Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Labirente Ziyaret 57-1

YazarMesaj
Calvin Drake Westin
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Calvin Drake Westin

Labirente Ziyaret 57-1 Empty
MesajKonu: Labirente Ziyaret 57-1   Labirente Ziyaret 57-1 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 04, 2011 11:11 pm

Uzun zamandır labirente inmiyordum ve bu benim canımı sıkıyordu. Bugün labirente inecektim. Bunun için hazırlanmaya başladım. Üzerimi değiştirdikten sonra bir sırt çantası aldım ve içine gereken her eşyayı doldurmaya başladım. Eşyaların yarısını daha koymuşken kapı çalındı. Kulübede hiçbir kardeşim olmadığı için kapıyı açmakta bana düşüyordu. Gidip kapıyı açtım. Gelen Tiffany idi. Onu içeriye davet ettim. Tiff bir yere gideceğimi anlamış olacak ki "Bir yere mi gidiyorsun?" diye sordu. "Evet, labirente gideceğim." dedim. Tiff "Yalnız başına mı?" diye ikinci sorusunu sordu. "Evet!" dedim. Tiff’in benimle gelmek isteyeceğinden adım gibi emindim ama doğruyu söylemekten başka da çare yoktu. Biraz bekledikten sonra Tiff beklediğim tepkiyi verdi; "Bende geliyorum." dedi. İtiraz etmenin hiçbir yararı olmayacağını bildiğim için Tiff’e çabuk hazırlanmasını söyledim. Onunla Zeus yumruğunda buluşacaktık.

Labirente Ziyaret 57-1
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Labirente Geçiş. ~ 57-1.
»  Labirente Geçiş. ~ 57-2.
» Labirente benimle birlikte gitmek isteyen...
» Çalınan Altın Post (Labirente giriş)
» Ziyaret.