Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bir Dostu Ziyaret. (2)

2 posters
YazarMesaj
Kathie Mitchiel Davies
Artemis Avcısı/Parti Organizatörü
Kathie Mitchiel Davies

Bir Dostu Ziyaret. (2) Empty
MesajKonu: Bir Dostu Ziyaret. (2)   Bir Dostu Ziyaret. (2) Icon_minitimePaz Tem. 03, 2011 11:08 am

Dışarıdan gelen sesler ikimizi de endişelendirmişti.Luna “ Gidip ne olduğuna bakalım mı?” dedi.Neler olduğuna bakmamız gerekti ama silahlarımız yanımızda değildi. "Önce cephaneliğe gitmemiz gerek." dedim ve kulübeden çıktık.Kimseye belli etmeden cephaneliğe ilerledik.Cephaneden izinsiz silah aldığımızı öğrenmelerini istemiyorduk.Bu yüzden kimseye yakalanmamalıydık.Gizlice cephaneliğin kapısını araladık ve içeri girdik.İçerisi çok karanlık olsa da Luna'yı seçebiliyordum.Silahları pek ayırt edemesem de dokunarak işe yarar bir şeyler aramaya başladım.
Luna Harrods
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Luna Harrods

MesajKonu: Geri: Bir Dostu Ziyaret. (2)   Bir Dostu Ziyaret. (2) Icon_minitimePaz Tem. 03, 2011 11:10 pm

Cephaneliğe ikinci gelişimdi. O zamandan beri pek bir değişiklik olmamıştı sanırım, her taraf kapkaranlıktı. Zar zor Kathie'nin yüzünü karanlıkta seçebiliyordum. Silahlara dokuna dokuna işime yarayacak bir şey bulmaya çalışıyordum. Elimle silahları yoklamaya başladım. Ancak elime hep hançer ya da ok geldi. Benim ihtiyacım olan ise kılıçtı. Sesler daha da artmıştı. Biraz cephaneliğin arka tarafına gittim ve elime gelen ilk slahı aldım. Neyseki bu bir kılıçtı. Kılıcı karanlıkta çok göremiyordum. Kathie'ye dönüp "Ben hazırım" dedim.
Kathie Mitchiel Davies
Kathie Mitchiel Davies

MesajKonu: Geri: Bir Dostu Ziyaret. (2)   Bir Dostu Ziyaret. (2) Icon_minitimePtsi Tem. 04, 2011 7:26 am

Ellerimle silahları yoklarken Luna "Ben hazırım." dedi.Ben henüz bir silah bulabilmiş değildim.Kılıç almam en iyisiydi,yakın temaslarda işime yarardı.Ama uzaktan müdahale etmem gerekirse oklar daha yararlı olurdu.Ben karar veremezken Luna çoktan gitmaya hazırdı."Kılıç mı alayım yoksa ok mu ?" dedim.Luna "Ok alırsan daha iyi olur bence." dedi.Onun tavsiyesine uydum ve elime gelen ilk ok takımını aldım ve Luna'nın yanına gittim."Hadi gidelim." dedim ve sessizce cephaneliğin kapısını açtım.İkimizde dışarı çıktıktan sonra Luna kapıyı çekti ve Thalia'nın Ağacı'na doğru ilerlemeye başladık.

Bir Dostu Ziyaret. (2)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  Bir Dostu Ziyaret. (3)
» Dostu ziyaret.
» Bir Dostu Ziyaret.
» Eski Bir Dostu Ziyaret
» Pegasus Dostu Statüsü Onay Alma Başlığı