Kamptaki İlk Gün
» Kamptaki ilk günüm
» Kamptaki ilk günüm