Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kamptaki Ilk Gun Gorev 2

YazarMesaj
William Maxwell
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
William Maxwell

Kamptaki Ilk Gun Gorev 2 Empty
MesajKonu: Kamptaki Ilk Gun Gorev 2   Kamptaki Ilk Gun Gorev 2 Icon_minitimePaz Ocak 23, 2011 12:30 pm

Kampin sinirindan girdikten sonra melez danismanimla tanismistim. Danisman kampla ilgili bir kac bilgi verip kucuk bir turdan sonra bana dinlenmem icin kulubemi gostermisti. Bazi melezler benim kadar sansli olamayip tanri ebeveyni belli olmayabiliyormus. Beni birakip gittikten sonra sahiplenmesi beni pek fazla mutlu etmemisti acikcasi. Afroditle ilk firsatta konusmaliydim. Kulubeme girdim. Kardeslerimin hicbiri orada degildi buyuk ihtimalle egitimde olmalari gerekiyordu. Bir iki saatim yerlesme ve hazirlikla gecti. daha sonra kampta ufak bir kesif yappmaya karar verdim. Danismanim istersem derslere bugun izleyici olarak katilabilecegimi soyledi ancak ben kampi dolasmaya karar verdim. Belki bir kac arkadas edinebilir veya bir kac guzel kiz bulabilirdim. Kampta dolasmaya basladim. Birkac dersligin ve arenanin yanindan gecip gole ulastim. Gol sakin ve huzurluydu. Kampta herkes zirh giyinip kilic tutuyordu. Aldiklari tanri genlerinin etkisiyle olsa gerek, kizlarin hemen hepsi guzeldi. Saat uc olmustu bile. Kampa 12 bucukda siniri gecerek girmistim. Babami dusunmeden edemiyordum ama bu kampdaki yeni ve ilginc seyler dikkatimi dagitiyordu. Yemek yemek istedim. Yemek yemek icin gittigimde. kardeslerimde tanistim. Biraz kibirli ve egosu yuksek tiplerdi. Etrafda kendim gibi insanlar olunca anlasmasi zor oluyordu. Ama onlarla yasamak zorundaydim. Her ne olursa olsun. Afrodit kulubesi gerilimi en yuksek kulube olacakti, annemden gelen ozelliklerimiz yuzunden. kamp yemeklerini sevmistim her turlu okul kafeteryasindan daha guzeldi. Kulubeme tekrar dondugum zaman yatagimin uzerinde duran Kamp aktivite programini buldum. Derslere soyle bir goz gezdirdim. Kilic dersleri, duello dersler, yaratiklar ve bir takim garip seyler. Kulaga eglenceli geliyordu ama kampta olmak biraz olacakti benim icin. Gunun ilerleyen saatlerinde kamptaki bir kavgaya sahit oldum. Ares cocuklarindan guclu iriyari bir cocuk Hermes cocuklarindan birisini fena pataklamisti. Aresin kavgaci cocuklarininin ne kadar iri oldugu umrumda bile degildi veya Afroditin Aresle olan iliskisi o cocuklardan biri bana catarsa onlarin canina okurdum. Durup duruken dusman kazanmak hosuma gitmezdi. Ancak bir kere seni ezmelerine izin verirsen kurtulusun olmazdi. Bunu bildigim icin. Guclu durusumla hic onemsemiyormus gibi yurumeye devam ettim. Kilic sahasinda antreman yapan kisilerin ne kadar iyi oldugunu farkettim. Ancak kendime olan sonsuz guvenim yuzunden onlardan cok daha iyi olabilecegimden neredeyse emindim. Gunes batiminda kamptaki kizlardan birkaci gelip benimle tanisti. Afrodit oglu oldugumu ogrenince biraz bozuldular. Ama herzamanki gibi onlari etkilemistim. Soyledigim herseyle ilgileniyor, yaptigim sakalara guluyorlardi. Fena bir baslangic sayilmazdi. Tatminkar bir gulumsemeyle kamp atesine dogru yurudum.

Kamptaki Ilk Gun Gorev 2
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kamptaki İlk Gün
» Kamptaki ilk gün
» Kamptaki İlk gün
» Kamptaki İlk Gün
» Kamptaki ilk günüm