Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

I'm A Loser (4)

2 posters
YazarMesaj
Seth Mason Black
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Seth Mason Black

I'm A Loser (4)  Empty
MesajKonu: I'm A Loser (4)    I'm A Loser (4)  Icon_minitimePtsi Tem. 11, 2011 8:27 am

Melez olmak zor iş. Beş dakika rahat vermiyorlar. Posi'de tam bizi çağıracak zaman bulmuştu, bıraksaydı da kolumla ilgilenseydim. Tırmanma Duvarında da yenilgiye uğramıştım zaten. Lanet olası lavlar! Empire'e girdiğimizde içimden 'gene mi sen?' dedim. Asansörün yanında ki kapıda gene o kıt zekalı ihtiyar oturuyordu. Onu görmeyeli saçları bembeyaz olmuş. Sanırım buraya çok fazla melez geliyor. Kate adamın önüne geçip "Olimpos'a gideceğiz. 600. kat için anahtarı alayım."dedi. Adam, kaşlarını çatıp arkasına yaslandı. Kollarını göğsünde birleştirdi. "Neden bahsediyorsun kızım? Ah şu gençler ve hayal güçleri..."
Ah şu ihtiyarlar ve bizi kandırmaya çalışmaları... Bu adamın tatlı dilden anlayacağı yoktu. Kate'i yana ittirip adamın önüne geçtim. Elimi sertçe masaya vurup "Şimdi beni dinle ihtiyar keçi."dedim. Adamın yakasını tutup onu sertçe oturduğu yerden kaldırdım. Kaşlarımı çatıp "Oyun oynayacak sabrım ve takatim yok. Ya anahtarı verirsin, yada seni kendinden geçene kadar döverim! Belki o zamanda dövmeye devam ederim. Anladın mı beni!"diyip adamı sandalyesine fırlattım. Adam korkulu gözlerle bana bakıyordu. Elini cebine atıp birşeyler aramaya başladı. Sonunda titreyen elleriyle anahtarı uzattı. Sertçe anahtarı çekip aldım. Kate'e dönüp "Hadi gidelim."dedim.
Kathie Mitchiel Davies
Artemis Avcısı/Parti Organizatörü
Kathie Mitchiel Davies

I'm A Loser (4)  Empty
MesajKonu: Geri: I'm A Loser (4)    I'm A Loser (4)  Icon_minitimePtsi Tem. 11, 2011 11:18 am

Girişteki adam bizi zorlayacağa benziyordu.Ondan düzgünce anahtarı istememe rağmen yalanlayıp beni geri çevirmişti.Seth ise kaba kuvvetten yanaydı.Elini sert bir şekilde masaya vurup "Şimdi beni dinle ihtiyar keçi." dedi.Ardından adamın yakasını tutup "Oyun oynayacak sabrım ve takatim yok. Ya anahtarı verirsin, yada seni kendinden geçene kadar döverim! Belki o zamanda dövmeye devam ederim. Anladın mı beni!" dedi ve tekrar yerine oturttu.Adam korkmuş gibiydi.Ama aynı şeyi defalarca yaşadığı yüzündeki ifadeden belliydi.Titreyen elleriyle anahtarı bize uzattıktan sonra Seth anahtarı alıp "Hadi gidelim." dedi.Asansöre bindikten sonra anahtarı deliğe sokup çalıştırdık.Asansör hareket etmeye başladığında 600. kata ne kadar sürede ulaşacağımızı hesaplamaya çalıştım.Ben henüz hesap yapmayı bitiremeden 600. kata varmıştık bile.Şaşkınlıkla Seth'e baktığımda buraya daha önceden gelmiş olduğunu anladım.Kendini beğenmişliği ve havası yüzündeki ifadeden okunuyordu.Bu hareketi sinirimi bozmaya başlamıştı.Önemli bir iş üzerindeyken bile ona laf sokmak ve haddini bildirmek istiyordum."Buraya gelmeden önceki yarışımızı unutma canım.Yaşlı bir adamı korkutman gücünü kanıtlamaz.Önemli olan bana karşı galibiyet alabilmen.Ama onu da başarabilmiş değilsin." dedim ve sırıtarak yürümeye devam ettim.
Seth Mason Black
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Seth Mason Black

I'm A Loser (4)  Empty
MesajKonu: Geri: I'm A Loser (4)    I'm A Loser (4)  Icon_minitimePtsi Tem. 11, 2011 12:37 pm

Kendimi beğenmiş bir ifadeyle sırıtıyordum. Kate buraya ilk kez gelmiş gibi görünüyordu. Çünkü 600. kata vardığımızda şaşkınca etrafına bakındı. Kate asansörden indiğimizde "Buraya gelmeden önceki yarışımızı unutma canım.Yaşlı bir adamı korkutman gücünü kanıtlamaz.Önemli olan bana karşı galibiyet alabilmen.Ama onu da başarabilmiş değilsin."dedi. Bla bla bla... Birde bana kendini beğenmiş derler. Ah o Tırmanma Duvarında kolum yanmasaydı hiçbirşey diyemezdi ama! Ne yapçan, keder. Kate'in arkasından ben gidiyordum. Henüz ona laf etmek için çok erkendi ve elimde bir kozumda yoktu. Ben bunları düşünürken çoktan Konseye gelmişiz bile. Lanet olsun... Babamın burda ne işi var? Sinirlice etrafa bakındım. Koca salonda bir tek babam vardı yani! Babam bizi görünce "Merhaba oğlum. Ve avcı. Sanırım sizi Poseidon çağırdı."dedi. Ben birşey demeyince, Kate "Evet. Tanrı Poseidon yardıma ihtiyacı olduğunu söyledi. Bizde Olimpos'a geldik."dedi. Ben içimden babama sayıp sövmeye devam ediyordum. Kate'e dönüp "Ben aşağıda olacağım."diyip dışarı çıktım. Eğer babam onca duama cevap verseydi, belki de kolum şimdi sızlıyor olmayacaktı! Belki ormanda Alex ile konuşurken o aptal aslanı babam durdurucaktı! Yada Medusa'yı ziyarete gittiğimizde korkudan 1 hafta boyunca ışıklar açık uyumayacaktım! Belki de...
Kathie Mitchiel Davies
Kathie Mitchiel Davies

I'm A Loser (4)  Empty
MesajKonu: Geri: I'm A Loser (4)    I'm A Loser (4)  Icon_minitimeSalı Tem. 12, 2011 9:20 am

Ben önde Seth arkamda konseye ilerliyorduk.Kısa bir süre sonra konseye vardığımızda Hermes dışında kimsenin olmadığını gördük.Seth bu duruma bozulmuş gibi görünüyordu.Ama nedenini anlayamamıştım.Sonuçta Hermes onun babasıydı ve ona karşı bu kadar öfkeli olması hoş değildi.Hermes "Merhaba oğlum. Ve avcı. Sanırım sizi Poseidon çağırdı." dedi.Bir süre Seth'in cevap vermesini beklesem de öyle bir niyeti yoktu.Sessizliği bozmak için "Evet. Tanrı Poseidon yardıma ihtiyacı olduğunu söyledi. Bizde Olimpos'a geldik." dedim.Ortamdaki gergin havayı bozmaya çalışsam da başarılı olamadım.Seth "Ben aşağıda olacağım." dedi ve yanımızdan ayrıldı.Fazla vakit kaybetmek istemiyordum.Hermes'e dönüp "Tanrı Poseidon'u nerede bulabiliriz?Burada değil sanırım." dedim.Hermes gülümsedi ve "Burada olmadığına göre sarayındadır." dedi.Bunu daha önceden düşünmediğim için mahcup bir şekilde "Teşekkür edeerim." dedim ve çıkışa ilerlemeye başladım.Kapıdan çıkarken Hermes "Kendinize dikkat edin." dedi.Ondan böyle bir şey duymayı beklemiyordum.Galiba Hermes sandığımdan da düşünceli babaymış.

I'm A Loser (4)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» I'm a Loser
» I'm a Loser.(2)
» I'm a Loser (3)
» I'm a Loser (5)