Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bir Dostu Ziyaret. (3)

2 posters
YazarMesaj
Luna Harrods
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Luna Harrods

Bir Dostu Ziyaret. (3) Empty
MesajKonu: Bir Dostu Ziyaret. (3)    Bir Dostu Ziyaret. (3) Icon_minitimePtsi Tem. 11, 2011 3:31 am

"Hadi gidelim." Dedi Kathie ve sessizce cephaneliğin kapısını açtı.İkimizde dışarı çıktıktan sonra kapıyı yavaşça çektim ve Thalia'nın Ağacı'na doğru ilerlemeye başladık. Thalia’nın ağacına geldiğimizde karşımızda korkunç bir canavar duruyordu. Canavar, üç başa sahipti. Bir başı aslan, bir başı keçi ve kuyruk şeklindeki aşı ise yılandı. Yaratığı okuduğum efsanelerden hatırladım. Bu bir Chimeraydi. Daha önce yaratığı bu kadar yakından görmemiştim. “Hadi şuna haddini bildirelim” dedim. Kathie kafasını salladı ve ona doğru yaklaştık. Silahlarımızı hazırladık
Kathie Mitchiel Davies
Artemis Avcısı/Parti Organizatörü
Kathie Mitchiel Davies

MesajKonu: Geri: Bir Dostu Ziyaret. (3)    Bir Dostu Ziyaret. (3) Icon_minitimePtsi Tem. 11, 2011 10:36 am

Thalia'nın Ağacı'na vardığımızda üç kafalı değişik bir canavar bizi bekliyordu.Daha önce böyle bir canavarla savaşmamıştım ama onu kolayca öldürebileceğimi düşünüyordum.Ben silahlarımı hazırlamaya koyulurken Luna “Hadi şuna haddini bildirelim.” dedi ve canavara yaklaşmaya başladık.Ben okumu hazırlayıp nişan aldığımda Luna da pozisyonunu almıştı.Birbirimizden onay beklercesine baktıktan sonra Luna'nın işaretiyle canavara saldırmaya başladık.Ben oklarımı art arda gövdesine atıyordum ama pek etkili olmuyordu.Luna ise daha yakından kılıcıyla ona vurmaya çalışıyordu.İkimiz de henüz yaralayıcı bir darbede bulunmamıştık ve gittikçe yoruluyorduk.Ayrıca ok sayım da yavaş yavaş azalıyordu.Bu yüzden yapacak başka hamleler bulmamız gerekliydi.
Luna Harrods
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Luna Harrods

MesajKonu: Geri: Bir Dostu Ziyaret. (3)    Bir Dostu Ziyaret. (3) Icon_minitimePaz Tem. 17, 2011 11:12 am

Kılıcımı ne kadar ona doğrultsam da canavarın yara almaya niyeti yok gibiydi. Kafalarından arada alevler çıkıyordu. Şimdiden alevlerden kaçmaktan yorgun düşmüştüm bile. Kathie'ye döndüm, okları bitmek üzereydi. Yeni bir strateji bulmamız gerekti. Yoksa kısa süre içinde canavar bizi alt edecekti. Kılıcımın geçici felç etkisini kullanabilirdim ancak o zamanda çok hızlı hareket etmemiz gerekebilirdi. Felç etkisi kısa süre kullanılabilirdi. Canavarlarda ise bu süre daha da kısa olurdu. Aklıma kılıcımın hiçbir zaman kullanmaya fırsatım olmadığı bir gücü geldi. Kılıcım, kişilerin zayıf noktalarını belirleyebilir. Bunu yapmayı daha önce denememiştim ama başka çaremizin olduğunu zannetmiyordum. “ Bir fikrim var, benim söyleyeceğim yere hedef al” dedim. Kılıcımın işe yaramasını umarak, omega sembolüne dokundum.

Spoiler:
Kathie Mitchiel Davies
Kathie Mitchiel Davies

MesajKonu: Geri: Bir Dostu Ziyaret. (3)    Bir Dostu Ziyaret. (3) Icon_minitimePaz Tem. 24, 2011 3:43 am

Ben bir işe yaramadığı halde canavara saldırmaya devam ediyordum.Luna sanki plan yapıyor gibiydi.O düşünürken ben de canavarı oyalabilirdim.Oklarımı daha hızlı atmaya başladım.Bu canavarı sadece sersemletiyordu.Oklarım ise git gide azalıyordu.Sonunda Luna da harekete geçti ve bana seslendi “ Bir fikrim var, benim söyleyeceğim yere hedef al.” dedi ve kılıcıyla göremediğim bir şeyler yaptı.Kısa bir süre sonra "Boynuna hedef al." dedi ve saldırmaya devam etti.Son iki okum kalmıştı ve onları iyi değerlendirmeliydim.Bu sefer Luna hedefi şaşırmamam için canavarı oyalıyordu.Oklarımdan birini aldım ve boynunu hedef aldım oklarım neredeyse hiç şaşmazdı bu yüzden vurabileceğime inanıyordum.Derin bir nefes alıp okumu fırlattım.Canavar aniden hareket etmişti ve okum arkasındaki ağaca saplanıvermişti.Hedefi kaçırmamın verdiği sinirle son okumu çıkardım ve beklemeden fırlattım.Bu sefer kaçırmamıştım.Canavar çığlık atıp toz olurken Luna'ya döndüm ve "Sonunda !" dedim.

Bir Dostu Ziyaret. (3)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dostu ziyaret.
» Bir Dostu Ziyaret.
» Bir Dostu Ziyaret. (2)
» Eski Bir Dostu Ziyaret
» Pegasus Dostu Statüsü Onay Alma Başlığı