Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kayıp EROS...

3 posters
YazarMesaj
Afrodit.

Afrodit.

Kayıp EROS... Empty
MesajKonu: Kayıp EROS...   Kayıp EROS... Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 4:47 am

Melezler kaplıcalara gelmiş ama onlara vereceğim haritaya ihtiyaç duyuyorlardı.Kevi Cristi sekeleyen stevi annayı mia yı ve heci gördüm.Görünce şaşırdılar Anna bana sarıldı ve diğerlerinide öptüm.Haritayı Criste verdim.Ve onalra hızlı olmalarını söyledim.Stevin durumu kötüydü ama birşey yapamazdım.Onlara veda ettim ve gittim....

(Kev ve anna eğer 2 gün içinde yamazsanız ceza rp si vericem artık)
A. Anna Bianca Sentius
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
A. Anna Bianca Sentius

Kayıp EROS... Empty
MesajKonu: Geri: Kayıp EROS...   Kayıp EROS... Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 7:00 pm

Kaplıcalardaydık,buraya ilk gelişimdi labirentteki kadar şanslı değildim.Annemi orada görünce şaşırmıştım ama bu bana güç vermişti.Annem gittikten sonra Crist annemden aldığı haritayı açtı.

"Tamam şimdi dümdüz ilerliyoruz,dikkat edelim birbirimizden kopmayalım"dedi Crist.Hep birlikte kafa salladık ve ilerlemeye başladık.Korkmuyordum,korkmamaya çalışıyordum.Eros'u bulduğumuzda annemin nasıl sevineceğeni düşünüyordum ama bir yandan da bizi unutur diye endişeleniyordum.Ama kendimi toparlamalıydım.

İleri doğru giderken bir ses duydum.

"Bu bir canavar olabilir"dedi Kev ve öne çıktı.Bu "Kızlar geride durun biz erkekler savaşırız" demek oluyordu.

"Kev geri çekil,bu görev hepimizin görevi ama Eros'u bulmak ve annemi sevindirmek istiyorum,bu yüzden biri burada kalacaksa o benim,eğer bir canavar varsa onunla ilk ben savaşmalıyım.Sizden istediğim sadece bana yardım edin ama eğer ölürsem ve Eros'u bulamazsak anneme onu sevdiğimi ve üzgün olduğumu söyleyin"dedim.

Bunu neden yaptığımı bilmiyordum ama gerçektende biri ölecekse bu ilk ben olmalıydım arkadaşlarım annemi sevindirecek bir görevde yaralanmamalı,ölmemeliydi.

(Kev,beni engellemeye felan çalış böyle biraz ekşın yaşayalım Smile )
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

Kayıp EROS... Empty
MesajKonu: Geri: Kayıp EROS...   Kayıp EROS... Icon_minitimeC.tesi Ekim 09, 2010 10:55 pm

-Hayır asla olmaz.
-Bak kalmam gerek-
-Olmaz dedim!Eğer biri ölecekse bu ben olurum küçük kardeşlerimi feda etmem!

Bu kelimeleri zorla ama krarlı bir şekilde söyledim.Anna hala kabullenmemiş ve savaşmayak istiyordu.Ağzını açtı ama ben öne geöip arkamda bir ateş duvarı oluşturdum.
Arkamdan Anna'nın Crist'e bağırdığını duyuyurdum.

-İndir şu alevi Crist İndir!

Crist deniyordu.Ama benim ateşler ilgili gücüm daha iyiydi.Alevimi ben destekledikçe karşı gelemiyordu.Koşmaya başladım iyice uzaklaştıktan sonra alevime destek vermeyi bıraktım

Kayıp EROS...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kehanet (Kayıp Eros)
» Kayıp Melez!/2
» Kayıp canavar
» Kayıp Tanrıça!
» Kayıp Yaba