Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İlk Günümün Sonunda

YazarMesaj
Katnis Roselie Graham
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Katnis Roselie Graham

İlk Günümün Sonunda Empty
MesajKonu: İlk Günümün Sonunda   İlk Günümün Sonunda Icon_minitimePtsi Tem. 11, 2011 7:47 am

Kendimi mutlu bir şekilde yatağıma bıraktım. Günüm harika geçmişti. Eşyalarımı yerleştirdikten sonra yemek yemeye gitmiştim. İlk tanıştığım melez Demeter kızı Melanie olmuştu. Beni kardeşlerimle tanıştıran da oydu. O kadar sevmiştim ki onu... Bir de Katherina vardı tabi. Bir Nyks kızı olduğu için gözüme tehlikeli gözükmüştü ilk başta. Ama daha sonra alaycı ve değişken bir kişiliğe sahip olsa bile iyi bir kız olduğu izlenimine varmıştım onun. Kardeşlerime ise kanım anında kaynamıştı. Birlikte çok eğlenmiştik. Onlar da benim gibi yeri geldiğinde şakacı yeri geldiğinde ciddi olma gibi bir özelliğe sahiptiler. Sanırım bu yönümüzü annemizden almıştık. Akşama doğru arenada birkaç meleze yenilmiş, kampın içinde pek çok yeri dolaşmıştım. Kampı çok sevmiştim. Kesinlikle geçmişimde yaşadıklarımı zihnimden atabilecek sıradışı bir yatıştırıcılık özelliği vardı bu kampın. Diğer birkaç melez ile de tanışmıştım. Demeter kızı Amelia, Hephaistos kızı Natalie, Hypnos kızı Alex ve Hypnos oğlu David... Hafifçe kıkırdadım. Bu kişiliğime hiç uymayan bir davranış olmasına rağmen kıkırdamama sebep olan şey artık dışlanmıyor olmamdı. Hoş bir duyguydu bu. Sanki kendimi bildim bileli bu kulübeye aitmiş gibi hissediyordum. Gözlerimi kapatırken düşündüğüm tek şey sabah olması için sabırsızlandığımdı.

-Rp Bitmiştir-

İlk Günümün Sonunda
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İlk günümün sonunda :)
» İlk Günümün Sonunda
» İlk Günümün Sonunda
» İlk Günümün Sonu
» İlk günümün sonu