Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

mira allen

2 posters
YazarMesaj
Alishia Marianna Allen
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Alishia Marianna Allen

mira allen Empty
MesajKonu: mira allen   mira allen Icon_minitimePaz Tem. 10, 2011 4:23 am

Yaz tatili bundan daha berbat geçemez diye düşünüyordum.Annem beni iğrenç bir yaz kampına gönderdi hem o salak shalia gimmersla birlikte.Tam bir ay boyunca ona nasıl katlanacağımı düşünmeden duramıyordum sanki yeterince düşünecek şey yokmuş gibi.Bir süredir tuhaf görünüşlü şeyler beni öldürmeye çalışıyorlar hayal gücü diyebilirsiniz ama dondurmalar hayal etmeyle patlamaz.Neyse 2 gün önce kampa gitmek için yola çıkmıştık yolcululuk çok sıkıcı geçiyordu shalia saçma saçma konuşup sinirimi bozuyordu eğlence şimdiden başladı diye düşünmeden edemedim.Yolculuğun sonlarına doğru içimde kötü bir his vardı sanki bir şeyler olacakmış gibi hissediyordum ama sıkıcı bir kampta ne olabilirdi ki?Yanıldığımı anlamam uzun sürmedi.Kamp yapılacak yer çok huzursuz edici bir yerdi ama sadece benim için diğer çocuklar beğenmişti sanırım ama benim içimdeki o kötü his dahada arttı her an bir şeyler olacak gibi geliyordu.Kamp öldürücü derecede sıkıcıydı yemekler fena değildi ama kamp ateşi şarkısı şey ondan bahsetmesem daha iyi.Herkes yattıktan sonra kamp yerinden ayrılıp ormanı gezmeye karar verdim.Ormanda geceleri tek başıma gezmek hobim sayılmaz ama o yerden uzaklaşmak istiyordum ormanda dolaşırken dur diye bir ses duydum yakalandığımı düşünerek arkama bakınca tuhaf bir çocuk gördüm yürürken zorlanıyormuş gibi bir hali vardı ne yaptığını sanıyordun diye öfkeyle bağırdı bana doğru yürürken ayağı takıldı ve düştü duyamadığım bir şey mırıldanakrak takma bacağını çıkarttı altı keçi gibiydi şok olmuş bir şekilde bakıyordum birden bağırmayla kükreme arası bir ses duydum duymamak mümkün değildi zaten.Keçi çocuk şimdi anlatmaya zaman yok beni izle diye bağırdı ben şokta olsamda onu izleme başladım arkama bakınca tuhaf bir yaratığın bizi kovaladığını gördüm bu da ne diye bağırdım keçi çocuk bu hidra koşmaya devam et diye bağırdı ama canavar hızla yaklaşıyordu sonun çocuk yavaşladı bana bir yeri gösteerek buraya diye bağırdı hızla oraya yöneldim bir tabelada melez kampı yazıyordu
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

mira allen Empty
MesajKonu: Geri: mira allen   mira allen Icon_minitimePaz Tem. 10, 2011 4:50 am

Rp puanı: 40.

/Admin.
http://olimpos.my-rpg.com

mira allen
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics