Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

I'm a Loser (5)

2 posters
YazarMesaj
Seth Mason Black
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Seth Mason Black

I'm a Loser (5) Empty
MesajKonu: I'm a Loser (5)   I'm a Loser (5) Icon_minitimePerş. Tem. 14, 2011 9:57 am

Kate aşağı geldiğinde bana kızgın ve soran gözlerle bakıyordu. Eh, onu orda yalnız bırakıp gitmekle pek iyi yapmamıştım. Omuz silkip cevap vermedim. Konuyu değiştirerek "Pekala şimdi nereye gidiyoruz?"dedim. Kate bir süre düşünüp "Poseidon'ın Krallığına gitmeliyiz. Eğer Olimpos'ta değilse, ordadır."dedi. Kolumdaki saate bakıp "Yanımıza Poseidon çocuğu almalıyız. Ama o kadar zamanımız yok. Şu ihtiyar kapı görevlisi ve babam yeterince zamanımızı çaldı."dedim. Kate "O zaman bizde gemiyle gideriz yada sualtıyla."dedi. Başımı iki yana sallayıp "Sualtı bulamayız ama gemiyi Long Island Kıyısında bulabiliriz."dedim. Kate yoldan geçen taksiyi durdurup "Tamam o zaman. Bizde gemiyle gideriz. Daha sonra Poseidon'la iletişime geçmeye çalışırız, eğer birşey olmazsa da Olimpos'a geri döner Tanrılar'a durumu anlatırız."dedi. Hala iyi bir fikir değildi ama kafamı tamam anlamında salladım.
İskeleye gittiğimiz de gemilere göz atmaya başladık. Sonunda bir gemi beğendik ve gizlice içeri girdik. Etrafı kolaçan edip, gemide 2-3 kişi olduğunu hesapladık. Gizlice kontrol panellerine gittik. Bir sürü tuş vardı. Kate'e dönüp "Ne yapıyoruz?"dedim. Omuz silkip tuşlardan birine bastı ve sarsıntı oldu. Camdan dışarı baktığımda gemi hareket ediyordu. Neyse ki kaptan demir atmamıştı da gemi hızlıca çalışmaya başlamıştı. Motor seslerinin yanında bağırışlarda duymaya başladım. Dışarı çıkıp neler olduğuna bakmalıydım. Ama o sırada içeri biri girdi. Anlamadığım birşeyler dedi. Gözlerimi devirip "Defol burdan!"diye bağırdım. Adam şimdi bağırarak birşeyler diyordu. Hızlıca onu ensesinden tutup güverteden aşağı attım. Yüzerek, birkaç metre sonra karaya ulaşırdı zaten. Kate de arkamdan gelmişti. Etraftakiler şaşkınca bize bakıyordu. Kate'e dönüp "Onları ne yapmalıyız?"dedim. Kaşları çatık "Bilmiyorum ama denize atmayacağımız kesin!"dedi. Adamı gösterip "Hem yabancıydı hemde başına yolculuğumuz boyunca başına birşey gelmesinden kurtuldu. Yani adamı denize attığımda birşey kaybetmedik."dedim. Bana kızgın kızgın bakmaya devam etti.
Kathie Mitchiel Davies
Artemis Avcısı/Parti Organizatörü
Kathie Mitchiel Davies

I'm a Loser (5) Empty
MesajKonu: Geri: I'm a Loser (5)   I'm a Loser (5) Icon_minitimeC.tesi Tem. 16, 2011 6:46 am

Aşağı indiğimde Seth beni bekliyordu.Ona kızgınmışım gibi davranarak yaptığının yanlış olduğunu göstermeye çalışıyordum.O ise konuyu değiştirmeye çalıştı ve "Pekala şimdi nereye gidiyoruz ?" dedi."Poseidon'ın Krallığına gitmeliyiz. Eğer Olimpos'ta değilse, ordadır." dedim ve çıkışa yöneldim.Seth saatine baktıktan sonra "Yanımıza Poseidon çocuğu almalıyız. Ama o kadar zamanımız yok. Şu ihtiyar kapı görevlisi ve babam yeterince zamanımızı çaldı." dedi.Haklıydı.yeterince vakit kaybetmiştik.Biraz daha hızlı olmalıydık.Bir süre düşündükten sonra "O zaman bizde gemiyle gideriz yada sualtıyla." dedim.Seth sualtı bulamayacağımızı söyleyince bir gemi bulmaya karar verdik.Empire State'den çıkıp bir taksiye bindik.
İskelede bir sürü gemi vardı.İçlerinden birini seçip gizlice bindik.Gemi çalmak hiç hoşuma gitmese de bunu yapmak zorundaydım.Kontrol paneline varınca Seth "Ne yapıyoruz ?" diye sordu.Bilmeyerek tuşlardan birine bastım ve gemi ilerlemeye başladı.Aynı anda içeri bir adam daldı ve bize bağırmaya başladı.Seth her zamanki gibi kaba kuvvetten yanaydı.Adamı ensesinden tuttu ve denize attı.Bu hareketine çok sinirlenmiştim.Masum insanlara böyle davranması acımasızlıktı.Ve onun sayesinde diğerleri de bize bakmaya başlamışlardı.Seth onlara ne yapacağımızı sorduğunda tavırlı bir şekilde "Bilmiyorum ama denize atmayacağımız kesin !" dedim ve tekrar içeri döndüm.O ise utanmadan yaptığının iyi yönlerini söylüyordu.
Seth Mason Black
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Seth Mason Black

I'm a Loser (5) Empty
MesajKonu: Geri: I'm a Loser (5)   I'm a Loser (5) Icon_minitimeCuma Tem. 29, 2011 9:08 am

Beni denizin tutacağını kim bilebilirdi. Yüzüm sapsarı şekilde gemide geziyordum. Henüz midem ağzıma gelmemişti ama iyi durumda olduğumda söylenemezdi. Kate ve ben çaresizce denizde yol alıyorduk. Gemide ki yolcularda kamaralarında oturuyorlardı. Telefonla arama yapamasınlar diye herkezin telefonunu toplayıp denize atmıştım. Tabi iyi olanları cebime atmıştım, onları satmak bana para kazandırırdı. Yaklaşık 3 saattir denizde yolculuk yapıyorduk ama denizde hiç bir hareketlenme yoktu. Hatta deniz o kadar sessizdi ki, dalga bile yoktu. Bu iyiye işaret miydi bilmiyordum. Ama bu deniz yolculuğu Posi'ye ulaşmamızı sağlarsa iyi olurdu. Aksi taktirde Posi'yi gördüğüm ilk yerde, yumruk atacak, küfür edecek ve kaçıcaktım. Ya da Elsiyum Tarlarına gitmek için babamla çıkar ilişkisine girecektim. Bir tanrı olması zengin olduğu anlamına gelmiyordu.

Limandan ayrılalı 2 gün olmuştu ve hala ses seda yoktu. Kate'in yanına gidip "Geri dönelim derim. Bak sana hala bir haber yok."dedim. Kendimi haklı çıkarmaya çalışarak "Eğer Posi yardım isteseydi şimdiden bize yol gösterirdi. Ya da, ne bileyim bir şekilde ipucu verirdi."dedim. Kate bana dönüp "Biraz daha bekleyelim. Eğer haber almazsak geri döneriz."dedi. Gözlerimi devirip kamarama yürümeye başladım. Midem yavaş yavaş denize alışsa da, kamaram da uzanmak daha iyi geliyordu. Yatağıma uzanıp gözlerimi kapadım. Sessizlik uykumu getirmeye başlamıştı. Ta ki gemi feci şekilde sarsılıncaya dek. Yatağımdan fırlayıp güverteye çıktım. Gemi tekrar sarsıldı ve yere düştüm. Kate de yanıma gelmişti. Ona dönüp "Neler oluyor?"dedim. Kate dilini yutmuş gibi duruyordu. Bir kaç kilometre ötedeki iki boktayı gösterip "Skylla ve Kharybdis..."dedi. Sky ve Kha ne? Hala kendinde olmayan Kate'e bakıp "Onlarda ne? Neler oluyor Kate?"dedim. Kate mırıldanarak "Biz öldük."dedi. Ne güzelde moral veriyordu. Ben ona anlamayan bakışlar atarken bana döndü. Aklı başına yeni gelmiş gibiydi. Kaptan kamarasına koşarken "Gemiyi durdurmalıyız. Geri dönmeliyiz. Poseidon'ı bulma işini unut gitsin."dedi. Onun peşinden var gücümle koşarken "Neden? Açıklama yapar mısın?"dedim. Kate kontrol panellerine ulaştığımız da "Canavarlar Denizi'nin girişine yaklaşmışız. Canavarlar Denizi'ni biliyorsun, değil mi?"dedi. Elbette biliyordum! Yeni anlamıştım olayı. Kendimi güçsüz hissetmeye başlamıştım. Kate rastgele tuşlara basarken ona yardım ediyordum. Kolları indirip kaldırıp, geminin yönünü değiştirmeye çalışıyorduk. Şimdiye dek hep dümdüz gitmiştik ve sorun yoktu. Ama şimdi yönümüzü değiştirmeliydik.
Kathie Mitchiel Davies
Kathie Mitchiel Davies

I'm a Loser (5) Empty
MesajKonu: Geri: I'm a Loser (5)   I'm a Loser (5) Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2011 1:45 am

İki gündür gemide yol alıyorduk. Henüz Poseidon'un Sarayı'na henüz ulaşamamıştık ve gerçekten çok yorulmuştuk. Üstelik gemideki diğer insanlarla uğraşmak, onları kontrol etmek zor bir işti. Bu görevle Seth ilgilense de onun yaptıklarının denetlemem gerekiyordu çünkü ne yapacağı belli olmuyordu.

Denizin sakinliği beni mutlu ediyordu. Esen serin rüzgar saçlarımı okşarken tek düşündüğüm bir an önce şu işi bitirip eve dönebilmekti. Sanki hiçbir işim yokmuş gibi Poseidon'un istekleriyle uğraşıyordum. Üstelik nefret ettiğim bir Hermes çocuğuğle birlikte. En kısa zamanda görevi yerine getirip kardeşlerimin yanına, ormana dönmeyi arzuluyordum. "Geri dönelim derim. Bak sana hala bir haber yok." diyen Seth'in sesiyle irkildim. Tekrar sinirli yüz ifademi takındım. "Eğer Posi yardım isteseydi şimdiden bize yol gösterirdi. Ya da, ne bileyim bir şekilde ipucu verirdi." dedi. Bu kadar yol almışken geri dönmeye niyetim yoktu. "Biraz daha bekleyelim. Eğer haber almazsak geri döneriz." dedim ve denizi izlemeye devam ettim.

Ne yapacağımız konusunda düşünürken geminin sarsıntısıyla yere kapaklandım. Ben zar zor toparlanırken Seth'in yanıma geldiğini gördüm. "Neler oluyor?" diye sorduğunda her şeyi kavramaya başlamıştım. "Skylla ve Kharybdis..." dedim ama gerisini getiremedim. Şaşkınlığımı ve korkumu gizlemeye çalışıyordum. Seth "Onlarda ne? Neler oluyor Kate?" dedi. "Biz öldük." diye mırıldanırken hızlıca plan kurmak için çabalıyordum. Kendime gelip koşmaya başladım. Ardından "Gemiyi durdurmalıyız. Geri dönmeliyiz. Poseidon'ı bulma işini unut gitsin." diye bağırmaya başladım. Seth peşimden gelirken sorular sormaya devam ediyordu. Ona anlatmak için zamanım yoktu Canavarlar Denizi'ni bildiğini umarak "Canavarlar Denizi'nin girişine yaklaşmışız. Canavarlar Denizi'ni biliyorsun, değil mi?" dedim. Ardından kontrol paneline geçip geri dönmek için çabalamaya başladım.

I'm a Loser (5)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» I'm a Loser
» I'm a Loser.(2)
» I'm a Loser (3)
» I'm A Loser (4)