Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kamptaki ilk günüm

YazarMesaj
Leonard Jones

Leonard Jones

Kamptaki ilk günüm Empty
MesajKonu: Kamptaki ilk günüm   Kamptaki ilk günüm Icon_minitimeÇarş. Ocak 26, 2011 10:38 pm

Gelin size kamptaki ilk günümü anlatıyım. Çok iyi bir gündü. Önceki akşam Hermes tarafından sahiplenilmiştim. Bu sabah kalktığımda kendimi çok dinç hissediyordum. Kalkıp sabah kahvaltısına kadar yüzdüm. Kahvaltıda kardeşlerimle bayağı bir kaynaştım. Kahvaltıdan sonra kardeşlerimin önerisi üzerine kılıç antremanı yapmaya gittim. Kılıç bana çok lazım olacaktı ileride. Öğle yemeğine kadar kılıç salladım. Çok yorulmuştum resmen terden banyo yapmıştım. Sonra gidip bir duş aldım. Sonrada öğle yemeği yemeye gittim. Yemek her zamanki gibi çok güzeldi. Yemekten sonra kardeşlerimle takıldım basketbol oynadık. Sonra akşam yemeği oldu ve kamp ateşinde şarkı söyledik. Çok güzel bir gündü. Ve yorgunluktan ölmüş bir şekilde yatağıma girip uyudum. İşte ilk günüm böyleydi çok yorucu ama bir o kadarda eğlenceli ..

Kamptaki ilk günüm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kamptaki ilk günüm
» Kamptaki ilk günüm...
» Kamptaki ilk günüm
» Kamptaki ilk günüm
» Kamptaki İlk gün