Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Labirente Geçiş. ~ 57-2.

3 posters
YazarMesaj
Myra
Küçük Tanrıça
Küçük Tanrıça
Myra

Labirente Geçiş. ~ 57-2. Empty
MesajKonu: Labirente Geçiş. ~ 57-2.    Labirente Geçiş. ~ 57-2. Icon_minitimePaz Nis. 24, 2011 6:24 am

Labirent, beklediğimden korkunç değildi. Ben daha çok mistik, fantastik ve gizemli bir dünya umarken burası sadece karanlık ve sessizdi, aradaki fısıldaşmalarımız sayılmazsa. Ayrıca çok da korkmuyordum, yanımda iki tane birbirinden güçlü melez vardı. Gece Tanrıçası Nyks'in oğlu Era ve Bilgelik Tanrıçası Athena'nın kızı Sere yanımda olduğu müddetçe ben kendimi güvende hissediyordum. Sonuçta ikisi de benden kıdemlilerdi ve hepimizin yanında kılıç vardı, herkes kendini savunabilecek konumdaydı. İlerledikçe hikayelerin hiç anlatıldığı gibi olmadığı kanısına vardırıyordu labirent, soğukluğu ve ıssızlığı dışındakiler yalanmış demek ki. Veya benim gibi çömez bir melezi kandırmak için uydurulmuş palavralardı sadece. Gülümsedim ve önden ilerleyen Sere ve Era'nın ortalarına geçerek onlarla beraber yürümeye devam ettim. Bir süre sonra konuşmaya başladım. "Burası o kadar da ürkünç değil, ha?" diye sordum kıkırdayarak. Ama o an arkamdan gelen nefes sesi, olan biteni mahvetmeye ve beni rezil etmeye yetmişti. Korkunç bir çığlıkla gözlerimi kapayarak ikilinin ortasına gizlendim. Gözlerimi açmaya cesaretim yoktu, belki de ufacık bir böcekti arkamdaki ama beni korkutmaya yetmişti.
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Labirente Geçiş. ~ 57-2.    Labirente Geçiş. ~ 57-2. Icon_minitimeCuma Nis. 29, 2011 9:49 pm

Labirent… Eski anılarım teker teker canlanıyordu. Bir gülüyorum bir somurtuyordum. Belki de buraya gelmem hataydı ancak çaylaklara yardım etmek benim temel görevimdi. Bu iki şirin dostumu bırakmaya da gönlüm el vermiyordu. Etrafı incelemeye devam ederken Judy’nin sesini duydum. Era ile ortamızdan yürüyordu. ‘‘Burası o kadar da ürkünç değil, ha?’’ Bir yandan da gülümsüyordu. Bana göre korkutucu değildi tabi ama onlar için şüpheliydim. Arkadan gelen bir şeyler hissediyordum. Bir ses, nefes… Hazırlıklı olmam gerekiyordu. Cebimde duran kalemi alıp sımsıkı tuttum. Birazdan saldıra geçecekti ve bende onu haklayacaktım. Judy’nin çığlık atmasıyla yerimden hopladım. ‘‘Judy!’’ O sırada arkamdaki yaratık harekete geçmişti. Ani bir düşünce ile kalemi Işık Saçan’a çevirerek arkamdaki canavara doğru savurdum. Bu bir dev akrepti. Garip bir şekilde canını yakmıştım belli ki… Her zaman ki gibiydiler. Parıl parıl parlıyordu ve boyutu üç metre kadardı. Birkaç darbe daha indirdikten sonra derin bir nefes aldım. Daha sonra Judy’e döndüm. ‘‘Judy, bir daha bağırma. Plan mahvolur yoksa… Ayrıca biraz hızlı olun çocuklar bunlar çoğunlukla sürü halinde olur. Daha fazla kalırsak peşimizden gelecekler.’’ Judy ve Era kafasını salladıktan sonra harekete geçtik.
Leonardo di Muérte
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Leonardo di Muérte

MesajKonu: Geri: Labirente Geçiş. ~ 57-2.    Labirente Geçiş. ~ 57-2. Icon_minitimeC.tesi Nis. 30, 2011 10:59 pm

Sere'nin isteği ile adımlarımızı hızlandırdık bu ürkütücü labirent de. Büyük ve aç bir akrep ailesiyle uğraşmak istemezdi kimse. Yolumuza devam ettiğimizde karşımızda ikili bir yol ayrımı vardı. Önünde durup bir süre düşündük. Judy " Eee ? Hangi yol sizce ! " dedi merakla. Sanırım sağ taraftaki yolun çıkmaz yol olduğunu karanlıktan dolayı göremiyorlardı." Sağ çıkmaz yol , görebiliyorum. " dedim. Sere hemen lafa atıldı " Tamam o zaman soldan gidiyoruz. Karşımıza dev gibi bir yaratık çıkarsa senin suçun Era ! " dedi ve birlikte gülmeye başladık. Yoldan ilerlerken labirent tavandan su akıyordu. Tık ! Tık ! Suyun damlama sesi beni ürkütüyordu sanki önümüze çıkacak bir tehlikenin habercisi gibiydi. Su olduğundan Judy'nin labirente girişimizin başındaki tedirginliği yerini güvene bırakmıştı. Sessiz sakin ilerliyorduk ki ileriden şirin bir ses duyuldu sanki bir şeyler söylemek istiyordu bana göre bu şirin ses tuzağa davetiyeydi. Umarım kader tanrıçaları bizim kaderimizi böyle bir ölüme hazırlamamıştır...

Labirente Geçiş. ~ 57-2.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Labirente Geçiş. ~ 57-1.
» Labirente Ziyaret 57-1
» Çalınan Altın Post (Labirente giriş)
» Labirente benimle birlikte gitmek isteyen...