Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Labirent'e Gitmeden Önce

3 posters
YazarMesaj
Seth Mason Black
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Seth Mason Black

Labirent'e Gitmeden Önce Empty
MesajKonu: Labirent'e Gitmeden Önce   Labirent'e Gitmeden Önce Icon_minitimeÇarş. Haz. 15, 2011 9:02 am

Geçen sefer olmamıştı. Ama bu sefer olacaktı. Kesinlikle o Labirent'e gidecektim! Artık beni ne Kiklop, ne furia, nede başka birşey durdurabilirdi! Ormanın girişinde biraz tedirgince bekledim. En son buraya geldiğimde, Alex'le tanışmıştım ve bir Nemea Aslanının saldırısına uğramıştık. Başımı iki yana sallayıp "Korkaklık yok!"diye mırıldanarak yürümeye başladım. Artık yorulmaya başlamıştım ama başıma birşey gelmeden yıkık dökük Zeus Yumruğuna ulaşmıştım. Girişten garip garip sesler geliyordu.

"Hey, naber!?" Bağırarak arkamı döndüm. Nerdeyse girişe düşüyordum ki Hanna ve Christina beni tutmuştu. Elimi, hızlı hızlı inip kalkan göğsüme koydum. Yutkunarak "Lotus Çiçeği adına! Siz kafayımı yediniz! Az daha korkudan ölüyordum!"diye bağırdım. Oliv kıkırdayıp "Düşmenden mi bahsediyorsun, yoksa korkudan kız gibi çığlık atmandan mı?"dedi. Bu kızla dost olma meselesini bir daha gözden geçirmeliydim. O ve Tina gülerken "Tamam! Cesaretiniz varsa benimle birlikte Labirent'e gelirsiniz."dedim. Tabi cesaretleri varsa... Hanna ve Tina daha güçlü bir kahkaha atıp "Biz senden önce davrandık zeki çocuk. Zaten Labirent'e geliyorduk."dedi Tina. Sesimi incelterek onu taklit edip "Siz ikiniz? Hadi ama..."diye dalga geçtim. O ikisi bir arada Labirent'e inecekmiş. Bu Kronos'u bale elbiseleriyle hayal etmemden daha komik. Tamam, değil! Ama Kronos'u pembe bir balerin elbisesiyle düşünemiyorum. Oliv düşüncelerimden sıyrılmama neden oldu, sırıtıp "Evet. Biz ikimiz. Zeus Yumruğunda buluşup Labirent'e inecektik. Sen gelmeden önce."dedi. Tek kaşımı kaldırıp "Ben gelince ne oluyormuş?"dedim. Görende beni oyun bozanım sanır! Tina araya girip "Bütün eğlenceyi mahvediyorsun. Gerçi az önceki çığlığından sonra senle gitmekte eğlenceli olabilir."diyip Oliv'e döndü. İkisi birbirlerine 'şeytanla anlaşma' yapıyor gibi bakıyordu. Kafamı iki yana sallayıp "Yo, yo, yo sizinle asla Labirent'e inmem!"dedim. Ama onlar pis pis sırıtmakla yetindi.
Hanna Olıvıa Temple
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Hera'nın (manevi) Çocuğu

MesajKonu: Geri: Labirent'e Gitmeden Önce   Labirent'e Gitmeden Önce Icon_minitimeÇarş. Haz. 15, 2011 9:26 am

Tin'le labirente inecektik.Bu sefer kararımızı vermiştik.Korkmuyordum.Kardeşlerimle önceki girişimizde bir hafta yolumuzu bulamamıştık.Sonunda zeki çocuk Dave imdadımıza yetişmişti de o büyülü haritası sayesinde kurtulmuştuk.Yanımda Tin varken hiç bir şeyden korkmazdım ben.Her şeye atlardık çünkü.Deliydik.Çılgındık.Labirente kadar, içeride karşımıza neler çıkabileceği,nerelere gitmemiz gerektiği hakkında tartıştık.Tam o sırada Tin beni dürtükledi.Zeus yumruğunda bizden başka birisi daha vardı anlaşılan.Görür görmez tanımıştım onu.Eski bir rock yıldızını andıran saçları,parlak deri ceketi ve parlak deri pantolonuyla,bu Seth'den başkası olamazdı.Kapağı açmış içeriye bakıyordu."Hey, naber!?" dedim.Seth öyle bir bağırdı ki biz bile şaşırdık.Korkunca çok ama çok farklı bir Seth oluyordu.Tin'le kıkırdaştık."Lotus Çiçeği adına! Siz kafayımı yediniz! Az daha korkudan ölüyordum!" dedi.Seth'i gıcık etmeye bayılıyordum.Gözlerimi kısarak "Düşmenden mi bahsediyorsun, yoksa korkudan kız gibi çığlık atmandan mı?" dedim.Bir yandan da gülüyordum.Seth suratını astı.Pek hoşuna gitmemişti bu anlaşılan."Tamam! Cesaretiniz varsa benimle birlikte Labirent'e gelirsiniz." dedi.Yüzünde alaycı bir ifade vardı.Tin o meşhur kahkasını atarak "Biz senden önce davrandık zeki çocuk. Zaten Labirent'e geliyorduk." dedi.Seth sesini incelterek "Siz ikiniz? Hadi ama..." dedi.Bu çocuk beni öldürüyordu. "Evet. Biz ikimiz. Zeus Yumruğunda buluşup Labirent'e inecektik. Sen gelmeden önce."dedim göz kırparak. "Ben gelince ne oluyormuş?" dedi Seth gözlerini kısarak."Bütün eğlenceyi mahvediyorsun. Gerçi az önceki çığlığından sonra senle gitmekte eğlenceli olabilir." dedi göz ucuyla bana bakarak.Başımızı salladık.Labirente Seth'le gidebilirdik.Yanımızda bir erkeğin olması işe yarayabilirdi ayrıca."Yo, yo, yo sizinle asla Labirent'e inmem!" dedi ellerini kaldırarak.Ben gülümseyerek yanına gittim."Hadi ama Seth.Çok eğlenceli olacak güven bana."dedim ve daha ağzını açamadan onu aşağıya ittim.
C. Scarlett Stanislaus
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
C. Scarlett Stanislaus

MesajKonu: Geri: Labirent'e Gitmeden Önce   Labirent'e Gitmeden Önce Icon_minitimeÇarş. Haz. 15, 2011 9:57 am

Artık geri dönüşü yoktu,daha fazla korkaklık da yoktu.Labirente öyle ya da böyle gidecektik.Gerçi gidiyorduk zaten.Hanna ile gidiyordum yani.Gerçekten de muhteşem olacaktı.Kimse biz bir arada iken bizi korkutamazdı.Aksine onlar bizden korkardı.Yani çoğu kişi.Ben bunları düşünürken ileride parlak ceketli,parlak montlu bir çocuk gördüm.Gerçi bu çocuğun kim olduğunu tahmin etmeye gerek bile yoktu ya.Parlak ceket giyen tek bir kişi vardı o da Seth.Zeus'un yumruğundaydı.O da labirente inecekti sanırım.Fakat o sırada aklıma bir fikir geldi ve hemen Han'ı dürtüp Seth'i işaret ettim.Sonra da sinsice gülümsedik ve yavaşça ona yaklaştık.Seth hala girişten içeri bakıyordu.O sırada Han "Hey, naber!?" diye ona seslendi.Seth öyle bir bağırdı ki ikimizin de ağzı açık kaldı.Resmen kız gibi çığlık atmıştı!Hemen Hanna ile gülmeye başladık.Seth anca neler olduğunu farkına varıyordu."Lotus Çiçeği adına! Siz kafayımı yediniz! Az daha korkudan ölüyordum!" dedi.Zaten o ölmüştü.Yani labirentten geri döndüğümüzde herkese onun kız gibi çığlık attığını söyleyecektim.Yani Seth iyi bir yakın arkadaşımdı fakat Hanna da ben de onu gıcık etmeye bayılıyorduk.Bir çok ortak noktamızdan biri de buydu.Hanna dalga geçerek "Düşmenden mi bahsediyorsun, yoksa korkudan kız gibi çığlık atmandan mı?" dedi.Tekrar güldük.Seth yüzünü buruşturdu.Anlaşılan bu seferkine morali epey bozulmuştu,normalde bu kadar kolay suratı asılmazdı.Seth ne olduğunu daha bilmeden meydan okur gibi "Tamam! Cesaretiniz varsa benimle birlikte Labirent'e gelirsiniz." dedi.Her zamanki şu ünlü kahkahamı attım."Biz senden önce davrandık zeki çocuk. Zaten Labirent'e geliyorduk." dedim ardından da.Seth benim taklitimi yapmaya çalışarak "Siz ikiniz? Hadi ama..." dedi.Ama o çığlığın şoku hala arada bir gidip geliyor da olabilirdi."Evet. Biz ikimiz. Zeus Yumruğunda buluşup Labirent'e inecektik. Sen gelmeden önce." dedi Han göz kırparak.Seth hemen atladı "Ben gelince ne oluyormuş?".Bunu gözünü kısarak söylemişti.Ahah o parlak ceketine çok uymuştu bu kısış.Olsun yine de bir şey dememek için kendimi tuttum.Yani iki saniye kadar "Bütün eğlenceyi mahvediyorsun. Gerçi az önceki çığlığından sonra senle gitmekte eğlenceli olabilir." dedim.Bu söylediğimde ciddiydim.Yani en azından bizle gelmesi konusunda.Gerçekten de eğlenceli olabilirdi.Arkadaştık üçümüz de sonucunda.Üstelik bir erkek bir çok konuda işimize yarayabilirdi.Hanna'ya baktım.Başımızı salladık."Yo, yo, yo sizinle asla Labirent'e inmem!" dedi Seth ellerini havaya kaldırarak.Han gülümsedi,ben de o sırada aklını okudum.Onu aşağı itecekti."Hadi ama Seth.Çok eğlenceli olacak güven bana." dedi ve sonra da onu aşağı itti.Ardından biz de aşağı atladık.

Labirent'e Gitmeden Önce
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Labirente Geçiş. ~ 57-1.
»  Labirente Geçiş. ~ 57-2.
» Labirente Ziyaret 57-1
» Labirente benimle birlikte gitmek isteyen...
» Çalınan Altın Post (Labirente giriş)