Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Alex'le birgün.. :D

2 posters
YazarMesaj
Ange Morgan Lamartine
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Denetleyicisi
Ange Morgan Lamartine

Alex'le birgün.. :D Empty
MesajKonu: Alex'le birgün.. :D   Alex'le birgün.. :D Icon_minitimePerş. Haz. 16, 2011 12:17 am

yatağımdan kuş yuvasına dönmüş saçlarla kalktım. Kendimi üstüden 20 ton yükünde olan bir kamyonun üstümen geçmiş gibi hissediyordum. Bir rüya görmüştüm rüya halinde hissettiğim duygu hala bedenimdeydi. korku ve talaş doluydum sanki. Ama ne gördüğümse tam bir muammaydı. Kendi kendime mırıldanarak yataktan kalktım. Kurak bir çölden çıkmışım gibi boğazım yanıyordu. Düşünmeden odamdan çıkıp mutfağa gittim. içi su dolu damacanın altına bütük bir bardak dayayarak pompasına bastırdım. Damacananın içinden sular bardağa akmaya başladı. elimi çekip bardağın tamamen dolmasını bekledim. Dolduğunda bardağı damacananın altından çekip susuzluktan kurumuş dudaklarıma dayadım. Suyu kana kana içip bardaktaki suyu bitirdiğim de elimin tersiyle dudaklarımın kenarından akan suyu sildim. Bardağı mutfağı kaplayan büyük masanın üstüne koyup ayaklarımı sürüyerek odama geri döndüm. kulübede kimse yok gibiydi. Büyük ihtimalle herkes antremanlara gitmiş ve beni uyandırmak kimsenin aklıma gelmemişti. Aklıma değişik değişik fikirler gelirken sadece gözlerimi kapatıp uyumak istiyordum. Uyurken büyük ihtimalle tekmeleyip üstümden attığım yorganı yerden kaldırıp tekrar üstüme örtmek üzere yatağa attım. Kafamı yastığa dayadığım anda Kherion'un neden uyuduğum hakkında bana bir çok şey söyleyeceğini tahmin ediyordum ama sadece uyumak istiyordum. Gözlerimi kapattığım anda kulübenin ziliyle yatağımdan yuvarladım. Bir süre ne olduğunu anlamak için etrafıma bakındım. Kapının zili tekrar ısrarlı bir şekilde çalınca yerden doğrulup koşar adımlarla kapıya ilerleyip açtım. Karşımda Afrodit kulübesinden eski ve iyi arkadaşım duruyordu.

"Alex! Bu ne güzel sürpriz!"
http://yadigarlarrpg.yetkin-forum.com/forum.htm
Alexandra Bethany Daniels
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Alexandra Bethany Daniels

MesajKonu: Geri: Alex'le birgün.. :D   Alex'le birgün.. :D Icon_minitimePerş. Haz. 16, 2011 3:07 am

Sabah sabah aklıma bir fikir gelmişti. Cinslik bu ya aklıma koyduğumu yapmak için hemen hazırlandım. Apollon Kulübesi'ne gidecektim. Karşıma bir tek Ange'nin çıkmasını istiyordum. Uzun zamandır görmediğim, bir macera ile tanıştığım kızı görmek için yanıp tutuşuyordum adeta. Görüşmediğimiz günlerdeki eksikliği doldurmak amaçlı gidiyordum. Kulübenin önüne gelince bir etrafıma baktım ve sonra zile bastım. Israrlı bir şekilde.

Bir kaç dakika sonra kapı açıldı. "Alex! Bu ne güzel sürpriz!" diyen Ange çıkmıştı karşıma. Bir an duygu patlaması yaşadım. Ne kadar da süre geçmişti son görüşmemizin. Gülümsedim ve "Seni görmek muhteşem." deyip sarıldım. "Çok değişmişsin!" dedim içeri girerken. Gerçekten çok değişmişti. Ne yapacağımı şaşırmışcasına girişte duruyordum. "Eee anlatsana! Nasılsın?" dedi Ange. "İyiydim ama seni görünce muhteşem filan oldum." dedim ve ekledim. "Sen nasılsın?" dedim. Bana anlatacaklarını çok merak ediyordum. Sonuçta uzun zamandır görüşmüyorduk..
Ange Morgan Lamartine
Ange Morgan Lamartine

MesajKonu: Geri: Alex'le birgün.. :D   Alex'le birgün.. :D Icon_minitimePerş. Haz. 23, 2011 5:20 am

Alex suratıma bakmakan saçımın halini farketmemişti. Onunla konuşurken bileğimde ki lastik tokayla saçımı at kuyruğu yapıverdim. umarım güzel olmuştur diye geçirdim içimden. Alex'in bu konudaki kuralını bilmiyordum ama Lara o kadar çok yanımdaydı ki bu durumda kesin çığlık atar ve saçımı ya kendisi yada ben yapana kadar başımda tepinirdi. Başımı sallayıp Alex'e döndüm. yine harika görünüyordu. Eskiden de öyleydi bu kız. "özledim seni. " dedim gülerek onu sarılırken. aklımdan onu odama götürmek geçiyordu ama birden yatağımdan düşen yorganı ve etrafa saçılmış oklar ve dergileri düşününce vazgeçip onu salona götürdüm. Yakın bir zamanda odayı toplasam fena olmazdı.
Sarı - genelde kulübenin çoğu yeri sarıydı- koltuğa götürüp onu oturttum ve bende yanına oturdum. Alex'in arasıra denetlemelerde gelmesi dışında onunla en son tırmanma duvarında görüşmüştük. Tam söze başlayıp Alex'e birşeyler anlatacaktım ki mutfaktan yere düşen cam sesi geldi. Ardından onunla birlikte inen kırılma sesi. Şaşkın bir ifadeyle gözlerimi mutfağa giden kapıdan alıp Alex2e diktim. Oda bir bana birde muftak kapsınıa bakıyordu. "eh,sanırım baksak iyi olacak. " diye mırıldandım.
http://yadigarlarrpg.yetkin-forum.com/forum.htm

Alex'le birgün.. :D
1 sayfadaki 1 sayfası