Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Zeus Çocuklarını Ziyaret

3 posters
YazarMesaj
Andrea Grace Harvey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Andrea Grace Harvey

Zeus Çocuklarını Ziyaret Empty
MesajKonu: Zeus Çocuklarını Ziyaret   Zeus Çocuklarını Ziyaret Icon_minitimePerş. Haz. 30, 2011 9:05 am

Kulübemden çıktığımda gözlerimi kamaştıran güneş tüm gücüyle parıldıyordu sanki.Saat öğle saatleriydi.Güneşin en tepede olduğu zamanda dışarı çıkmayı tercih ederek yanlış bir seçim yapmıştım sanırım.Belki de kulübemde oturup kitap okumaya devam etmeliydim.Ama artık kulübeden çıktığıma göre başıma güneş geçmeden yürümeyi sürdürsem iyi olacaktı.Her taraf oraya buraya koşturan melez kaynıyordu.Özellikle dersliklerin bulunduğu alan şu sıralar çok kalabalık olmalıydı.Kamp iyice çalışkan melezlerle dolmaya başlamıştı.Bu 'çalışkanlık' özelliğinin sadece Athena Kulübesi'ne ait olduğunu düşünürken kısa zaman içerisinde bu görüşüm yıkılmıştı.Kulübe liderleri artık daha hırslı, daha azimliydi.Herkesin gözü dönmüştü.Kulübesini büyük puanlamada ön sıraya taşıyabilmek için liderler kulübe melezlerini teşkilatlandırmaya başlamıştı.Athena Kulübesi birinciliğini korusa da rakipleri çoğalmıştı artık.Kulübelerin 'u' şeklinde dizildiği alanda volta atarken zihnimdeki bu düşüncelere dalmış gitmiştim.Kendimi toparlayarak nereye gideceğim konusunda karar kılmaya çalışırken aklıma Marcus'u ziyaret etmek gelmişti.Uzun zamandır onunla takılmıyordum.Hazır dersliklerden ve diğer bütün şeylerden zaman bulmuşken onunla takılmak eğlenceli olabilirdi.En baştaki görkemli Zeus Kulübesi'ne doğru ilerlemeye başlamıştım bile.

Kulübenin ahşap kapısını birkaç kez çalmıştım ki kapı hemen açılmıştı.Karşımda yüzündeki o sıcak tebessümü hiç eksik olmayan Adyali duruyordu.Samimi bir şekilde gülümseyerek ''Selam Ad, Marcus kulübede mi ?'' diye sordum.Başını iki yana sallayarak ''Hayır, yine dersliklere gitmiş olmalı.'' dedi.Dudağımı ısırarak ''Hımm, peki o zaman.'' dedim arkamı dönüp kulübeye geri gidecekken Adyali alaycı bir şekilde ''Bizi ziyaret etmek yok yani.Kulübe zaten çok sessiz, sadece Aldrick ve ben varız.'' dedi dudaklarını bükerek.Beni davet etmesi iyi olmuştu.Adyali iyi anlaştığım biriydi.Onunla vakit geçirmeye hayır diyemezdim.''Peki o zaman.'' diyerek Zeus Kulübesi'nden içeri adımımı attım.
Adyali Beckett
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Adyali Beckett

MesajKonu: Geri: Zeus Çocuklarını Ziyaret   Zeus Çocuklarını Ziyaret Icon_minitimePerş. Haz. 30, 2011 9:59 am

Koltuğun üzerine yayılmış kırbacımla oynuyordum. Her minik hortumla beraber salondaki bir şey ona kapılıyor ve sonunda parçalanıyordu. Yanımda oturan kardeşim Aldrick kırılan eşyalara bakıp yüzünü buruşturdu. "Marcus seni öldürecek." Omuz silktim. "Umurumda değil. O bizim babamız değil." Buna cevaben bulutsuz havada bir şimşek çaktı. Sesi kulübeyi inletti. "Sanki babam karşılaştırılmayı sevmiyor." diye mırıldandım. Aldrick omuz silkti. Bazen Zeus'u anlamak imkansız oluyordu. Hayır, bazen değil, her zaman. Aldrick'e düşüncemi söyleyecektim ki kapı çaldı. Aldrick'e başımla 'sen aç' işareti yaptım. Omuz silkti. Her işe onu göndermeme 'birazcık' alınmış olabilir. Birazcık mı? Derin bir nefes alıp ayağı kalktım. Aldrick kurtulmuş gibi rahatladı ve karşımdaki koltukta keyif çatmaya devam etti. Ayaklarımı sürüye sürüye kapıyı açtım. Ama kapının önündekini görünce karamsarlığım hemen dağıldı. Andrea gelmişti. "Selam Ad, Marcus kulübede mi?" Yüzüm birden düştü. İyi ki Andrea görmemişti. Marcus için mi gelmişti? Andrea'yı o kadar severdim, ama beni hiç ziyaret etmemişti. İtiraf edemesem de benim için geldiğini düşünmüştüm. ''Hayır, yine dersliklere gitmiş olmalı.'' dedim. Bu doğruydu. Kulübede değildi. Gerçi hep dışarı çıkardı ve bize nereye gittiğini hiçbir zaman söylemezdi. Doğrusu biz de sormazdık. Andrea sıkıntıyla "Hımm, peki o zaman." dedi ve arkasını döndü. Kaşlarımı çattım. ''Bizi ziyaret etmek yok yani.Kulübe zaten çok sessiz, sadece Aldrick ve ben varız.'' dedim en hüzünlü halimi takılarak. Gitmesini istemiyordum. ''Peki o zaman.'' Gülümsedim. Pek hevesli gözükmüyordu ama hemen kötümserliğe düşmeyecektim. O içeri girerken Aldrick'e gülümsedim. "Hey Ald, misafirimiz var." Aldrick telaşla etrafı toplamaya çalıştı. Gerçekten ahırdan farksızdı kulübemiz. Hızla eğilip yastıkları koltuğun üzerine atmaya başladım. Aldrick de yerdeki çöpleri topluyordu. Andrea kıkırdadı. "Gerek yok, gerek yok. Rahat olun lütfen." Açıkçası bunu söylemesine sevinmiştim çünkü hiç temizlik yapacak havamda değildim. Hemen koltuğa oturup yastıkları ayaklarımla tekrar yere attım. Hiçbir şey olmamış gibi tatlı tatlı gülümsedim.
Aldrick R. Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Aldrick R. Carter

MesajKonu: Geri: Zeus Çocuklarını Ziyaret   Zeus Çocuklarını Ziyaret Icon_minitimePtsi Tem. 11, 2011 6:51 am

Kulübede öylesine otururken Adyalı’nın kırbacıyla oynayışını izliyordu. Her vuruşunda başka bir eşyayı kırıyordu. Aldrick en sonunda dayanamamış ve “ Marcus seni öldürecek “ demişti. Adyalı umursamaz bir tavırla "Umurumda değil. O bizim babamız değil. Dedikten sonra şimşek çakmıştı. Normalde korkmaları gerekirdi, fakat babaları bir bakış yerine çoğu zaman şimşek çaktırmayı tercih ederdi. Şimşekten sonra Aldrick “ Karşılaştırmak iyi bir fikir değil sanırım.” Diye mırıldanmıştı.

Bir süre sonra kapı çalmıştı. Adyali kapıyı aç dercesine bir bakış atmış,sonrasında kapıya kendisi açmıştı. Aldrick biraz rahatlamıştı, çünkü kulübede kapıyı her zaman o açardı. Adyali kapiyi açtığı zaman tanımadığı bir ses "Selam Ad, Marcus kulübede mi?" demişti. Kulübeye bir misafir geldiği belliydi ve bu yüzden Aldrick ortalığı toplamaya başlamıştı. Tam o anda bir vazoya çarpmış, vazoyu tutmaya çalışırken vazonun havada durduğunu fark etmişti. İnanılmazdı ama bu gerçekleşmişti. Arkasını döndüğü zaman babası karşısındaydı. Aldrick şaşkındı ama aklında birkaç sözcüğün dolaştığını hissetti. Sözcüklerden sadece birkaçını anlıyordu. “ Dikkat, Tehlike, Yakında ! “Bir anda yere düşmüştü . Yerde kıvranıyordu ama ayağa kalkamıyordu. En sonunda gözleri kapanmıştı. Gözlerini açtığında bütün kardeşleri yanındaydı ve telaşlıydılar. Aldrick’in ağzından iki cümle çıkmıştı. “ Tehlike yaklaşıyor. İşimiz çok zor ! “

Zeus Çocuklarını Ziyaret
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Zeus'un Hırsızları. [73/1]
» Zeus aşkına!
» Zeus & Hestia
» Zeus'un Görevi
» Zeus'un Hırsızları [73/3]