Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Leo ile Julia Okçuluk Alanında

2 posters
YazarMesaj
Julia Fackrell
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Julia Fackrell

Leo ile Julia Okçuluk Alanında Empty
MesajKonu: Leo ile Julia Okçuluk Alanında   Leo ile Julia Okçuluk Alanında Icon_minitimePerş. Haz. 23, 2011 7:30 pm

Uzun bir süreden beri kampta olmama ramen hiç okçuluk alanına gitmemiştim.Bir gün Leo okunu yayını almış bir şekilde kulübeden çıkarken gördüm ve kapıya koşarak "Hey Leo nereye gidiyorsun?" dedim Leo da "Okuçuluk Alanına gidiyorum gelmek istermisin?" diye sordu bu hiç de kötü bir fikir değildi sanırım ne kadar iyi veya nekadar kötü olduğumu görmemin zamanı gelmişti. "Tamam bekle de okumla yayımı çıkarayım" dedim ve bileğimde ki bileziğin kılips yerne geçen minyatür yayı çıkardım ve yay birden gerçek boyutlarda bir yaya dönüştü ardından gei kalan kısmı olzuma koydum ve bileklik içinde oklarım olan kılıfa dönüştü ve koluma bir çanta misali durdu. Ardından merdivenlerden attladım ve Leo'nun yanına düştüm. "Vay iyi yaymış" dedi ve birlikte okçuluk alanına doğru yürümeye başladık...
Leo Zack Lamartine
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Leo Zack Lamartine

MesajKonu: Geri: Leo ile Julia Okçuluk Alanında   Leo ile Julia Okçuluk Alanında Icon_minitimePtsi Haz. 27, 2011 3:40 am

Okçuluk alanına gidiyordum ki July'nin sesini duydum. "Hey Leo nereye gidiyorsun?" Elimde ki yay ve oklarla birlikte nereye gidebilirdim tuvalete mi? Hem bu gün derste yoktu. Ama Jugi Bugi ile uğraşmak istemedim. Gerçek cevabı verdim. "Okuçuluk Alanına gidiyorum gelmek istermisin?" Önce baktı sonra anladı ve "Tamam bekle de okumla yayımı çıkarayım" dedi. Önce bilekliğinden yayını daha sonra oklarını çıkardı. Ardından yanıma atladı "Vay iyi yaymış" dedikten sonra okçuluk alanına gittim. "İkimiz aynı grupta başkalarına karşı mı yoksa birbirimizle mi yarışalım?" Kararsız görünüyordu. Ona kendine güvenmesini söyledim. Bana cevabı verdi.
Julia Fackrell
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Julia Fackrell

MesajKonu: Geri: Leo ile Julia Okçuluk Alanında   Leo ile Julia Okçuluk Alanında Icon_minitimeSalı Haz. 28, 2011 1:26 am

Okçuluk Alanına vardığımızda durduk ve Leo bana bakarak "İkimiz aynı grupta başkalarına karşı mı yoksa birbirimizle mi yarışalım?" dedi. Biraz kararsız kalmıştım ve sanırım bunu Leo da fark ettmişti ki bana kendime güvenmemi söyledi. Bende düşünüp taşındım ve cevabımı verdim "Birbirimize karşı yarışmaya ne desin?" dedim. Okçulukta bende pek iyi değildim daha önce bir kaç kez ok kullanmıştım ama hiç bir şekilde usta olduğumu söyleyemezdim. Leo'yu daha önce hiç ok kullanırken görmemiştim ve Leo oku ve yayı ile o kadar kendinden emin görünüyordu ki onun bu işte usta yada en azından iyi olduğunu düşündüm. Leo "Tamam öyle olsun" dedi ve ikimizde yana yana birer hedefin önüne geçtik ve başladık...
Leo Zack Lamartine
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Leo Zack Lamartine

MesajKonu: Geri: Leo ile Julia Okçuluk Alanında   Leo ile Julia Okçuluk Alanında Icon_minitimeSalı Haz. 28, 2011 2:08 am

Zor yolu seçti. İlk hakkı ona verdim. Atışı başarılı değildi. "Hayır. Böyle yaparsan vurabileceğin tek şey hava olur. Aslında işi kolaylaştırmanın bir yolu var." "Ne?" "Önce gücünü kullanmayacağına söz ver." "Peki tamam." "Şimdi hedef al Jugi Bugi." Bana sinirli bir bakış attı. "Tamam sende zor yoldan git." "Off. Tamam." Yeniden denedi. bu sefer atışı daha iyiydi. Ona gülümsedim. "Pekala Jugi Bugi. Ustandan bir şeyler kap." Rengi kırmızıya döndü. Çok sinirliydi. Bu iyiydi çünkü sinirlenince daha iyi atışlar yapabilirdi. Atış yaptım.Tam 12'den. Eh eğitim boşuna değildi. 1. düzeyden mezundum. "Pekala Jugi Bugi şimdi seni sinirlendiren şeyleri düşün. Ayrıca kafanı boşalt. Sen Aplollon çocuğusun. Okların Tanrısı'nın çocuğu. İç güdülerine güven. Şimdi yeniden dene." Denedi. Ama yine yeterince iyi değildi. "Kafanı boşaltmıyorsun! Düşüncelerini boşver onlar sadece seni kandırır. İyi ok atacağını da düşünme çünkü diğer taraftan ya kötü atarsam düşüncesi başlar. Sadece düşünme. Yapman gereken tek şey bir hayvan gibi -üstüne alınma bu sadece örnek- içgüdülerine ve hislerine güvenmen ve onları dinlemen. Anladın mı Jugi Bugi?" Başını evet anlamında salladı. Ardından yeniden denedi. Tam 12'den. "Çak bir beşlik Jugi Bugi." Dediğimi yaptı. "Eee şimdi ne yapacağız?" "Öncelikle işi kaptığına göre yarışa başlayacağız. 4 kez 12'den vuran bir puan alır. 5 puan alan yarışı kazanır. Ama biraz zorlaştırmak gerek. Her puan alan kişi 25 adım geriye gider. Tamam mı Jugi Bugi?" Önce bir tane yapıştırmak için elini kaldırdı ama kendi kendine bir şeyler söyledi. Ardından yarışa başladık. İlk atış onundu 12'den vurdu. Ben de 12'den vurdum...
Julia Fackrell
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Julia Fackrell

MesajKonu: Geri: Leo ile Julia Okçuluk Alanında   Leo ile Julia Okçuluk Alanında Icon_minitimeSalı Haz. 28, 2011 3:21 am

Bir atış yapmayı denedim ama beceremedim. Bu nedenle Leo yanma geldi ve "Hayır. Böyle yaparsan vurabileceğin tek şey hava olur. Aslında işi kolaylaştırmanın bir yolu var." dedi bende "Ne?" diye sordum "Önce gücünü kullanmayacağına söz ver." dedi bende "Peki tamam." dedim ve Leo'yu izlemeye başladım "Pekala Jugi Bugi. Ustandan bir şeyler kap" bana Jugi Bugi demişti çok sinrlenmiştim onu öldürecektim. "Pekala Jugi Bugi şimdi seni sinirlendiren şeyleri düşün. Ayrıca kafanı boşalt. Sen Aplollon çocuğusun. Okların Tanrısı'nın çocuğu. İç güdülerine güven. Şimdi yeniden dene." hala çok sinirliydim ama "sen Okların Tanrısı'nın çocuğusun" Lafı beni biraz da olsa sakileştirmişti bir deneme yaptım ama başarılı olamadım -yine- Sonra Leo yeniden uygulamalı bir şkeilde anlatmaya başladı "Kafanı boşaltmıyorsun! Düşüncelerini boşver onlar sadece seni kandırır. İyi ok atacağını da düşünme çünkü diğer taraftan ya kötü atarsam düşüncesi başlar. Sadece düşünme. Yapman gereken tek şey bir hayvan gibi -üstüne alınma bu sadece örnek- içgüdülerine ve hislerine güvenmen ve onları dinlemen. Anladın mı Jugi Bugi?" Bana hala "Jugi Bugi" demekle ısrar ediyordu ama artık bunu kafama takmıyorum. Kafamı boşaltım konsantre oldum ve bir atış yaptım. Evet tam 12'den "Çak bir beşlik Jugi Bugi." dedi ve bir beşlik çaktım aslında bir yumruk atmak istiyordum ama kendimi tutum. Sonra Leo'ya bakarak "Eee şimdi ne yapacağız?" dedim "Öncelikle işi kaptığına göre yarışa başlayacağız. 4 kez 12'den vuran bir puan alır. 5 puan alan yarışı kazanır. Ama biraz zorlaştırmak gerek. Her puan alan kişi 25 adım geriye gider. Tamam mı Jugi Bugi?" dedi bayağı zor görünüyordu tam bir tane yapıştıracaktım ki durdum daha iyi bir planım vardı sinirlerimi kontrol ettim ve yarışı kabul ettim. İlk atış benimdi 12'den vurdum Leo da aynı şekilde... Bir süre sonra 5-3 kaybetmiştim ama sakndim gidip hala kulanıla bilir tüm okları topladım. O sırada Leo bağırıyor ve hava atıyordu "Evet ben kazandım. Zaten benim karşımda hiç şansın yoktu..." Leo susunca yayıma bir ok geçirdim ve Leo'ya bakarak "Bir oyuna daha ne derdersin?" Okun ucunu yaktım "Oyunun kuralarını zaten biliyorsun..." Yayımı gerdim ve Leo'ya doğrultum biran yüzü bembeyaz olmuştu. "Bana Agi Megi haricinde Jugi Bugi diyenin poposuna alevi yapıştırırm..." dedim ve Leo nun tam ayağının yanına oku fırlattım ve ben bir sonrakini hazırlarken Leo kaçmaya başladı....
Rp bitmiştir!
(Tabi Leo poposuna saplanan okları nasıl çıkardığını anlatmak istemiyorsa Laughing )

Leo ile Julia Okçuluk Alanında
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Okçuluk Alanında
» Okçuluk Alanında Yangın
» Okçuluk Alanında Rezil Olmak
» Okçuluk...
» Okçuluk