Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Merakım Bana Bela Getiriyor

YazarMesaj
Olivia Alexandro Tyler
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Olivia Alexandro Tyler

Merakım Bana Bela Getiriyor Empty
MesajKonu: Merakım Bana Bela Getiriyor   Merakım Bana Bela Getiriyor Icon_minitimePtsi Haz. 13, 2011 2:46 am

Gene kendimi yalnız hissettiğim günlerden biriydi. Canım çok sıkılıyordu ve biraz heyecan istiyordum. Sonra aklıma bir düşünce geldi. Ormana gidebilirdim. Orası tehlikeli olabilirdi ama gitmeyi çok istiyordum. Hemen uzun bir eşofman ve takımını giydim. Böylece küçük böceklerden korunabilirdim. Tüm hazırlıklarım bittikten sonra ormana gitmek üzere yola çıktım. Aslında bir silahım olsa iyi olurdu. Bu yüzden cephanelikten bir kılıç aldım. Beni pek korumazdı ama diğerlerini de taşıyamıyordum. Orman girişten çok güzel görünüyordu. Derin bir nefes alıp ormana girdim. Burası çok güzeldi. Tabii gündüz olduğu için. Gecesini düşünmek bile istemiyordum. Ormanda bir ağacın altında durup etrafı seyrettim. Hiç bir hareket yoktu. Bende etrafta ki çiçekleri seyre daldım. Tam o anda karşımda bir kıpırdanma oldu. Biraz korkmuştum. Elime kılıcımı aldım ve tetikte bekledim. Birden karşıma eğitimde kullandığımız hayvanlardan bir tanesi çıktı. Çok korkunç ve büyüktü. O anda içimden keşke eşofman yerine zırh giyseymişim diye düşündüm. Anında düşüncelerimi değiştirip kaçmaya karar verdim ve canavar daha hareket etmeden koştum , koştum , koştum. Tam ormandan çıkıyorum ki canavar bana yetişti. Çok yakınıma gelmişti ve ben anında planımı kurdum. Kılıcımı gözüne fırlatmayı denedim ve şaşılacak bir şekilde tam gözüne geldi. Canvar acı içinde ormana dönerken bende ne olur ne olmaz diye koşarak kulübeye döndüm. İçimden şansımın yaver gittiğini düşünüyordum çünkü o kılıcı fırlatmam imkansız gibiydi. Hala saldırının şokunu atlatamamıştım. Ve kurtuluşumun. Belki bir tanrı bana yardım etmiş olabilirdi. Belki böyledir diye içimden, ' Eğer Tanrılardan bir tanesi bana yardım ettiyse çok teşekkürler ' diye dua ettim. Biraz sonra akşam yemeği için hazırlanmaya başlamıştım bile.

Merakım Bana Bela Getiriyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cep Telefonum Başıma Bela Oluyor!
» Isa[bela] Arıyorr!!
» İlk gün başa bela mıdır?
» Sakarlık Başa Bela
» Bayrağı Verin Bana !