Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Poseidon bana rica ediyor :)

YazarMesaj
Peter Karl Bouveir
Hephaistos'un Çocuğu/Kulübe Lideri
Hephaistos'un Çocuğu/Kulübe Lideri
Peter Karl Bouveir

Poseidon bana rica ediyor :) Empty
MesajKonu: Poseidon bana rica ediyor :)   Poseidon bana rica ediyor :) Icon_minitimeSalı Haz. 21, 2011 3:16 am

Bu gece kulübedeki kardeşlerimle oldukça eğlenmiştik ve de odalarımıza gitmek için hazırlandık ve uyumak için odamıza gittik. Saate baktığımda saat 02.26'ydı. Şaşırdım ve yarın eğitimler için erken uyanacağımızı düşünerek hemen yatağıma gittim ve yattım.
Rahat rahat uyurken birden bire bir ses bana "Seni yanıma getiriyorum melez" dedi ve kendimi bir anda okyanusun içinde buldum. Rüya olup olmadığını anlamak için kendimi cimcikledim. Canım acımıştı yani rüyada değildim.Hey hey ama bu işte bir terslik vardı çünkü nefes alabiliyordum suyun altında. Etrafıma baktığımda bir saray ve yüzlerce irili ufaklı ev gördüm. Poseidon'un krallığında olduğumu anladım. Rüyamdaki ses Poseidon'du. Beni buraya o getirmişti. Ben de o zaman saraya girmeliydim. Saraya doğru koştum(Daha doğrusu yüzerek koştum gibi acayip bir şey oldu). Sarayın kapılarının önüne geldiğimde kapılar kendi kendine içe doğru açıldı. İçeriye girdiğimde önümde harikulade bir yer vardı. Ben etrafıma bakmaya dalmışken bir deniz nemf'i yanıma gelip "Poseidon seni bekliyor." dedi ve kolumdan tutuğu gibi yukarıya doğru yüzmeye başladı. Bir kapının önüne geldik ve nemf kapıyı tıkladı. Kapı kendiliğinden açıldı ve içeriye girdik. İçeride iki taht ve tahtlara oturmuş bir tanrı ve tanrıça vardı. Nemf dışarıya çıktı ve kapılar kapandı. Poseidon'u önceden de görmüştüm ama kendi ortamında olduğu için gücünü daha çok hissettim. Poseidon bana ters ters bakıyordu. Ona "Saygıdeğer Poseidon, beni gece gece neden uykumdan kaldırdınız?" diye sordum. Poseidon bana pis pis bakıp "Hephaistos oğlu, bana yardım etmeni istiyorum. Hiçbir kiklobum demir ocağındaki büyük makinenin sorununu çözemedi. Senin bunu yapmanı istiyorum." dedi. Sırıtarak "Lütfen der misiniz Tanrı Poseidon?" dedim. Poseidon çok sinirlenmişe benziyordu ama benle inatlaşamayacağını anlamıştı ki "Lütfen Hephaistos çocuğu." dedi. Ona "Tabi ki hadi gidelim" dedim. İki tane kiklop beni demir ocağına götürdü. Makinenin arkasına geçtim ve motor bölümüne baktım. Hiç bir sorun yoktu. Bir süre daha araştırdıktan sonra makinenin motor kısmına baktım ve gülmeye başladım. Sorun sadece bir vidanın gevşemesiydi. Kikloplar makine çalıştığında sevindiler ve benim yanımdan uazaklaştılar. Birden kendimi yatağımda buldum ve Poseidonun sesini duydum." Teşekkürler Peter."

Poseidon bana rica ediyor :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Babam bana bir görev teklif ediyor.
» Tanrı Poseidon Pegasusumu seçmeme yardım ediyor.
» Poseidon'a Mesaj (Poseidon'un Krallığı [4]
» Basit bir rica
» Hephaistos çocuğuna 'rica'