Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kamptaki ilk günüm...

YazarMesaj
Arthur Murray

Arthur Murray

Kamptaki ilk günüm... Empty
MesajKonu: Kamptaki ilk günüm...   Kamptaki ilk günüm... Icon_minitimeC.tesi Ara. 25, 2010 9:57 am

Kampa daha geleli bir kaç gün olmasına rağmen kampa ısınmıştım.Beni pek fazla kişi iyi karşılamasada, ben onların bu kötü davranışlarını umursamazlıktan geliyordum.Kampta bir kaç tur atmıştım.Kamp her taraftan çok güzel görünüyordu.Bugünlerde özel güçlerimi keşfetmeye başlamıştım.Bu güçleri kullanırken kendimi çok güçlü ve zinde hissetmiştim.Bir anda kendimi herkesi yenebilecek bir ölüm makinesi gibi hissetmiştim.Fakat sonra bu delice fikirden vazgeçip, çalışmalarıma devam etmiştim.Kampta henüz kendime bir arkadaş edinememiştim.Tek arkadaşım beni bulan satirdi.O da benimle arada sırada ilgileniyordu.Kılıç eğitimlerimde süper gidiyordu.Eğitmenler çok iyi kılıç kullandığımı söylüyorlardı.Bu benim hoşuma gitmesine rağmen beni pek mutlu etmiyordu.Çünkü kampta bir Hades Çocuğu'nun mutlu olması mümkün değile benziyordu.Her selam verdiğim kişi kafasını çevirip başka bir şeyle ilgileniyordu.Aslında ben babamı temsil eden bir kişilikte bir melez değildim.Ben babamın tam aksine kişilik özellikleri içeriyordum.Fakat herkes beni babama göre yargılıyordu ve herkes benden uzak duruyordu.Umarım ben görevlere çıktıkça benim iyi birisi olduğumu anlayacaklardı...

Kamptaki ilk günüm...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kamptaki ilk günüm
» Kamptaki ilk günüm
» Kamptaki ilk günüm
» Kamptaki ilk günüm
» Kamptaki ilk gün