Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İlk Günümün Sonunda

YazarMesaj
Justin Lanchaster
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Justin Lanchaster

İlk Günümün Sonunda Empty
MesajKonu: İlk Günümün Sonunda   İlk Günümün Sonunda Icon_minitimePaz Mayıs 22, 2011 8:20 am

Melez Kampı adeta bir rüyaydı.Buranın gerçek olduğuna inanmak çok zordu.Buraya bir kaç canavardan kaçarak gelmiştim.Bu gün geldiğimde Kherion isimli bir Sentor bana ebeveynimin kim olduğu bilinmediğinden Hermes kulübesine gitmem gerektiğini söyledi.Hemen sonra yerden çıkan sarmaşıkların vücudumu kaplaması ile Demeter çocuğu olduğuma karar verilmişti.Şimdi kafe benzeri bir yapının içinde masada oturmuş tüm bunları düşünüyordum.Aradığım adrenalin ve heyecanı belkide burda bulacaktım.Fakat şu yunan tanrılarının gerçek olması tüm algılarımı sorgulamama neden olmuştum,belki de küçük bir depresyon geçiriyordum.Fakat sanırım burayı sevmiştim,burası istediğim heyecanı bana sağlayacaktı.Kafamda dolaşan binlerce soruya cevap bulmak istiyordum.Sonuç olarak burada kalmak istediğime karar vermiştim ve sanırım başka bir seçeneğim yoktu.

İlk Günümün Sonunda
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İlk Günümün Sonunda
» İlk günümün sonu...
» İlk günümün sonu
» İlk günümün sonu
» Günümün sonu