Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Alex ile Ben ''takılıyoruz''

YazarMesaj
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

Alex ile Ben ''takılıyoruz'' Empty
MesajKonu: Alex ile Ben ''takılıyoruz''   Alex ile Ben ''takılıyoruz'' Icon_minitimeCuma Haz. 17, 2011 8:25 pm

New York'da çoğu zaman bir işim olurdu ve çoğu zaman oraya gitmem gerekirdi. Kamptan izin almam kolaydı. Kheiron işlerimin önemli olduğunu biliyordu ve bunun yüzünden kamptan yürüyüp gitsem de bana birşey demiyorlardı. New York'a dönelim... Arabamla sakin ve sessiz bir yolculuk yapıyordum. Tabi bir Lamborghini'nin ne kadar sessiz olduğunu düşünüyorsanız. Düz yolda ilerlerken ileride bir kavşak olduğunu gördüm ve oraya geldiğimde ani bir dönüş yaptım. İşte o an yolculuğumun daha renklendiği andı. Arabanın bagajında birşey ses çıkarmıştı ve yemin edebilirim. Sessiz bir çığlık duymuştum. Arabayı yavaşça yana çektim ve elime koltuktaki silahı aldım. Şarjörünü kontrol ettim ve arabadan çıkıp yavaşça bagaja doğru ilerledim. Yavaşça bagajın açma yerine dokundum ve aniden geri çekilip silahımı doğrulttum. Bagaj yavaşça açıldı ve gördüğüm karşısında askılsın kriz geçirecektim...

-Ateş etme !

Silahımı hemen arkaa sakladım ve kafamı sallayıp gözlerimi ovdum. Bu gerçek olamazdı...

-Alex ?!? Bagajımda ne yapıyorsun ?

Alex bagajın içinde bir o yana bir bu yana dönüyor çıkmaya çalışıyordu. İçinde bulunduğum olayın şokunda olabilirdim ama yinede bu küçük kardeşlerimi sevdiğimi göstermez. Biraz sahipleniciyimdir de. Yanına ona yardım ettim ve çıkmasını sağladım...

-Ayaklarını geri çek ve sonra dışarı çıkar...

Homurtu çıkarması bile ona çok yakışıyordu. Dedim ya küçük kardeşlerimi severim. Ayaklarını tutup geri çektim ve sonra dışarı çıkardım. En sonunda ayağa kalkmayı başardığında birkaç saniye ona baktım ve kollarımı göğsümde kavuşturdum. Ayağımı yere vurup onu bekledim. Giysisini düzelttikten sonra bana baktı ve açıklamay çalıştı...

-Kev ben kamptan çıktığıı görünc-

Elimi ağzına götürdüm ve susmasını sağladım. Gülümseyip beni arabayı işaret ettim...

-Hadi bin New York'a gidiyoruz...

Bana sanki şok olmuş gibi baktı. Beni takip etti ve arabının önüne yanıma oturdu (Tabi o oturmadan silahları arka koltuğun oraya saklayabildim...) Kapıyı açtı ve yanıma oturdu. Motoru çalıştırdım ve arabayı sürmeye başladım. Birkaç metre gitmiştik ki bana döndü...

Alex ile Ben ''takılıyoruz''
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Alex ile rpler *-*
» Alex de arar ki!
» Alex'in İlk Günü
» Alex'le birgün.. :D
» Alex'e Ziyaret