Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İlk Günde Kaçış 3/3

YazarMesaj
Micheal Surrender
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Micheal Surrender

İlk Günde Kaçış 3/3 Empty
MesajKonu: İlk Günde Kaçış 3/3   İlk Günde Kaçış 3/3 Icon_minitimePerş. Haz. 30, 2011 2:22 am

Sokakta yürümeye başladım.Hava soğumuştu ve yağmur atıştırmaya başlıyordu.Yavaşça kafamı arkaya çevirdim.Annem hala kapıdaydı ve bana bakıyordu.Saat gecenin ikisiydi.Kampa sırılsıklam gitmemek için adımlarımı hızlandırdım.New York`un tenha köşelerine doğru.Umarım kampta yokluğumu fark etmemişlerdir.Soldaki ara sokağa girdim.Burası yeteri kadar tenha bir bölgeydi.Yangın merdivenine uzanmak için elimi kaldırdım ve zıpladım fakat ulaşamadım.3 veya 4 defa daha denedim ama olmadı.Sol taraftaki çöp kutusunu merdivenin altına çektim ve üstüne çıktım.Çok az bir boşluk kalmıştı 5 cm daha uzun olsam değerdim.Zıpladım ve merdivene tutundum ve kendimi yukarı çekmeye çalıştım ama düştüm ve kendimi çöp kutusunun içinde buldum.Sanırım barfix çalışmam lazım.Çöp kutusundan çıktım.Artık hem ıslakdım hemde kokuyordum.Kafamı yere sert vurmuşum acıyordu.Çöp kutusunu kaldırdım ve içinde bir tahta vardı.İçindeki tahtayı kovanın ağzına yerleştirdim bu bana boy avantajı sağlardı.Çöp kutusunun üstüne çıktım ve elimi kaldırdım.Şimdi yetişebiliyordum.Biraz yükseğe zıplasam tamadır.Ayağımı bastımmı gerisi kolay.Merdivene baktım ve tüm gücümle zıpladım 2. basamağa kadar zıpladım ve elimi üçüncü basamağa attım.Ardından ayağımıda merdivene attım ve merdiveni çıkmaya başladım.Sonunda yukarı çıktım ama soluk soluğaydım.Kalan son nefesimle ıslık çaldım ve Caine yukardan binanın tepesine indi.Zar zor üstüne bindim ve havalandık.Yağmur iyice bastırmıştı ama kampa gelmiştik aşşağı indik.Pegasusumu ahıra götürdüm ve bende kulübeme doğru yürümeye başladım.

İlk Günde Kaçış 3/3
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İlk Günde Kaçış 3/1
»  Kaçış
» Eve Kaçış.
» Basit bir günde nedir ?
» Kaçış......